Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Ja to jestem ciekaw kiedy któryś  jakimś projektem wjedzie ^^

Jeden już pokazał swoje dwa rarytasy. Na daily bym sie wstydził takie coś mieć. 

Nie ma to jak być na forum i klepać posty typu "masło jest maślane" albo krytykować.

Zbudujcie takie e34 a później dajcie głos krytyki bo póki co to thepiekarz jesteś tu dobrym memem przez to jak się wypowiadasz u chłopaków którzy na prawdę pokazali POZIOM swoich aut. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec OT.

Thepiekarz , lapka666 - ostatni raz gaszę was pokojowo za osobiste wycieczki. Na PW sobie wyjaśnijcie jeszcze raz, skoro wcześniej nie pomogło, bo kolejne takie zagrywki nagrodzę długimi wakacjami od forum.

Bartas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blaniu napisał:

Ten emblemat nie pasuje mi, jakos dziwnie to wyglada. Aaaa i Krupek dales tem emblemat nie z tej strony co trzeba :P

91279d41aff6158ba105b274636e25c6.jpg

Zrobilem to specjalnie bo tam mialem odbarwiony i porysowany lakier po ori 520i 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema. U mnie za duzo sie nie dzieje chociaz...od paru tygodni walczę z gownianymi wyciekami. A to ze wspomy (nowy zbiorniczek i zakuty na nowo przewod) a to układ chłodzenia  (chłodnica Nissens) pozniej dolny przewod  na szybkozlączce, później przy chlodnicy. Przejechane 200m od warsztatu do garażu w piątek, a dziś znów ubytek płynu i wyciek przy chlodnicy(nowy przewod, ułożył się po wygrzaniu i znowu dokrecilem opaskę. Rozgrzalem dzis 2 razy i spokój. Mam taka nadzieję  :) ciekawe czy ktoś to  przeczytał heh

20200531_191024.jpg

20200531_190517.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...