Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bmw_e36.pawel napisał:

aha czyli musi być e34 od określonego rocznika aby z e36 podeszła , ja mam 94r e34 i zmieniłem od e36 bo ori to ster nie kiera a z ori sportami to będzie pięknie wyglądać wnętrze tylko mam nadzieję że kolorystyka beżu zostaje :)

Tak,beż zostaje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2021 o 20:02, ryyyan napisał:

Krupek zrób coś z tym wnetrzem , proszę. Kupię w tedy od ciebie to cudo .

No jak wpadnie w Twoje łapy to na bank będzie sztos. Krupkowi tak niewiele brakuje.

Jak kupujesz rodzynki to odkup od razu auto do Fartande i uratuj to e31 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2021 o 07:15, bmw_e36.pawel napisał:

aha czyli musi być e34 od określonego rocznika aby z e36 podeszła , ja mam 94r e34 i zmieniłem od e36 bo ori to ster nie kiera a z ori sportami to będzie pięknie wyglądać wnętrze tylko mam nadzieję że kolorystyka beżu zostaje :)

Niekoniecznie. Najlepiej zdejmij pokrywkę i zobacz czy kiera trzyma się na śrubę czy na nakrętkę. Bo z rocznikami i airbagami to jest zagmatwane, bo mógł być duży wieloklin w przedlifcie jak była poduszka, natomiast w polifcie małego wieloklinu już być nie mogło nawet jak nie było airbaga. Na stany była niby kiera na mały wiloklin z poduchą, ale poza kilkoma folderami nikt jej nie widział na oczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.03.2021 o 22:18, bmw_e36.pawel napisał:

dobre auto , wiesz tak patrząc na ten pakiet AC to te lusterka polifty bardziej przypasują do niego niż te kanciaki , będzie bardziej spójnie i delikatniej.

Niedługo założę, obiecuje  :) a tymczasem w BMW Trends:

20210312_073828.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Jako,że się nie znam i nic nie robię przy autach to wziąłem się za naprawdę najprostszą robotę :) wymienilem 1 kratkę lewą na szczebelki zamiast wlotu,dołożyłem lampki LED pod tablice rejestracyjną oraz wymieniłem osłonę pod chłodnicami co jednak nie było łatwe bo bez podnośnika jest mało miejsca pod zderzakiem.  Tak wiem-musze ja umyć. Kolejny krok to malowanie zawieszenia na żółto :)

Screenshot_20210422-093325_Samsung Internet.jpg

20210421_180614.jpg

20210421_180622.jpg

20210421_181856.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pośmialismy się to wracamy do tematu :) auto pojechało na przerobienie wydechu. Od początku auto miało praktycznie cały wydech z nierdzewki jednak był zamontowany katalizator który i tak był z innego modelu. W końcu został wycięty. A dodatkowo końcówki zostały ścięte. Dźwięk troszkę się zmienił na plus. No a stare katy na handelek :)

received_173998924598899.jpeg

received_215123753407464.jpeg

20210507_111245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...