Skocz do zawartości

(E46) 330Ci by Tomek


Tomek E46 330Ci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Tomek i chciałbym przedstawić swój projekt E46 w wersji coupe. auto mam od grudnia 2016. do tej pory zaszło masę zmian które będą przedstawione na zdjęciach.lusterka m3 wraz z lusterkiem wstecznym, lampy Black hella tył dymione Depo, m pakiet zewnętrzny, cały układ wydechowy dedykowany do 330Ci schmiedmann Plus eisenmann w wersji race21sieu.q koła Kerscher Cs 8weg6s.jpgrw2yqb.jpg

Wydecha4qu50.jpgblack hella 30w0cp3.jpg hamulce bf1a3q.jpg

Jak zauważyliście również do auta wleciały koła które udało się kupić zaraz po zakupie E46 czyli Kerscher CS o parametrach 9,5 oraz 10,5j . aktualnie auto przeszło metamorfozę wnetrza tj stare ori beżowe wyjechało a obecnie jest i wciąż się składa czarne z czerwonymi skorami bf1a3q.jpg21sieu.jpgauto byłem również w tym roku na Gf. i było prze za***iscie . sami mega pozytywni ludzie oraz te auta ... plany jak i modyfikacje na auto są jak najbardziej, jest dużo rzeczy do porobienia gdyż auto ma być zrobione bez pół środków :) myślę że odwalilem dobra robotę, wystarczy zerknąć Na zdjęcie auta z aukcji :) na koniec kilka zdjęć jak auto wygląda teraz :)n6szkn.jpgdbqpee.jpg

 

 

2v13w5c.jpg

Jeśli temat zostanie zaakceptowany wszelkie modyfikacje będą już zamieszczane na bieżąco :) za wszelkie porady wielkie dzięki czekam na wasze oceny :) Pozdro Syndykatowcy:)

Screenshot_2018-08-19-09-35-36.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto widziane na 3er fest i Germanfest,bardzo przyjemne auto,dużo fajnych gratów ale jest jedno ale,czasy ciemnej szyby już dawno minęły więc ja bym jednak zostawił oryginał bezbarwne bez kombinacji:P reszta na plus,popraw fotki bo ich jakość akurat słaba w porównaniu do tego jak wygląda na żywo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

Od jakiegoś czasu byłem zafascynowany tym autem. Graty z dobrej półki, wszystko zrobione z gustem. Fajnie że pokazałeś to wszystko szerszej publiczności. Mam nadzieję że do zobaczenia.  

@atos1987 może uda się gdzieś spotkać i pogadać ;) tematu auta na tutejszym forum bardzo brakowało, ale teraz będe zamieszczał już wszystko na bieżąco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto widziałem na GF 2018 i naprawdę robi robotę, zresztą widać to dobrze na ostatnich zdjęciach. Jak wyżej przyczepię się do szyb, bo po co chować ładne wnętrze za ciemnym szkłem. No i znaczki ori by się przydały, przyznam że sam kiedyś miałem czarne ale na szczęście chłopaki mnie sprowadzili na odpowiednią drogę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Richie_G napisał:

Auto widziałem na GF 2018 i naprawdę robi robotę, zresztą widać to dobrze na ostatnich zdjęciach. Jak wyżej przyczepię się do szyb, bo po co chować ładne wnętrze za ciemnym szkłem. No i znaczki ori by się przydały, przyznam że sam kiedyś miałem czarne ale na szczęście chłopaki mnie sprowadzili na odpowiednią drogę :D

@Richie_G dzięki ;) szyby wylatuja jeszcze w tym roku, składając teraz wnętrze sam wiem ze szkoda chować czerwone skóry;) póki co emblematy zostaną chodź napewno przemyśle tą kwestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thepiekarz napisał:

Skoro wnętrze jest takie super to ja nie wiem czemu są jedynie 2 fotki powinno być więcej fotek.

A co do auta to ładnie je odchamiłeś :)

Co do wnętrza to chwile musicie zaczekać bo mam sporo brakujących detali :/ za ok 3-4 tyg powinno być już poskładane, tak że zrobię kilka zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka szotów auta :)

k2y2au.jpg

t7ojnr.jpg

xn7see.jpg

A co do wnętrza wyglądało tak :) brudne zniszczone i wiadome było że wyleci z auta...

2en803o.jpg

11abdwy.jpg

W wakacje nadszedł czas na rozebranie starego i włożenie nowego, świeżego wnętrza. . Zostało zmienione wszystko.

Tutaj mały zarys..

b7bc3s.jpg

Jak widać brakuje wiele detali :) w planach jest nowa konsola, cupholder oraz podłokietnik wszystko z ASO :) kierownica poleci do obszycia :) i jest jeszcze kilka smaczków które zagoszczą w środku ... będzie grubo :) wszystko w swoim czasie :) uzuuzupełnię temat jak już wleca sensowne mody, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...