Skocz do zawartości

[E91] 335D+ Sifacil


Sifacil

Rekomendowane odpowiedzi

@Bartek.P No niestety ten model jak się orientuję to w 19 nie wychodzil a szkoda.. A  podobna  to apex arc8 xd

@Sifacil trza  było w  19 isc i jak ten wzor to apex arc 8  z tego co wiem to one sa dosc lekkie :) no niestety ta felga  totalnie nie robi tu roboty... Nawet nie wiem czy jak w czarny wrzucisz to coś da.. No tego min 1 cala jej brakuje xd  A przy okazji coś przy silniku grzebales? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apexy są robione na wzór rc30x. Ja nie wyznaje zamienników. Zawsze chciałem BBS, bo mi odpowiada wygladowo i jakościowo, czy to w siodemie, czy teraz w trójce, znalazłem specyfikację która mi odpowiada i tyle. Najważniejsza była waga, a nie ma lżejszej felgi o tych parametrach(ogólnodostępnej). Mam plan pójść bezkompromisowo w osiągi i wygląd nie jest taki ważny. 18 cali to waga ale i dodatkowo możliwość lawirowania między oponami. 

 

To jeszcze nie jest docelowy setup wygladowy :)

 

EDIT:

 

Wbrew opiniom, dorzucę jeszcze parę fotek:

IMG-2942.jpg
IMG-2931.jpg
IMG-2935.jpg
IMG-3002.jpg
IMG-2946.jpg
IMG-3004.jpg
IMG-2955.jpg

@Wisnia135i zbieram graty ciągle by do silnika zajrzeć, będzie grubo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło jest bardzo fajne, mega lekkie, ale jak dla mnie wygląda dobrze gdy ma na sobie mięsistą oponę i wóz jest dobrze posadzony... a tutaj pomalowane w chyba najgorszy z możliwych kolorów - srebrny z grubym ziarnem wygląda słabo :( już w graficie, czerni by to lepiej wyglądało. Dodatkowo brak spasów robi swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później koło dostanie inny kolor, takie już kupiłem i poprzedni właściciel wybrał sobie ten kolor. Na co dzień ziarno nie rzuca się w oczy, ale macie rację, że teraz pasuje jak świni siodło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sifacil no u mnie będzie te okolice 500km i ponad  700nm z tym że auto robię wydmuszkę z klatka i jak patrzyłem  po forach to w setupie takim jak robię to waga będzie około 1350kg czyli 250kg mniej jak miałem  ori tak że ta moc myślę spokojnie wystarczy... Na jakiś czas xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...