Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Wisnia135i napisał:

@M3DYK nie jest to moja pierwsza deska zrobiona w alcantare,  nigdy nie miałem problemu z odklejaniem sie czy czyms takim

"....zaznaczam że pierwszy raz w życiu bawię się w tapicera ale efekt oceńcie sami..."

 

No to jak??? Pierwszy raz czy nie pierwszy???  Bo gubisz się w zeznaniach :grin::grin::grin:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M3DYK nic się nie gubię, nie pierwszy raz mam alcantarę na desce ale pierwszy raz robiłem  to sam :) o to mnie chodziło :) W końcu za to nie płaciłem  tylko sam podjąłem wyzwanie :) i mówię nigdy nie miałem problemu z odklejaniem się czy czymś takim a i  bywałem w lato na lazurowym wybrzeżu autem  gdzie naprawdę  dawało   i zero problemów :), popytałem na forach, yotube, jak robić  a człowieka który  mi to zawsze robił jaki klej  i  stąd twierdze że nic się nie będzie odklejało :) Swego pewien 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacilhaha spoko jeśli alcantara to myślę że za 2 razem już będzie lepiejxd  u mnie  wygląda dobrze ale sa 2 miejsca gdzie mi nie do końca się to podoba, bo przy środkowej kratce nieztety za daleko skalpelem zjechałem i pod kratką widać małą dziurkę na niecałe 2mm  i  z prawej strony rpzy kratce myślałem że one są równo  z deską a są minimalnie do środka  i też widać 1 zagięcie... Z tym że muszę ja właśnie poskładać bo pod kratke wchodzi plastik i  możliwe że wtedy kratka wyjdzie do góry i nie  bedzie tego widać, a jeśli  tak to  biorąc pod uwage ilość pracy przy tym aucie to wszystko musi być idealnie tsk więc będę zrywał i robił na nowo ale tym razem  będzie ideał :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacildokładnie, ale nie  jest jakoś źle, moim zdaniem bardzo dobrze, prawda taka że ja wiem gdzie coś nie pasi bo robiłem a jak wpadnie klatka jeszcze itp  to i tak nikt by nic nie widział ale tu jest poziom i trzeba się go trzymać + to że ja wiem  i mnie to będzie denerwować xd haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chilli WonderBoy rozwiązane jest to tak że air bagi i tak będą wyłączone bo będą 2  kubły klatka  i szelki więc przy wypadku ew i tak ci air bag nic nie da bo wystrzeli ci 20cm przed twarzą, ori pasy też będą usunięte i tak samo kurtyny a klatka  będzie z pleie-motorsport i nie przechodzi przez deskę tylko idzie przed nią więc jak by air wybuchł to i tak trafi w klatkę, więc po prostu nie bdą działały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur_M4 sam powiedziałeś że każdy ma swój gust:-D Mi się BRG zawsze podobał a że właśnie większość jak okleja 1M czy coś  to właśnie głównie idzie w szary kolor, lub ten niebieski właśnie ew odcienie.... A  nie chcę żeby ona  była jak wszystkie... Stąd ten pomysł, szukałem baaaardzo długo  i naprawdę w uj kolorów miałem w głowie ale tego po prostu nie ma nikt :-) a przynajmniej nie ma  nigdzie na  fb, google insta itp.. Znalazłem 2 raptem oklejone w podobny kolor ale okleina  to nie to samo...

@KUJON Kto nie ryzykuje szampana nie pije. Albo będzie kupa(w co wątpię) albo będzie rwać suty, innych opcji nie ma. Myślę że przy dużej ilości carbonu w tym kolorze będzie sztos:twisted:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@C0rvette no mi z zielonych tylko BRG:-D jeszcze nie tak dawno myślałem nad velvet blue, ale...  Chcę żeby było tak że jak ktoś będzie widział to auto w lusterku na autobanie to od razu spier**lal na prawy pas bez zastanowienia :twisted:

PS To jeszcze nie koniec niespodzianek  bo, mam parę jeszcze w rękawie 8)

Mały Edit :

Powoli przeglądam sobie różne stronki w poszukiwaniu części  i trafiło mi się takie coś w bdb cenie od M3 tak więc pierwsze Teile pod  nowy  kompletny zawias juz czekają xd

AA  i podrzucam fotki znalezione w necie  1M w kolorze coś na wzór BRG choć tu mamy folię i sami oceńcie jak  to  wygląda....

Sorki za wielkość zdjęć xd PZDR

uc?export=view&id=1HUqd2uyGJkcckTNaOHUAC

uc?export=view&id=1YAn-ClkB9FeDX-FOsUu2n

uc?export=view&id=1rU3M_01Dnx-fthdkWZUPe

uc?export=view&id=12FhgX1GBIXsPorC54C1Hc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...