Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Pobierać może, nic dziwnego. Przegoni się po autostradzie nawet nowe auto i oleju ubędzie. Kwestia jak dużo. Same pierścienie olejowe w m54 mają dość sporą przerwę. Te z m52 są ciaśniejsze. Jest gdzieś w sieci ciekawy filmik na ten temat. Wielu ludzi wsadza właśnie olejowe z m52 do m54 lecz do tego zabiegu trzeba kupić 2 komplety pierścieni bo osobno nie sprzedają tylko olejowe i ciśnieniowe razem. Droga zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bartek.P napisał:

Moje m54b30 także pobieral olej. Jak jechałem na Chotowe to robiłem w dwie strony ok 1700km po trasie musiałem dolać ok 800ml motula. Rok temu zmieniłem olej na Rowe i po trasie na GF sprawdziłem stan oleju nic nie ubyło. Ciężko mi w to uwierzyć ale sam sprawdzałem dwa razy. 

Bartku-te silniki już mają trochę czasu w Naszych autach i mogą się pojawić jakieś anomalie,ale przy stylu jazdy oraz częstotliwości to chyba nie ma sensu robić grubych remontów tych jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Krupek napisał:

Bartku-te silniki już mają trochę czasu w Naszych autach i mogą się pojawić jakieś anomalie,ale przy stylu jazdy oraz częstotliwości to chyba nie ma sensu robić grubych remontów tych jednostek.

Dlatego ja nie przejmowałem się dolewkami oleju i tak robię autem 4 tyś km w roku wiec żaden koszt a olej świeży :mrgreen:

Polecam olej Rowe który może nie jest znany ale zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Z tego co wiem jest to olej rozlewany w DE, fabryka ma dla każdego oleju osobną linie rozlewnicza a nie jak konkurencja jedną dla wszystkich olei. Kolega @Badyl mi go polecił, on leje go do m3 e46 i wszystkich swoich aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bartek.P napisał:

@Wisnia135i ty się nie śmiej bo to i tak lepiej niż twój Peugot :razz:. @feconitylko nie przyjeżdżaj na GF bo wzbudzisz nie zdrową zazdrość:D

Jaki mój peugeot, to nie moje auto , ja nim tylko śmigam chwilowo :drive: a ostatnio nawet coś mial problem juz  hamulcami i  to chyba klocki byly? Ktos powie czy na 100% one?:mrgreen:

 

20210703_123407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...temat hamulców czyjegoś dupowoza uważam za zakończony.

 

Dziś udało mi się odzyskać fajny gadżet związany z AC Schnitzerem. Jest to katalog akcesoriów i cen pakietów ACS do roznych modeli.  No i ten zajefajny segregator :)

 

 

 

 

 

20210708_202623.jpg

20210708_202621.jpg

20210708_202557.jpg

20210708_191015.jpg

20210708_202617.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Dawno na forum nikt nikogo nie zbluzgał. Panowie, bo czas sprzątania tematu się zbliża, jeszcze po rodzinie sobie pocisnac i możemy obstawiać, kto dostanie bana tym razem :lol:

 

Dla podtrzymania tradycji obstawiam, że @Americano:mrgreen::lol:

Pozdro bez spinki panowie piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...