Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Pięknie graty ale ja bym odpuścił srebrny jest tyle fajnych kolorów z palety bmw przemysl to na spokojnie 

No i właśnie  tu leży problem... serio każdą jedną część w aucie mam już przemyślaną tylko nadal problem z tym kolorem jest....w  każdym coś patrze i  coś mi nie do końca pasuje... a przerobiłem  już chyba  90% palety bmw ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ryyyan napisał:

Odkupie twoja i twoja przemaluje 

Po czym będziesz  chciał mi ją jeszcze sprzedać xd hahaha

2 minuty temu, gamek2 napisał:

Nie szedł bym w srebro! jak nie chcesz BRG to może czerwony ? 

@gamek2myślałem i nawet z Hubertem rozmawiałem  bo ma m3 w imoli2  i e30 w imoli pierwszej generacji  i też  świetny kolor ale sam nie wiem.. widziałem 1M w czerwieni ale nie imola  i wyglądała po prostu brzydko...a była to czerwień wyścigowa  z forda...

Nie wiem może problem w tym że  na siłe szukam koloru  bo stwierdziłem  że jak i tak maluje  całe auto to  mogę od razu kolor zmienić a w rzeczywistości alpinweiß  jak w  oei 1M  był  by po prostu świetny... 

Z innych  kolorów  co myślałem  to kolor z m3 e92 gts, można  wpisać 1m  fire orange i  są ze 3 sztuki w tym kolorze... 

Z ciekawszych

 San marino blue

Velvet blue

Grigio telesto 

Speed yellow 

Laguna seca

Brg

Oxford green

Imola red 2 

Mineral weiß

....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ///3 przerobiłem mnóstwo kolorów  i naprawdę zawsze   coś mi nie pasi...  jeśli nie zdecyduję się na  żaden "kolorowy" kolor  to  auto idzie w schwarz2 z tym że wszystkie miałem prawie w  czarnym i może jakaś odmiana.. ale jak patrze na tą gdizep okazywałem jak progi z dokładkami siedza to czarna  robi robote... czerwona  od tylu

Screenshot_20191014-203252_Instagram.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz ///3 napisał:

wybierz to co tobie sie podoba nie innym ale ja bym nie poszedł w zaden kolor czyli biały, biała perła, srebrny, zielony oprócz (brg) czarny ale to tylko moje zdanie, zawsze lubiałem dziwne kolory a widziałes sepia metalik ?

To wiadomo  patrze dla siebie ale no auto ma robić robotę :) mam jeszcze  chwilę czasu  i się zastanawiam...  ale  jest go coraz mniej  wię  wypadało by coś wybrać xd  nie widziałem zaraz  zobacze co to za kolor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ryyyan napisał:

To pokaż jeszcze jak w BRG wygląda, bo ja innego tutaj nie widzę.

Mam foty na kompie  a jestem w  robocie na tel..

31 minut temu, lapka666 napisał:

@Wisnia135inie idź w srebro. To już tą biel go zmiecie. Srebro jest bez wyrazu. Ta czarna wygląda mega grubo. Kocur. Czerwony ferrari też zamiata. BRG też kot.

Widzę że co do srebra  z m2   to jednogłośnie  wszyscy są na  nie haha  No jak nie  zdecyduję się na żaden "kolorowy" kolor to będzie czarna.. przy okazji porownanie  mojej bieli  na m2 z m2 srebro.. problem w tym że to nie takie typowe srebro  jak w jakimś oplu astra xx

received_368556547370979.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarkO widzę ze z ryyanamem sie  zgadzasz xd

@atos1987 wiem wiem spokojnie xd

Jedyne co to zastanawiam się  co do spoilera z gtsa  ale zaraz wrzuce foto  bo na  gts  on fakt nie wygląda za dobrze ale  na 1M właśnie robi robote...  wgl  widzę że nikt się nie zainteresował tymi progami  czy coś że nie tak tylko wszyscy kolorem się zajęli xx haha

@feconi atlantis dla mnie zbyt hmm candy  bym powiedział :) ale dziękuję za sugestie :)

@lapka666 no właśnie pr***ebane xd haha

oki panowie   widzę że jest  parcie na czerwony to jeden błotnik pójdzie w  sobotę na  próbe w imole 2  a drugi ?   Bo jak mówiłem każdy z kolorów które wymieniłem mi się ogolnie podoba a ze to próbne  to jakie jednogłośne  pomysły na  kolor 2 próbnego błotnika? Xd 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na drugą próbke dać oxford green? I tak jak większość pisze ja bym nie szedł w czarny, srebrny itd:) I przerąbana sprawa wybrać lakier mój brat też ma zagwoske bo też wybiera lakier do swojej E36 i nie wie na co się zdecydować:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...