Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Zgadzam się , zostaje wnętrze zrobić i będzie "powiedzmy" skończony projekt 

 

Pozdro

Panowie-dziekuje za uznanie ale tu nie tylko wnętrze:) lakier też prosi o nową warstwę oraz kilka innych rzeczy...ale czasu mam sporo. Zacznę zbierać kesz na to wszystko heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, BartoszzG napisał:

cały czas Twoje wnętrze jest wytykane jako do wymiany, a na fotkach całkiem spoko wygląda, ja nie wiem w czym rzecz.

To w sumie racja chociaż wiadomo że zdjęcia są "trochę" podkręcone. Mi pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, feconi napisał:

Siedzi to świetnie. Szkoda, że felga nie jest w 18". Wtedy by był idealny german dla mnie.

A dla mnie 17" jest tu idealne. 18" było by okej ale jednak te 17 lepiej mi leży. Tak samo w e30, ludzie ładują 17" a 16" wygląda dużo lepiej. Ale wiadomo, każdy ma swoje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BartoszzG napisał:

cały czas Twoje wnętrze jest wytykane jako do wymiany, a na fotkach całkiem spoko wygląda, ja nie wiem w czym rzecz.

Haha No i na tych porządnych zdjęciach nie wyglada jednak to tak źle 8) ogólnie jest sztos :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Ja tam środek widziałem x lat temu i według mnie jest ok, a nawet lepiej. Tylko sufitu chyba wtedy nie było, kierownicy paru drobiazgów. Jak czytałem, że zamiast kubłów mają wpaść sporty, to wolałem przemilczeć..

Na górze masz foty srodka- taki jest i taki zostaje. Podsufitka jest czarna. Jedynie przeszyje inaczej fotele. Na wzór tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda znowu się udała...chociaż troche :)

Zauważyłem że i u mnie dopadł syndrom m54- umie puścić dymka i czasem czuć olejem. Zapieczone pierścienie tłokowe....płukanki robiłem. Trochę pomogło ale nie do końca. Myślę że co roku będę ogarniać specjalne płukanki od góry i może pomoże :) no i więcej jeździć ! Bo tu jest narastanie problemu. Pozdro

20210703_150114.jpg

20210703_150207.jpg

20210703_150236.jpg

20210703_150551.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, dyziux666x napisał:

Przez to że mało jeździsz to pierścienie się zapiekaja? 

Przez to że zalewalem do oleju np Ceratec a nawet  nie zrobiłem 2k od wymiany. To że odpalałem auto w zimie a nawet porządnie go nie rozgrzałem. I pewnie to że to wada fabryczna tych silników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krupek napisał:

Przez to że zalewalem do oleju np Ceratec a nawet  nie zrobiłem 2k od wymiany. To że odpalałem auto w zimie a nawet porządnie go nie rozgrzałem. I pewnie to że to wada fabryczna tych silników.

Czyli powiedzenie że auto bardziej się psuje jak sie nim nie jeździ ma tutaj sens  

 

Też mam M54 od 1 właściciela z przelotem 140.000 I wymiany oleju zawsze na czas i od wymiany do wymiany nie dolewam nic (wymiana co ok 8 tys km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dyziux666x napisał:

Czyli powiedzenie że auto bardziej się psuje jak sie nim nie jeździ ma tutaj sens  

 

Też mam M54 od 1 właściciela z przelotem 140.000 I wymiany oleju zawsze na czas i od wymiany do wymiany nie dolewam nic (wymiana co ok 8 tys km)

Ja z kolei m54 w E60 mam, nalotu 170.000 a rok temu musiałem robić pierścienie bo gubiło kompresję i olej. Więc zależy jak kto użytkował i dbał. Przebieg ma tu mniejsze znaczenie. Abstrahując od autentyczności przebiegu, który uważam za autentyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje m54b30 także pobieral olej. Jak jechałem na Chotowe to robiłem w dwie strony ok 1700km po trasie musiałem dolać ok 800ml motula. Rok temu zmieniłem olej na Rowe i po trasie na GF sprawdziłem stan oleju nic nie ubyło. Ciężko mi w to uwierzyć ale sam sprawdzałem dwa razy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...