Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle piękna się prezentuje, czekam na nową odsłonę wnętrza! Ja choruję na xenony z e32, bo fajnie pasują, ale dostać to graniczy z cudem. :? Porządnie zrobione xenony nie są złe, fajnie świecą, tylko trzeba wypoziomować dać spryski itd. złe to są ringi z aliexpress. hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos chcial kupic e34 albo zmienic na swój prodzekt to zapraszam na PW  :) nuda sie wkradła i porobiłbym cos innego  :)

dooobra bo widzę że odzewu 0  :) to coś tam porobię. Cały kpl oryginalnych lamp Hella oczywiście nowe. W przyszłym tygodniu montaz bo czekam na przesyłkę ostatniej lampy. Ruch w interesie musi byc  :)

received_990281244754812.jpeg

received_1498924986942115.jpeg

20200502_190330.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Krupek napisał:

Teoretycznie moge je sprzedac za 8k Ale nic w tej kwocie nie kupie z 3tlg. W co by podpasowalo w 1tlg?

rh xd jak moje kupisz spokojnie w 8k nawet taniej i na ranty ci zostanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2020 o 19:06, goryl napisał:

Niech Cię ręka boska broni przed 18 stkami...większość topowych modeli e34 syndykatu latała na 17stkach i nikt się nie krzywił!!! Jest dobrze a lepiej będzie jak zmienisz front na mtechnik i zejdziesz niżej...amen

W 100% Popieram Goryla, 17 to idealny rozmiar do e34 wystarczy popatrzec na stare foty E34 Krista, E34 HighTecha czy E34 od Brzytwy wtedy to byly topowe projekty , prawdziwy stary germanski styl ktory do dzis jest moim zdaniem najlepszy i chodzby dlatego nigdy nie wsadzil bym 18 do E34 :!:

Dnia 2.05.2020 o 08:47, Krupek napisał:

Gdyby ktos chcial kupic e34 albo zmienic na swój prodzekt to zapraszam na PW  :) nuda sie wkradła i porobiłbym cos innego  :)

 

Krupek masz mega sachochod ktory godnie reprezentuje stara szkole i moze byc jeszcze wiele wiele lepszy. Zawsze morda mi sie cieszy jak widze aktualizacje w temacie bo twoja e34 ma ten stary klimat syndykatu w ktorym sie zakochalem. Jak wdarla ci sie nuda to za przeproszeniem nie pitol o sprzedarzy tylko rob wnetrze,sproboj zrobic jeszcze lepsze spasy lub wsadzaj M60 i juz nie bedze nudno :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jej siedzą pomarańcze. Niestety rezygnacja z tego ryja zabierze mu jego indywidualność i wyjątkowość. Ja bym zostawił przód i celował w cal więcej. Takiej e34 po prostu nie ma. Mimo, że jestem za "wszystkie takie same" to i tak ten przód tak bardzo mi siedzi, że lepiej zmienić wielkość koła niż rezygnować z niego i zrobić "forumowy" ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...