Skocz do zawartości

[E82] 1er Coupe - - >>1M by Wisnia135i


Wisnia135i

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim !!!! Nazywam się Mateusz   jestem z Wrocławia choć aktualnie mieszkam za granicą w Niemczech a dokładnie w Dresden.

Przedstawiam moje autko  BMW E82 135i n54b30a 2009 USA aktualnie 100800km. Skąd takie a nie inne autko? Ogólnie jestem fanem modelu E30, miałem parę sztuk ale przyszedł czas że zachciało mi się czegoś nowszego.... Napewno autko miało być mocne w podstawie oraz łatwe w początkowych etapach modów gdyż ojciec posiada M3 E46 wtedy jeszcze bez kompresora.... Aktualnie doładował ją kompresorem G-Power ( Ta szara e46 m3 cabrio z Chotowej)... Wiadomo nie mogę być wolniejszy więc najlepszym wyborem było coś z silnikiem z turbo a że mam dostęp do aut z USA tam też szukałem mojego autka... Od momentu pojawienia się modelu 1M który jest na 2 miejscu u mnie zaraz za E30 M3 zacząłem szukać jej mniej "szerszej" siostry czyli  E82 135i . Plan był dość cięzki bo auto miało być białe, model przed liftem bo silnik N54, szyberdach, sportowe fotele.. Niby nie dużo ale jednak  nie tak łatwo.... Ale ktoś  mnie wysłuchał  i znalazła się sztuka dla mnie :) Autko w moich rękach od 1.5 roku, jedyne co zrobiłem  to nowe tarcze i Felgi styling 193 pomalowane w kolor Grafitowy oraz spoiler Performance. Ale w końcu przyszedł czas ruszyć się z autkiem do przodu więc zaczynam  już zabawę...

 

Plan na auto:  Edit --->>Przeróbka na 1M

Trochę zdjęć jak było... :)

uc?export=view&id=1dwoD2HLgqwYSoHUEKdrCX

uc?export=view&id=1PHMisFQmzxR90fgBbgeqF

uc?export=view&id=1WQGejtxHeQVB1gSOCCDuP

uc?export=view&id=1KmUAeWGo69ZecDLelkujR

uc?export=view&id=1yEBY0-Ht7dgGzuw5gG6mg

uc?export=view&id=1AdtLe9pmCPsMDEbB-DluZ

uc?export=view&id=1IajQhRFzccQeoFBYOwaTn

uc?export=view&id=1LYKBCaFiJ83PlqOfONROB

Pozdro dla wszystkich, opinie te dobre jak i złę śmiało pisać jak i ew pomysły na które ja nie wpadłem :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Łapka czy na tym świecie jest tylko futura żeby ją dawać? I ja bym pomyślał nad czymś innym.

Co byś dał w takim razie? Przypomnę Ci że to forum GS a nie Street Racing... Więc zaproponuj co by siadło żeby zrobić z niej germana. I nie miałem na myśli samej futury tylko 3tlg a nie jednoczęściówkę i robienie sport cara... Nie znaczy to jednak ze mi się nie będzie podobać tylko o to że to forum tematyczne więc propozycja była z futura. I nie bij piany! Bo z du** był Twój komentarz... Szukasz sensacji czy chciałeś zabłysnąć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wojtek-e30 napisał:

Jak chcesz dobry gwint to bierz KW V3, a koło może jeszcze obczaj sobie OZ Ultraleggera,

tu foto na M2

b315dc0b59371743med.jpg

Oz ultraleggera obczajałem i na początku był taki plan ale znajomy ma i jest kupa.. O ile na 1m, m2 wygląda świetnie bo inne Et i szerokość o tyle w  zwykłej e82 jest kupa... A co do gwintu tak naprawde mogło by wjechać nawet AP bo kątów i twardości wybitnie nie potrzebuje ale trza trzymać poziom, w końcu na syndykacie sami milionerzy tak słyszałem xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łapka miałem to samo zdjęcie wkleić na Futurze :) ale tak jak piszesz ten 1" za duże. A z E87 też się da coś wycisnąć i to na 3tlg ;)

 

Prawda jest taka że do każdego BMW pasuje skręcane koło, ale jak już będziesz się upierał to lepszy ten OZ Ultra co Wojtek wkleił lub może M359 bo ten CH to WOW nie robi niestety :???:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Richie_G napisał:

Łapka miałem to samo zdjęcie wkleić na Futurze :) ale tak jak piszesz ten 1" za duże. A z E87 też się da coś wycisnąć i to na 3tlg ;)

 

image.jpg

image.jpg

 

Prawda jest taka że do każdego BMW pasuje skręcane koło, ale jak już będziesz się upierał to lepszy ten OZ Ultra co Wojtek wkleił bo ten CH to WOW nie robi niestety :???:

 

 

Te zdjecie 1 widziałem i tu robi robote ale widziałem e82 i jakoś mi nie klei parapet do tego.  Co do oz  ogarne fotke na  e82 i jest tragedia, akurat  moje będą w czarnym połysku z białymi napisami więc myślę że będzie dużo lepiej. To koło wpadnie na  nowy sezon, jak nie siądzie to poszuka się czegoś innego, ew muszę wpaść do kogoś kto ma 19 na parapecie  i przymierzyć może coś zagra, hartge myśle że ew  by też dał radę ale na ten moment mam inny plan w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Co byś dał w takim razie? Przypomnę Ci że to forum GS a nie Street Racing... Więc zaproponuj co by siadło żeby zrobić z niej germana. I nie miałem na myśli samej futury tylko 3tlg a nie jednoczęściówkę i robienie sport cara... Nie znaczy to jednak ze mi się nie będzie podobać tylko o to że to forum tematyczne więc propozycja była z futura. I nie bij piany! Bo z du** był Twój komentarz... Szukasz sensacji czy chciałeś zabłysnąć? 

Łapka nie będę się z tobą spinał bo nie chce przez głupotę dostać bana i to nie ja chce zabłysnąć dodając co w drugim temacie propozycję auta na futurze tak więc odbij! I ja doskonale wiem co to za forum także nie musisz mi przypominać. I kończę dyskusję tym wpisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2018 o 20:55, lapka666 napisał:

Co byś dał w takim razie? Przypomnę Ci że to forum GS a nie Street Racing... Więc zaproponuj co by siadło żeby zrobić z niej germana. I nie miałem na myśli samej futury tylko 3tlg a nie jednoczęściówkę i robienie sport cara... Nie znaczy to jednak ze mi się nie będzie podobać tylko o to że to forum tematyczne więc propozycja była z futura. I nie bij piany! Bo z du** był Twój komentarz... Szukasz sensacji czy chciałeś zabłysnąć? 

Lapka Twój komentarz tez jest z du** !!

Nic do Ciebie nie mam - ale pyerdolisz jak potłuczony !!

 

Czy ktoś na tym forum powiedział że na 1tlg nie da się zrobić germana ? 

A czy twórcy forum dali inne działy niż GS ??

A pamiętasz kujona i germana e36 na hammanach,  pamietasz Huberta M3 E46 na CH ?? Nie da się ?? 

 

Jak jesteś takim znachorem GS to sam pokaż swojego germana !!

 

co do tematu - białe E82 cudo !!

Wiem że 135i już w serii sobie doskonale radzi - czekamy więc na mody 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vmasher napisał:

co do tematu - białe E82 cudo !!

Wiem że 135i już w serii sobie doskonale radzi - czekamy więc na mody 

Dzięki xd No daje rade ale mocy nigdy nie za wiele a potencjał spory, na ten moment jeszcze parę spraw innych jest więc auto ogarniam jak mogę więc idzie lekkie podniesienie mocy ale napewno potem będę chciał iść w słynne 500+. A co do felg  najbardziej mi pasi Bbs ch-r choć patrze też za VMR(wzór csl) lub Motec ultraleight z tym ze nie znam firm to raz i 2 nie wiem jak to podpasuje  jesli chodzi o motec bo vmr jest troche tego

motec-mcr2-felge-schwarz-winterfelge-alufelge-2000x2000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Chcesz monoblok lekki pasujacy do stylizacji 1er, to popatrz na z performance, miałem przyjemność z paroma 1M pracować i to dość popularne, ładne i stylistycznie agresywne koło wpisujące się w bryłę BMW z tych lat

Patrzyłem na Z performance ale właśnie  to co  mówiłem wcześniej coś co dobrze wygląda na 1m nie zawsze wygląda na zwykłej, inne Et i szerokość i już lipa jest... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
  • KUJON odblokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...