Skocz do zawartości
Krupek

e34 by Krupek German Milf

Polecane posty

pare nowych fotek :)
6zr3wy.jpg
30v0qpc.jpg
b3tpgw.jpg
1111nqu.jpg
1z3zewp.jpg
2dl6ukm.jpg
wre6q1.jpg
w tym czasie zmieniłem dyfer na dłuższy-w końcu pełnoprawne auto na drodze :) i zrobiłem modyfikacje sterownika. Założyłem też emblemat na tylna klapę ale jednak nie spełnia to moich oczekiwań, więc pewnie dziś wyleci.
Pozdro

Ten przód jest przekozacki!!! Nie masz w planach jakiejś konkretnej sesji? Wierzę, że fotami idzie dużo więcej wycisnąć z tego auta.

Pare nowych fotek na spontanie  ;) przy okazji- ogarnąłem temat silnika ktory denerwował mnie od dawna...po dluzszym postoju a takze i po kilku dniach przy pierwszym grała mi góra silnika i kontrolka gasla po 4s. Oczywiscie postawilem na zaworek zwrotny w podstawie filtra oleju. Zaworek oryginalnie nie jest dostępny,ale na allegro ktos sprzedawał takie zaworki z "lepszą" konstrukcją. Jakież bylo moje zdziwienie ze po wymianie nie było lepiej...zasugerowano mi ze to moze byc zawor w pompie oleju. I tu tez poszedłem w wymiane ale juz na ori czesci. Ściągnięcie misy,skladanie i....zero efektu. Nie dalem za wygraną- sprawdzilem po kilku dniach czy w filtrze jest olej i....nie bylo go-czyli allegrowy zaworek byl gówno wart. I wtedy zakupilem calą nową podstawe filtra oleju w ASO i od kilku dni cieszę się spokojną i cichą pracą silnika  :) . Pozdro 

20190812_122129.jpg

20190812_121941.jpg

20190812_121001.jpg

20190812_121019.jpg

20190807_104942.jpg

Za cholerę nie umiesz robić zdjęć :mrgreen: Jak na nie patrzę to się czuję jak 20 lat temu. I otoczenie i ich jakość przypomina mi moją szkołę średnią haha. Nie wiem jak Ty to robisz w dobie telefonów z dobrymi aparatami :-P

też kiedyś połaszczyłem się na element podsufitki do cabrio niby ulepszony przez kogoś na allegro i wykonany z metalu zamiast jak ori plastiku.

Efekt był opłakany...

Co do auta dla mnie bomba, wygląda świetnie i białe kierunki na plus