Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

@gamek2 ja też :mrgreen::mrgreen: jak narazie to się termin przesuwa... Zmiana warsztatu u ojca  miała trwać chwilę i od połowy stycznia wsio miało działać, ale firma która miała robić jakąś specjalną antypoślizgową wylewke czy coś takiego dała D...  Wstawienie podnośników przesunięte tak samo i dopiero w lutym będzie wsio gotowe więc  błotniki tył w marcu dopiero będą gotowe... I w sumie auto stoi prawie całe rozebrane, został zawias tylko aby to toczyć i tyle....  W między czasie maskę ogarnę  i może wnętrze w alcantarę walnę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacil zamawiałem z alledrogo, widziałem tą folię bo to wersja 5D i powiem ci że wygląda bardzo dobrze, zamówiłem z  ciekawości  i pamiętam te 1 folie  ala carbon xd a to to już naprawdę dobrze leży ale  i tak będę bawił się z prawdziwym włóknem węglowym... A co do paczek  to takie pierdoły... Alcantara, zapinki maski, rzeczy z syndykatu i parę innych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok pare pierdół xd Alcantara jest ori a nie jakiś badziew za 20zł.... tylko kleju zapomniałem kupić hahaha,  co do wlotów to kupiłem nie te co chciałem i te wyglądają .....:excl: Wloty chce zaadoptować typowe od e46 m3 gtr... i myślę że będą dobrze wyglądać, ale zobacze jak przyjdą czy będzie to wyglądało.... tak wiem do germana to średnio pasi ale z plusów  chyba zmienię koło i wpadnie bbs le mans,  ale całe z rantami pójdzie w czarny połysk i myśle że będzie po germańsku i na sportowo xd Do tego myślę jednak nad czarnym kolorem i zrobić ją po prostu w wersji black.... parę fotek...

uc?export=view&id=1O6c2IKFF7N17C-78sXO_7

uc?export=view&id=1w8jAWx5dGu2EDcnO-x1u_

uc?export=view&id=1rGp7eWZB4AuKVzHshGS3D

 

 

Wloty które chce i wnętrze w alcantarze całe robi robote.. co prawda e46 ale i tak meeega xd 

uc?export=view&id=1wQGOak1K6iVBeL4dwVibr

uc?export=view&id=12_cAwQk7-SOZWvqlqCK3E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi bardzo dobry wybór, tylko znajdź ori i to jeszcze w jakichś sensownych szerokościach :P Pozostaje tylko szukać 8.5j/9.5j-10j i przerabiać/szukać rantów, a u Ciebie jeszcze poszerzenia to już w ogóle ;) Wloty spoko, kiedyś taką E39 widziałem, mocno zrobioną w performance z wlotami na masce podobnymi... Długo była tapetą u mnie ;) 

 

No niestety, z tym germanem to tak jest, jak nie idzie się schematycznie. Dopiero efekt końcowy jest zbliżony, a gdzie efekt końcowy... Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacil  no felga wiadomo ze dare  bo po co przepłacać:-P a poważnie  to przód min. 9/9,5 a tył szukam 10.5/11 w 20.. No błotniki od M trochę miejsca robią więc  jest co upchać.. Są aktualnie do kupienia 1  ale 3600e... Cena trochę jest... Też myślę że jak to ogarnę to dobrze  to siądzie tym bardziej pod klatke kubły itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba że tak.. Ale  to  najmniejszy mój problem jak narazie  haha..  Wgl na ten moment  to mam trochę części do wszystkiego.. Trochę gratów pod silnik.. Pod zawias.. Do wnętrza.. Z zewnątrz... Tylko trzeba  to w końcu jakoś w całość poskładać... Ale zawsze coś tam brakuję, coś przeszkadza... Ech...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie naszedł mnie wczoraj nowy pomysł co do modów auta i zamówiłem takie coś ^^  Zdjęcie tylko poglądowe ze strony producenta  bo termin wraz z wysyłką to około półtorej miesiąca..... Tak wiem że mam szyberdach..  a raczej miałem xd Ale że chce się zbliżyć jak najbardziej do ori 1M a one szybra nie posiadały(taka ciekawostka)  to tym bardziej  lepiej xd tak więc redukcja masy trochę pójdzie, obniżenie środka ciężkości oraz wygląd ^^ Jaram się !!!!!:wytrysk::mrgreen:

uc?export=view&id=1aFKiK8vBpG9Us73GISedT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest firma która jest w stanie wykonać cały dach z carbonu na zamówienie ;> Po odpowiednich przymiarkach. Kiedyś chłopaki kontaktowali się w celu zrobienia takowego do E91 touring :) Koszt nie mały, ale jest rozwiązanie na zbicie masy i nawiązanie do oryginału ;) Sam nad tym się zastanawiam, ale jeszcze nie teraz, no i z drugiej strony szkoda panoramy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacil jak kupiłem robiony z formy z  ori wiadomo widziałem parę zdjęć i pasi idealnie więc luz  i mniej zamieszania  jak jeżdżenie na  przymiarki itd.. Tym bardziej autem na  lawecie... No akurat mi szybra  jakoś wybitnie  nie szkoda xx

@lapka666 ty to wgl mssz awersje  do czarnych dodatków xx swoją drogą białe auto plus carbon to co innego jak chamskie pomalowanie na czarno xd i nie zapominaj  że te auto  jeszcze  jest w  ori lakierze  bo  już niedługo   po białym śladu nie będzie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@Chilli WonderBoy no garb jest dość spoko to fakt, wgl wlotów jednak nie  będę robił bo gdzieś trafiłem na fotkę i średnio to wygląda... Garb w osobnym kolorze jak dla mnie lipa, poszukam to podeśle ci fotkę jak to wygląda! Wgl ten miesiąc totalny  przestuj z autem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, trochę ostatnio  się rozleniwiłem i nic nie robiłem ale w końcu coś poszło do przodu i powoli  ogarniam wnętrze.. Na 1 ogień poszła deska... całę wnętrzę będzie w alcantarze,  zakupiłem ori alcantarę nie jakąś podróbe za 20zł jak już wspominałem....zaznaczam że pierwszy raz w życiu bawię się w tapicera ale efekt oceńcie sami...

Podczas pracy....

uc?export=view&id=1o_aX-ot6NIkkwNDz-iw3a

uc?export=view&id=1OC3MrmoX_mKv1JXbgdH8f

uc?export=view&id=16JuWSXqegxxgHgM6NMNKr

uc?export=view&id=1fVdAmz8KRtFsAR3wLo17G

uc?export=view&id=1u8dkqmSIK-b-lT7oBknb9

 

A tu na gotowo ^^

uc?export=view&id=1ZzD_p6GICpz9iI2dtCk6R

uc?export=view&id=1F49YdBJcpxNa3dWlO31BH

uc?export=view&id=1LDz9VnwUILOyRiCgkQh3H

uc?export=view&id=1VLk9eOYIbL6dM3HUNoN5E

Zobaczę  czy dam radę więcej dzisiaj ogarnąć... Jak nie to w tyg  coś podziałam.. PZDR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...