Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

@patryczken16 czy ja będę w de  czy w pl  czy w portugalii.. Ważne  żeby kasa się zgqdzała a jeśli chodzi  o brak aparatu to do teraz stykał mi tel  bez  problemu, w  garażu po prostu brak światła dobrego i tu problem, po za  aktualnie  zdjęciami auta to fot nie robię wgl stąd brak aparatu... Jutro podjade po aparat do ojca to cyknę fotki.... A jak ktoś nie wierzy to zapraszam kierunek Drezno  i  zawsze można zobaczyć na żywo.. Ja tam nie mam nic do ukrycia... Z  deską po zrobieniu alcantara  pisałem że nie jest igła  i tu jak bym spartolił też bym to powiedział.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryczken16 wiesz spodziewam się że nie każdemu wszystko pasuje i jak ktoś się chce  do czegoś dowalić to i tak to zrobi, ja sie nie przejmuje. Równie  dobrze mogę mieć profi aparat zrobić parę zdjęć to  ktoś mi powie że ominałem te czy tamto  i pewno  i tak coś ukrywam więc wiesz..  Zrobię auto, wpadne na zloty to będzie można  oceniać czy jest kupa czy nie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryczken16 no wiem że było by lepiej mieć profi foty to na  bank ale mówię nie mam aparatu bo nie potrzebuję tak naprawdę... A dobre  foty jak auto wyjedzie z  garażu to będą bo będzie lepsze światło więc wydawać z 500e czy 700e na  aparat  gdzie zrobię nim kilka zdjęć to mija się z celem.. A tel zawsze ma  się pod ręką :) Działam działam, robię ilę mogę.. Dzisiaj max piątek auto już będzie stało gotowe pod robienie  błotników, i po majówce od razu leci do ojca, potem na chwilę jeszcze do mnie, podopinać parę rzeczy. Jakieś konserwacje itp  i leci  do malowania :) Za nim ktoś, się dowali że jak to ojciec nie zrobi konserwacji.. To tak nie zrobi bo wsio robię sam, jak bym miał narzędzia to nawet błotniki bym sam sobie wstawił... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu jak jest zapodkładowana komora to nie przejmowałbym sie na twoim miejscu. Sam robie większosc w swoim aucie samemu i to ze cos robi się w niby nieprofesjonalny sposob nie znaczy ze efekt tez taki wychodzi. Jest dobrze działane w temacie i pozostaje czekac na efekt koncowy bo pitu pitu tu nie ma ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hazel no dokładnie. Ty też sam robisz u siebie znaczną większość więc wiesz o co kaman :) ale jak ktoś nie  robi to właśnie potem nie ma pojęcia a komentuje..  Ja się nie przejmuję, wiem jak to jest zrobione i tyle mi wystarczy:) tak samo wiem jak się lakieruje ale nie znam na to "profi" nazw ale robić umiem więc.. Dzięki za dobre słowo i powodzenia w twoim projekcie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No więc tak... w końcu mogę zrobić jakąś konkretniejszą aktualizacje od dłuższego czasu, ale niestety nie jest taka jaką bym chciał i pewno na jaką wy czekacie ale jak by to powiedział Bogusław Linda .. Życie ..:mrgreen:

Trochę rzeczy się pozmieniało w między czasie i nie miałem za bardzo czasu żeby grzebać przy aucie, no ale w końcu czas się znalazł i powoli zacząłem coś robić a mianowicie zająłem sie dachem 8) a dokładnie pozbyciem się go ^^ w ruch poszedł za***isty sprzęt za całe 50zł zakupiony w celu skręcenia mebli ale no cóż i z tym sobie poradził.... 

foto sprzętu ^^

uc?export=view&id=1Gnm2nOlnLH4lnnVB67K_u

Oczywiście  nie zrobiłem tego jak pan Wiesio ze wsi Wyjebanowice czyli kątówka i heja   tylko cały dach zostaw rozwiercony na zgrzewach czyli tak jak być to zrobione powinno:twisted:

uc?export=view&id=1_dzapfqB5ZO3kDu8Giq-W

uc?export=view&id=1tvTSPei4VQb_CcsYfKx1h

uc?export=view&id=1HHZ5kJDHxSDdLP1q8dRyw

A tu już dach bez dachu hhaha

uc?export=view&id=1YsfAfxF79Q-w-eAs4Q8FS

uc?export=view&id=14d_7nYFrZymE2Thp6eVgE

Najlepsze w tym jest to że to małe urządzenie dało radę choć  ładować ją musiałem co 6-8 zgrzewów XD, cała robota zajęła 3 dni ^^

 

A Dzisiaj o godzinie 7:00 zadzwonił do mnie kurier z długo wyczekiwanymi częściami, po zejściu na dół ukazał mi się taki widok ^^

uc?export=view&id=1kR3yiVqHOgejLFADZM_-F

Chwila rozmowy, podpisanie papierków i podjarany jak ksiądz na komunie wszystko rozpakowałem, wniosłem i mam takie o to części ^^

uc?export=view&id=1n6XIAUs68_KlveHRF_wUR

uc?export=view&id=1tH_Ra3_KvnzACvgN-wEv7

uc?export=view&id=13BAvlWUORKnk5lEl0vtDU

uc?export=view&id=15dRuXUQ2lm2RLkdIvz0nG

uc?export=view&id=12eSLark35T2HwNxSNzlyG

uc?export=view&id=1WQRi2ZJJJVYQ1HOxvoR1X

Myślę że każdego tutaj  taka paczuszka z rana by ucieszyła ^^ tylko przy zamawianiu jest płacz:cry: Od początku jak powiedziałem że auto idzie na 1M to miało to być zrobione na ORI błotnikach ale pierw plan  był taki żę nadkola zostaną przerobione, plan był taki żeby je rozciąć wzdłużnie i wstawić brakującą ilość blachy ale  po przemyśleniach zdecydowałem że projekt ma być robiony na grubo i nie że boli :twisted: tak więc szkielety również został kupione, do tego mamy tu nowe nakładki progowe oraz ślizgi do zderzaka tył ^^ Pewno tera  myslicie ok! ale gdzie są te błotniki?

A no ni ma  bo czas oczekiwania do 2 tyg tak wiec jeszcze sobie poczekam ....

Oczywiście  jak częsci wpadły to od razu  zejście do garażu i trzeba było  przymierzyć żeby  mieć już zarys jak to będzie wyglądać...

Aktualnie auto wygląda tak:

uc?export=view&id=19Pnm6l6wGWdO4H-iEjA8e

uc?export=view&id=1GGrL9MjO4atjY2bNZdRwP

uc?export=view&id=1qjULtoK9Ihednng3PMgP7

uc?export=view&id=1vMjduLpV-4rNudD8hPce8

uc?export=view&id=17dqjGsAbyRA1ief3fB4tA

uc?export=view&id=1oYDQqS7VWRv7new2VoR_m

uc?export=view&id=1VS2-IKPFD-uOwBMM2Xysb

uc?export=view&id=1t3WR6z5yurAM1IGRd_wkP

Z innych info jednak auta nie będę robił u ojca tylko w pl ,  auta mam zawieść w Lipcu więc akurat a spokojnie dojdą błotniki  oraz ogarnę auto do konca bo zostały pierdoły czyli jakieś resztki spinek itd itd Ok kolejna obsuwa no ale tak to bywa z tymi projektami choć i tak się nie przejmuję bo auto ma wyjechać dopiero w kwietniu i wiedziałem że będzie stało cały ten sezon jednak fajnie by było jak by już pomalowana stała w garażu ale to myślę najwcześniej będzie w pazdzierniku....

W końcu też przemyślałem w jakim kierunku auto będzie robione  bo, były pomysły na typową wyścigówke jednak szkoda mi tego auta na track daye itp imprezy typowo do katowania, nie tyle co szkoda kasy ale też srca i wszystkiego co w to auto idzie i głupio by było je przypadkiem uszkodzić a tym bardziej rozwalić tak więc  do zabawy na tor będzie coś innego a to fakt będzie miało 500 kucy ale będzie to auto na weekendowe przejażdzki ^^  z zewnątrz pisałem co będzie a jeśli chodzi o wnętrze to wpadną recaro  kubełki, do tego rollbar Wiechersa a całość będzie w Alcantarze z dodatkami Carbonu. :twisted: Myślę że będzie i sportowo i luksusowo czyli tak jak być powinno ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Krupek napisał:

i zdjąc dach-cześć która trzyma w sztywności nadwozie i trzymać auto bez niego przez pare miesięcy...tragedia...

To jest tylko poszycie dachu nic się nie stanie :wink:

Macie zdrowie jeszcze do tego żeby tyle dlubac przy tych projektach chyba się starzeje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtek-e30 nie tyle  co lepszy bo M wychodziło tylko w wersji bez szybra, ok lepszy środek ciężkości  i trochę mniejsza  waga ale ja wrzucam Carbonowy dach, więc jeszcze lżejszy ale do tego wygląd :) generalnie w  aucie ma być dużo carbonu :) dach, dokładka tył, spoiler na klape, przedni splitter, lusterka, listwy shadow line, oraz we wnętrzu też ale to może dzisiaj wieczorem wrzuce jaki mam zamysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...