Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

@Chilli WonderBoy Jak już wspominałem tylko BRG :-D

@Thepiekarz no na efekt jakoś myślę trzeba  będzie czekać do czerwiec/lipiec.... Ale potem już lecimy z grubej rury 8)

@Artur_M4A było że ze każdy odcie; w bmw jest  słaby  hahah

@dzikasz oczywiśćie że będzie daszek zrobiony. Po prostu zrobiłem to co mogłem zrobić sam, a to czego nie dam rady zrobi ktoś z tym że mam na to czas więc mi się nie śpieszy :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil no brg jest  jeden nr tylko w palecie bmw... Z carbonoeych dodatkow  to dach bedzie carbonoey co juz czeka w piwnicy, lusterka  dokladka tyl, splitter przod  i spoiler tyl,  kola czarne w połysku 20 cali, shadow jest ori...  O pomniejszenie auta optycznie  sie nie martwie  bo wpada wsuo od 1M  która jest dużo szersza... A nie wydaje m isie ze ten kolor pomniejsza auta.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@lapka666 no czad  czad :) Fajne  jest to że jest  to dedykowane  i  ładnie wpasowane w całość jeśli chodzi o wnętrze, plus to że z mogę to poustawiać i z kiery sobie sterowanie zrobić xd kupiłem to od kolesia co miał dzwona nie ze swojej winy swoją 135i, za cały komplet z pudełkiem itp czyli tak jak kupujesz nowe z firmy, zestaw ma 8msc i dałem  za to 350€ tak więc myśle że cena dobra była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awron jest mistrz, masa danych w tym wykorzystywana moc, która jest podawana mocno precyzyjnie, co sprawdzono nie raz na hamowni. Dla mnie must heve do 1M, ale lista jest długa, a plany mamy dosyć podobne. Na dziś dzień jednak walczę z drobiazgami i serwisem po zakupie i to są priorytety, najpierw ogarnąć bazę, później smaczki. Niestety to są nie tanie zabawki wiec albo rozbić bank albo uzbroić się w cierpliwość. Nic jednak na szybko i na siłę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]@Chilli WonderBoy No  dokładnie musi to być, co do planów to wątpię że mamy podobne:D Ja e swoimi powoli wychodzę choć dopiero za jakieś 2 miesiące myślę odkryję karty co i jak :twisted:

Pany tu zdjęcię dyfuzora, nowy 1000e w dodatku jest on z dopuszczeniem do ruchu drogowego co w de jest istotne xd tak tu nawet dokładki muszą mieć papiery ... ja go mogę mieć za 1/3 tej ceny z tym że jest w 2 miejscach wada produkcyjna... jak myślicie brać?

uc?export=view&id=1GOm7Dm5-LRhYPTcNAXJzH

uc?export=view&id=1K1d01yUDLzMTLD5bVPT4x

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób inaczej... Zbij cenę jeszcze trochę i:

a) Kup na handel. Sprzedaż drożej i mniej będziesz musiał dołożyć do idealnego.

b) Kup sobie a z czasem kupisz odpowiedni a ten za to samo siano pogonisz i nic nie stracisz a do tego czasu będziesz miał ten. Dodatkowo może znajdziesz speca co to wyprowadzi i będziesz miał idealny za "grosze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadło pięknie , do deski w alcantarze pasuje jak ulał :twisted: Zapomniałem napisać, jak kto nie wie  to to urządzenie z czytuje dane z kompa i np pokazuje ciśnienie doładowania, temp. w dolocie, przyspieszenia,  i mocy w danym momencie się używa...  i wiele innych danych które sa dość istotne xd  

Z innych info ..Jeszcze miesiąc oczekiwania i zacznie się robienie blacharki, czekam,czekam i się doczekać nie mogę :mrgreen:

uc?export=view&id=1yxwyZgAKj8b8zYKWEffcT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Artur_M4 no brg jest takim kolorem że albo się go lubi albo  nie :)

@KUJON tak jak wcześniej wspominałem, dużo kolorów obczajałem i przez takie "jebitne" kolorki auto dla mnie wygląda jak zabawka a tego właśnie nie chcę, chcę żeby auto nabrało charakteru, a przez ilość rzeczy z carbonu jaka tu będzie plus czarne koło(myślę nad rial daytona race w pełną czerń w  połysku wraz z rantami)+ ori shadow line to myślę że będzie się to świetnie komponować razem właśnie z  brg... A nick.... Hm..  No od nazwiska, od małego taki jest i jakoś tak przyległ już do mnie  hahh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...