Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor za***isty, nie będzie nudny i napewno będzie pasował do stylu auta bardziej niż modne dziś landrynkowe kolory. Osobiście wybrał bym Urban Green, bo wychodzi w bardziej współczesnych modelach M w opcji Individual, jednak BRG to nie mniej świetny wybór.

Urban-Green-M3-4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chilli WonderBoy No  tych kolorów w zieleni trochę jest aktualnie ale dla mnie  brg jest najlepszy z nich i zawsze  mi się posobał dlatego go wybrałem.

@ryyyan wiadomo musi xd

@orzel tak jak mówiłem wcześniej, jedni go lubią inni nie, nie znalazłem 1M w  tym kolorze  więc ciężko nie wiem jak to siądzie na aucie. Ale  wierze ze dobrze. Mój ojciec też nie  jest za, i mowi ze to kolor jesiennych wymiocin haha.. Ale jak nie pomaluje to się nie dowiem xd najwyzej jak będzie pełna  kupa to 2 lakier lub folia.. Ale swego pewien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Mój ojciec też nie  jest za, i mowi ze to kolor jesiennych wymiocin haha.. Ale jak nie pomaluje to się nie dowiem xd najwyzej jak będzie pełna  kupa to 2 lakier lub folia.. Ale swego pewien :)

Bedzie dobrze, uwierz mi :) zrobi rozpierdol ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ryyyan no  jestem pewny że będzie robić robote :) nie ma innej opcji xd Jutro komora już będzie w podkładzie i myślę że reszte auta ogarnę już do końca  i postawie  w końcu na koła :) Całe auto ogarnę już na cito i tylko zostanie jednak tylny zawias oraz przedni żeby łatwiej było transportować auto i pozostanie czekać... I od razu po majówce auto leci na warsztat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleń jednym się podoba drugim nie. Na pewno to odważny wybór . Jednak ja swoją ocenę zostawię na koniec. Bo albo będzie słabo albo mega dobrze. Choć coś czuje ze przy obecnych trendach Carbon z tym kolorem możne zrobić robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc popracowałem trochę i komora jest już w podkładzie, do końca tyg auto  będzie już stało na kołach i czekało na wyjazd z garażu :twisted: W weekend myślę wrzucę foty już całkiem rozebranego auta, zostanie jedynie tylny zawias wraz z przednim   kolumna kierownicy aby łatwiej było to transportować, szyby będą wycięte już na miejscu, zbiornik paliwa i przewody też na miejscu bo idzie od belki dodatkowe wzmocnienie skręcane wraz z belką i nie zdejme przez to zbiornika.... śruby tak dowalone że potrzeba pneumata hahaha Na szybko 2 zdjęcia komora przed i po :-D

uc?export=view&id=15JMouxOLdegmSS6rNXOY4

uc?export=view&id=1IQl_CP9KxQ46mphE6MVnf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzelnormalnie..

I żeby nie było jak ktoś chce postaram się ogarnąć aparat że nie ma na niej syfu ani nic :) co do parkingu  był remontowany i co 2 dzień jest  sprzatany i zero syfu, postaram się zrobić fotki żeby  nie było że syf pewnie itd 

@asmo mam mały kompresor i wystarczył :)

Podkład tak nie śmierdzi i nie pyli jak baza czy klar więc poszło gładko... Ale lakier już będzie kładziony po za garażem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzel a widzisz na zdjęciu auto obok?

Akurat mam urlop i robiłem to koło 11 gdzie garaż wtedy jest praktycznie cały pusty.. Stały z  2 auta "obok"  czyli jakieś 10m dalej  i to za ścianą oddzielającą więc zero problemu... 

Co do kompresora to jest  normalny pod zwykłe gniazdko... Przedłuzacz z piwnicy ze swojego gniazdka i tyle... 

Jeśli chodzi o podkład to ci nie powiem w mieszalni poprosiłem o podkład powiedziałem co i jak  i taki mi dali i takim zrobiłem.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówie akurat nic nie stało wszyscy w pracy to mogłem zrobić, serio myślałbyś że bym podkład kładł jak by coś obok stało? :lol: 

Tak jak napisałem w edit w poprzedniej odpowiedzi, byłem w mieszalni jak kupowałem baze  i  dał mi podkład,   novol spectral under 385 ... Generalnie tu i tak jest to wsio tak zabudowane że ledwo co tu lakier widać głównie kielichy i w sumie tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@orzel narazie tylko ten podkład, wsio skrupulatnie wyczyściłem, tam rdzy zero itd więc tylko musiałem to zmatowić, odtłuścić i na to ten podkład co napisałem i to wszystko, nic więcej. Jak mam coś więcej napisać to utwardzasz w komplecie novol spectral H6985. Sam podkład novol spectral under 385 1:1 i tyle nic więcej xd no chyba ze chodzi ci o ilosc warstw to 3. W odstępach co 4-5min więc w sumie mokro na mokro tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja malować auto na parkingu podziemnym... Tyle kasy kładziesz w gadżety a taką lipę robisz. 

13 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Jeśli chodzi o podkład to ci nie powiem w mieszalni poprosiłem o podkład powiedziałem co i jak  i taki mi dali i takim zrobiłem.. 

To tylko świadczy o tym jakie masz pojęcie o tym. Ale pierwszy byłeś do jechania kolegi za laminat. To się nazywa hipokryzja. Jak już cwaniakujesz, że wszystko robisz na top to rób na top.

Orzeł już Cię grzecznie wyjaśnił z lipą jaką robisz i z wiedzą jaką masz ale Twoje EGO tego nie zrozumiało. To opisałem po polskiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lapka666 z tobą to widzę ze nie mam l czym rozmawiać bo w du***  byłeś, gówno widziałeś i sam nic nigdy pewno nie zrobiłeś i pojęcie masz zerowe  w jakim kolwiek temacie... Auta nie maluje w  garażu podziemnym tylko wrzuciłem komore w podkład a to 2 różne rzeczy...

Kolejna sprawa doczytaj dalej... Napisałem co robiłem i jakim podkładem, w odpowiedzi która zacytowałeś nie miałem puchy ze sobą dopiero potem zszedłem po nią specjalnie i napisałem jakiego podkładu uzyłem... Śmiejesz sie że w garażu, specjalnie  żeby zamknąć ci mordę ogarnę dobry aparat i zrobię ci foty jak to jest pomalowane... Trochę aut w życiu robiłem, od paru lakierników sie odbierało i  było więcej syfu jak tu... Z  resztą  go tu praktycznie nie ma!! Z resztą sam orzel nawet napisał  że ew syfki na podkladzie to nie problem bo i tak trzeba  go jeszcze  zmatować i część i tak poznika.. Więc skończ swoje kłapanie dziobem... Parę ew syfków na  podkładzie a wstawienie i wytynkowanie błotników to 2 różne rzeczy i  wgl po ch** teraz ty znowu zaczynasz z tematem tych błotników po to kujon wstrzymał wątek żeby nie było spin więc na ch** się produkujesz... Sam zacznij coś robić to wtedy możemy gadać o tym co kto umie i jak to jest zrobione.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położenie podkładu to też malowanie. Co ma za znaczenie syf w jakiejś malarni w jakiej byłeś? Do takiej chcesz oddać taki gruby projekt robiony na OEM częściach? No nie żartuj. Ja myślałem, że w lakierni BMW w Niemczech będzie malowana. A teraz wychodzi, że w garażu podziemnym. No szok. A miało być tak grubo...

PS.

A co do samego sposobu Twojej wypowiedzi to nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że taka patologia wyjeżdża z Polski. No ale co się dziwić jak nie mają nic do zaoferowania poza szczekaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na efekt końcowy, a gdzie i jak to jest robione nie powinno nikogo bardzo interesować liczy się efekt końcowy po ogledzinach można się wypowiadać czy jest to polakierowane ok czy lipa, także spokojnie czekam na finał i oględziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lapka666 ty serio jestes taki głupi czy tylko udajesz? Gdzie ja  napisałem że auto będzie malowane w  garażu?  Auto będzie malowane w profi lakierni w komorze...  już nie chce mi się z tobą dyskutować bo tak jak mówiłem masz zerowe pojęcie w czym kolwiek a się wypowiadasz  wyjechałem bo jak w pl mam w tej samej branży zarabiać  w  uj mniej to mam to gdzieś i widocznie masz z tym jakiś problem że siedzę w de..  Nie zapominaj że c lat temu nie było w pl ludzi co mieli profi komory  i też się malowało i wychodziło bardzo dobrze...  A co so sposobu mojej wypowiedzi to z takimi osobnikami  jak ty  którzy zawsze mają dużo do powiedzenia a w danym temacie  ledwo  co liznęli  lody przez szybke zawsze tak rozmawiam.. A i tak jak, wspomniałem w  garażu tylko komore w podkład wrzuciłem a kolor będzie kładziony gdzie indziej.... Tyle ode mnie elo..

@Łukasz ///3 dokładnie, kiedyś malowało się w starych szopach i auta wychodziły bez  pyłka na sobie i nie  było problemów... A teraz  wielki problem o komorę która w tym aucie i tak jest tak zabudowana że kolor widać ledwo na kielichach....  Gwarantuję że jak by po pomalowaniu podkład zaczął odchodzić albo coś by się z nim działo lub w uj syfu by było  to bym to zerwał do gołej blachy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...