Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Wisnia135i napisał:

No ja mniej więcej wiem jak, bo już kolor, felgi  i wszystkie dodatki wybrane, pozostaje to poskładć 8)

No to teraz niby z górki, ale uważaj na kłody :D Pewnie nie jedna się trafi ;> Tak czy inaczej, powodzenia i obyś w 2020 wyjechał ukończonym projektem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały update, już po świętach..po urlopie i wpadły błotniczki prednie i w sumie czekam jak u ojca ogarną sie z warsztatem  i auto wpada do niego a autko teraz z przodu wygląda tak...

uc?export=view&id=1HTujxEX3C_261SIaybT4t

uc?export=view&id=1aJ2kO2lqlFYfm19iHLs0f

uc?export=view&id=1EvVh2enlfL-_FX5EaIYWM

uc?export=view&id=1wTCcegkKH3bviCsz8jIn-

uc?export=view&id=1QM3Jc4csXZV4L35A9T-I8

uc?export=view&id=1sW8roalF8zEDYkSSFKoHW

uc?export=view&id=11Fd_4OLwL95RBhSy8Qszg

Sorki za jakość  i za pranie w tle xd ale tak to już bywa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z nowych info  zakupiłem do maski zatrzaski,  bo w e82 ktoś wymyślił tak ze maska jest  zamykana na środku  i przy predkościach powyżej 100 strasznie ja podwiewa a powyżej 200 to jak by wgl nie domknieta  była co mnie martwi... Co prawda  nie słyszałem żeby komuś sie otworzyła ale wole mieć i dodatkowo do 1M będzie fajnie wyglądał garb na maske z e92 tak jak robią to w carbonowych maskach, moja nie będzie carbonowa ale garb też będzie, foto poniżej:cool:

mor-vision-e92m3-Powerdome-b1_600x600@2x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ///3 nie czemu?  A co w tym złego. Nie widzę sensu wydawać  5 tys zl na  maskę z takims samym garbem jak w M3 skoro mogę kupić to  i efekt ten sam....  W dużej ilości 1M siedzą takie maski i wygląda to bardzo dobrze, ba nawet większość ludzi co słabiej zna  tą odmianę M  myśli że ona ori szła z takim garbem...  Masz zdjęcie jak to wygląda... 

IMG_20190117_193230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Są gusta  i guściki. Auto też jest przeróbką więc trochę innych rzeczy moge wsadzić bo, osobiście jak by to był o ori  to jedyne co to bym zawias zmienił ew heble  i to wszystko.. Każda inna zmiana to strata  wartości tego auta... I też zdaję sobię sprawę że do działu  polish definition to auto nie trafi  bo nie  będzie to 100% german jak twoje e36, Czy Huberta M3... Oczywiście będzie koło( mam na oku bbs ch-r 20  9.5 i 11 tyl)  spasy  i gwinty ale 100% germanem   myślę że nie będzie... Choć o tym już WY zadecydujecie..  Przy  okazji co do koloru miałem już jeden upatrzony ale wiadomo jak to bywa  i  pytanie do was, prosiłbym żeby jak najwięcej osób się wypowiedziało bo myślę nad 3 kolorami.. Po zdjeciach Huberta M3  to tak 

Imolarot 2

Z bmw e92 m3 gts fire orange, zdjecie ponizek jak siedzi

Z ferrari grigio silverstone met. Fotka ponizej... Zapraszam do wypowiedzi 

 

12372795414_1652aa28d3_b.jpg

IMG_20190117_195948.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lapka666 no mi osobiście wszystkie 3 się podobają i ciężki wybór mam...

@Bartek.PNo ja, wybieram ale ciężko m ito idzie :razz:

Miałem nie ujawniać kolorów ale po prostu nie mogę się zdecydować.Bo co do reszty to plan konkretny jesti  wszystko czarno na białym co i jak... Tylko wizję silnika jeszcze nie dawno zmieniłem jeśli chodzi o mody :-D ale oczywiście na  lepszą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...