Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
31 minut temu, Wisnia135i napisał:

Te wnętrze musisz  ogarnąć  bo wygląda strasznie ... totalnie nie pasi do reszty auta..

Ogarnę ale sytuacja poki co z kasą jest jaka jest....są ważniejsze sprawy na najbliższe miesiące...A dziś pare zdjec poza garażem.

20200406_140814.jpg

20200406_141013.jpg

20200406_141027.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wisnia135i napisał:

No  mówię ogólnie.. myślę że  dużo osob ma tera  problemy.. moje też stoi...

moja też na szczęście u mnie jest rafineria w płocku i znów będę monterem pewnie ale badania na razie stoi ...;/ wiec niezły ambaras trzeba się przebranżawiać 

 

co do auta to te wnętrze serio średnio wygląda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, witboy napisał:

moja też na szczęście u mnie jest rafineria w płocku i znów będę monterem pewnie ale badania na razie stoi ...;/ wiec niezły ambaras trzeba się przebranżawiać 

 

co do auta to te wnętrze serio średnio wygląda ...

Widzisz....ja wychodziłem z takiego punktu, nie kupiłem gotowca więc na wszystko trzeba kasy i czasu. 

20180620_185646.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Krupek napisał:

Widzisz....ja wychodziłem z takiego punktu, nie kupiłem gotowca więc na wszystko trzeba kasy i czasu. 

20180620_185646.jpg

lakier najgorszy i jedne z najwiekszych kosztow, dlatego ja sobie podarowalem wszelkiej masci porsche czy mbc126 560 sec, w 90% blachy ostro do roboty, mimo ze na 1 rzut oka były spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kamster napisał:

Auto super wyglada,jak zwykle zreszta.

Dobrze ze jeszcze ci sie udalo gdzies wyjechac w ta pogode bo slyszalem ze w pl to juz za myjnie bezdotykowa oficerowie 500 wreczaja.

Takich "oficerów" powinno się od razu  wypie.dolić z pracy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kamster napisał:

Auto super wyglada,jak zwykle zreszta.

Dobrze ze jeszcze ci sie udalo gdzies wyjechac w ta pogode bo slyszalem ze w pl to juz za myjnie bezdotykowa oficerowie 500 wreczaja.

No dokładnie, u nas w mieście dwóch znajomych już dostało po 500 :lol: bo „to nie są rzeczy potrzebne do życia”. A może mi są potrzebne, bo źle się czuje gdy mam brudne auto? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdanie słusznie! Jest nakaz siedzenia w domu na D... to siedź! A nie na myjnie się jeździ! Pomyśl teraz jeden z drugim jak mieliby ocenić gdzie można jeździć a gdzie nie? Jak jest hasło, że ludzie mają siedzieć w domu to mają! A potem płacz, że jak u włochów... Ten z pieskiem, ten po chlebek, ten na spacer, ten na myjnie... Ręce opadają... Ja też całe życie uprawiałem sport. Z siłownią trzeba było sobie poradzić i ćwiczyć w domu, na rower nie chodzę, zakupy raz w tygodniu po duże. Można się zorganizować ale ludzie się nie nauczą...

PS.

Żeby było też o aucie to jak zawsze to e34 z tym pakietem mega mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapka dobrze pisze.Nie wychodzmy nigdzie,siedzmy w domu,myjmy rece i ogladajmy tv news aby wiedziec co jeszcze nam wolno.Tak samo potulnie pozniej pojdziemy po szczepioneczki z mikroczipami jak zwierzatka hodowlane po epidemii wscieklych krow.Najwazniejsze to nie zadawac pytan i nie doszukiwac sie co w tym calym guwnie jest nie tak.

Pozdrawiam szerzej myslacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, kamster napisał:

Pozdrawiam szerzej myslacych.

Szerzej myślący są Ci co siedzą w domu a przez głąbów co nie mogą usiedzieć na du*** będziemy płakać. Straci pracę jeden z drugim to będzie za późno. Chciałbym powiedzieć, że każdy ma swój rozum... ale niestety nie każdy go ma. Minął miesiąc i co się dzieje z firmami? Zobaczymy za pół roku. Czy tak samo będzie cwaniakował i jeździł na myjnie jeden z drugim.

PS.

Jestem całkowicie bezpartyjny lecz mam swój rozum i pracując na poważnym stanowisku w zagranicznej firmie oraz prowadząc dodatkowo WDG widzę to inaczej niż Kowalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...