Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kosa. Lakier odżył, a i fotki sporo lepsze niż poprzednie. Tył według mnie stworzony pod 17''. Przód już koledzy wspomnieli, ale to będzie pewnie ciągłym powracającym tematem przy każdej okazji. Dekle futury zmieniasz czy zostają?

 

Btw shadow nie koliduje według mnie w żadnym wypadku z rantem ani nerką. Według mnie powinieneś założyć shadow i wtedy się na pewno przekonasz. Chrom w okół szyb po prostu wygląda słabo i mocno przykuwa wzrok, jak patrzę na foty z profilu to jest to chyba jedyny mankament estetyczny auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tutaj tylko dobrego spasowania z zewnątrz i będzie konkret:-D I czemu jest tylko jedna fotka wnętrza? I ja nie rozumiem co to za mania dodawania właśnie jednej fotki wnętrza i chyba ludzie się boją że ktoś nim łeb urwie jak pokażą więcej fotek środka albo mają taki burdel jak na czerwonej ulicy w Amsterdamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎08‎-‎24 o 15:30, Rudy Hiszpan' napisał:

Jest kosa. Lakier odżył, a i fotki sporo lepsze niż poprzednie. Tył według mnie stworzony pod 17''. Przód już koledzy wspomnieli, ale to będzie pewnie ciągłym powracającym tematem przy każdej okazji. Dekle futury zmieniasz czy zostają?

 

Btw shadow nie koliduje według mnie w żadnym wypadku z rantem ani nerką. Według mnie powinieneś założyć shadow i wtedy się na pewno przekonasz. Chrom w okół szyb po prostu wygląda słabo i mocno przykuwa wzrok, jak patrzę na foty z profilu to jest to chyba jedyny mankament estetyczny auta.

Zobaczę co da się z robić z tym shadowem który mam w garażu-czy będzie się dało z niego cos wymodzić.

Dnia ‎2018‎-‎08‎-‎24 o 18:47, Thepiekarz napisał:

Brakuje tutaj tylko dobrego spasowania z zewnątrz i będzie konkret:-D I czemu jest tylko jedna fotka wnętrza? I ja nie rozumiem co to za mania dodawania właśnie jednej fotki wnętrza i chyba ludzie się boją że ktoś nim łeb urwie jak pokażą więcej fotek środka albo mają taki burdel jak na czerwonej ulicy w Amsterdamie. 

ależ proszę bardzo :)

54yayx.jpg

ir7r5e.jpg

k4bi8g.jpg

Srodek nie zrobiony-brak podsufitki i tylnej polki oraz wnętrze pojdzie kiedyś do obszycia.

Dnia ‎2018‎-‎08‎-‎25 o 14:55, Blaniu napisał:

Krupek, carbonowe ringi do dekli futur bedziesz zakladal ? Bo bardzo razi ich brak moim zdaniem.

pewnie będą

a na koniec parę nowych zdjęć

2aha9sj.jpg

xcjfkn.jpg

2qvv61x.jpg

Pozdro

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto było trochę czasu czekać kozacko wygląda,jak byłem gosciem w HTT widziałem jak powstaje bandyta,jest fajnie z tym pakietem...mi sie podoba

Coś innego....Tylko z tymi kierunkami coś wypadało by zrobić albo białe albo pomarańczowe chyba że tak specjialnie teraz masz żeby się 

przekonać do któregoś z dwóch kompletów..piona

P.S.Całokształt auta SZTOS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam
Do auta wpadły białe kieruny-boczne i przednie-używane zamienniki Fifft-zamiennik ale naprawdę pasujący jak oryginał

2diq1ps.jpg

15xs302.jpg

30n81ms.jpg

co ciekawe-ma w srodku pomarańczowy odblask wiec nie da się wlozyc jasnej zarowki żeby nie było pomarańczowej poświaty...no chyba ze ten odblask jakos wytargam. Ale poki co zostawiam jak jest :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...