Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

@Thepiekarz no przejebana sprawa  hahah 

@patrykm88 jak bym miał iść w coś z fioletem  to tylko velvet blue  bo typowy fiolet  mi nie podchodzi :)

@goryl obczajałem już nawet z takich  to  gamkowi  z m4 podwalić kolor ^^ haha

Ogólnie jestem otwarty  nawet na  kolory  z poza  palety bmw  bo ją znam w 90%  tylko nie każde kojarze  po nazwie haha

 Ale na tym  forum to zaraz  będzie że profanacja  jak nie z palety bmw ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

 

oki panowie   widzę że jest  parcie na czerwony to jeden błotnik pójdzie w  sobotę na  próbe w imole 2  a drugi ?   Bo jak mówiłem każdy z kolorów które wymieniłem mi się ogolnie podoba a ze to próbne  to jakie jednogłośne  pomysły na  kolor 2 próbnego błotnika? Xd 

 

 

drugi dawaj w lila metallic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, feconi napisał:

A ja powiem Atlantis blue

Atlantis-Blue-BMW-F80-M3-With-HRE-R101LW

@Wisnia135i to nie jest taki głupi pomysł. Atlantisa były chyba 2 wersje, ja mam na e36 oryginalnie i powiem Ci, że nie jest taki candy jak na zdjęciu wyżej. Myślę, że spoko by siadło. Przyrównywałem z atlantisem na 4er i tam jest ciut jaśniejszy.

DO78ISAwLsiuyJFbw6DGQoMmRPNH5G7swGIYq2NAywtdFNdrsGH-IWMAhqx8w1I0KrAkRQ1yE7VQFW3q6wwuc87ZCqsVZiViipgEYEdj4GGGVmtQLr7egWfHDRUfBkLMfFjJobJAhexTYuJFwn4XO_2UunWouCt3jlt-7g8NI6nJAgiGEz9SIn28zbgZ-gs2rIPyIWgxBmTG6bOPjaZhZdrcNeCD8mTeCp-mE8pJOeH9go1gx11KiR8bBSiwNf78GbevznFsjhCBlte6Ut4oBSxBtNebbP4zQQNrfl-9hI4fYJ4XovUvPo1-78HluWPmPUNOCf7rciOEF5CxF31k926uIwwBja2Uvr_mZ2483E_qy10XRglQrDKlfBRV7PYHXAMN4__We-FcOE6I9UfFkqN_xyiJTOD1XpV8b4FAtCt8pEiBUkrMzlPh9iqQpP1oOMkIaW6b8_DRDX3Dow26VAXsg0GAOnRAl1yWr-M26M_T9756QsZNIeQHS5hn-L2olvEF9tFNC_8rDOrldtrf9bAQbemWOeZiAv141cat5YAPkepu3m49GFjZF60mKXhfr8EZReGM5bDg5Pf7yPoHbXvSwVmmpBH0UAPhAkGYDBOlL4f6GCbe7lB5JXZiTT3VrPkGF9Ae7LQuPrhxsHJbXuaUcIG3GWZKuVsrVfOYl3FGZXyJZ21SElYuYc5V31vGy616WX2-b_s8DmC_M1gYU7UJMxNGFj9Xd9wrok3RPjMPk8RK=w1414-h794-no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Scrat napisał:

@Wisnia135i to nie jest taki głupi pomysł. Atlantisa były chyba 2 wersje, ja mam na e36 oryginalnie i powiem Ci, że nie jest taki candy jak na zdjęciu wyżej. Myślę, że spoko by siadło. Przyrównywałem z atlantisem na 4er i tam jest ciut jaśniejszy.

DO78ISAwLsiuyJFbw6DGQoMmRPNH5G7swGIYq2NAywtdFNdrsGH-IWMAhqx8w1I0KrAkRQ1yE7VQFW3q6wwuc87ZCqsVZiViipgEYEdj4GGGVmtQLr7egWfHDRUfBkLMfFjJobJAhexTYuJFwn4XO_2UunWouCt3jlt-7g8NI6nJAgiGEz9SIn28zbgZ-gs2rIPyIWgxBmTG6bOPjaZhZdrcNeCD8mTeCp-mE8pJOeH9go1gx11KiR8bBSiwNf78GbevznFsjhCBlte6Ut4oBSxBtNebbP4zQQNrfl-9hI4fYJ4XovUvPo1-78HluWPmPUNOCf7rciOEF5CxF31k926uIwwBja2Uvr_mZ2483E_qy10XRglQrDKlfBRV7PYHXAMN4__We-FcOE6I9UfFkqN_xyiJTOD1XpV8b4FAtCt8pEiBUkrMzlPh9iqQpP1oOMkIaW6b8_DRDX3Dow26VAXsg0GAOnRAl1yWr-M26M_T9756QsZNIeQHS5hn-L2olvEF9tFNC_8rDOrldtrf9bAQbemWOeZiAv141cat5YAPkepu3m49GFjZF60mKXhfr8EZReGM5bDg5Pf7yPoHbXvSwVmmpBH0UAPhAkGYDBOlL4f6GCbe7lB5JXZiTT3VrPkGF9Ae7LQuPrhxsHJbXuaUcIG3GWZKuVsrVfOYl3FGZXyJZ21SElYuYc5V31vGy616WX2-b_s8DmC_M1gYU7UJMxNGFj9Xd9wrok3RPjMPk8RK=w1414-h794-no

Nawet nie wiem czy były 2 czy nie ale po fotkach na to wychodzi  ale no dla mnie totalnie  nie w mój gust ten kolor   niestety...

@asmo no Urban  też spoko to się zgodzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji  panowie  dzięki za wszystkie sugestie co do kolorów :) Ale dzisiaj idąc do pracy  przejechało  koło mnie M5  f10  w kozackim kolorze  którego nigdy nie widziałem  na żywo   i  nie wpadłbym  na  ten kolor  i   już wiem że chcę go mieć :) czekam tylko na  info  od lakiernika  co i jak  do koloru   i mam nadzięje  że jeszcze  przed wgilią  wrzucę fotke w jakim kolorze to fakeowe 1M  wyjedzie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lelek napisał:

Aż jestem ciekaw co wybrałeś. ;)

Napewno się pochwalę jak  będę wiedział na 100% że go biorę  czyli za  parę dni^^ aczkolwiek pewnie nie  wszystkim  przypadnie on do gustu ale z tym to już nic nie zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Wisnia135i napisał:

Napewno się pochwalę jak  będę wiedział na 100% że go biorę  czyli za  parę dni^^ aczkolwiek pewnie nie  wszystkim  przypadnie on do gustu ale z tym to już nic nie zrobie :)

Auto w pierwszej kolejności ma zadowalać Ciebie a reszta ma tolerować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, nowaak napisał:

A miałem pisać w temacie, czy coś sie dzieje bo długa cisza była :D Ciekaw jestem co to za kolor w końcu wybrałeś, bo widzę ze ciężko było zdecydować :D Z silnikiem coś robiłeś już?

No akurat przed końcem roku   coś tam pozbierałem  to wypadało  zrobić aktualizacje żeby  nie było  że projekt umarł,  co do silnika  to nadal kusił mnie swap na V10 o czym wcześniej pisałem   ale byłem i dowiedziałem się że samemu tego zrobić nie mogę.. musi  mi to zrobić warsztat  który mi się oczywiście pod tym podbije że jak motor przy hamowaniu  wypadnie   to będzie wiadomo kto zawinił... ale  że w de csny  za takie usługi tanie nie są to zostaję  przy n54...  na ten moment  jedyne co to przy silniku   zdjąłem  pokrywe zaworów, miske  i  pokupowałem uszczelki wszystkie prócz glowicy , wymieniłem panewki   i oddałem turbiny do zrobienia, setup turbin  na  700ps,  auto pokazowe firmy  ma dokładnie ten setup co ja robie  u siebie i wykres pokazal 680koni  i  985nm ^^ tak więc srogo ^^ ale dokładnie co i jak  będzie    wraz z fotamj  wrzucę dopiero  jak juz będę to składał i  wrzucał do pomalowanego  juz auta xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...