Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Zestawienie kolorów we wnętrzu mi nie pasuje. Fotele powinny być odwrotnie obszyte- oparcie i siedzisko powinno być czarne a lędźwie beż. Niesamowity kolor lakieru- raz czarny, raz szary, raz fiolet, nie mam pytań. No i jeszcze by ją opuścił nieco... :mrgreen:

Pzdr,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartas napisał:

Zestawienie kolorów we wnętrzu mi nie pasuje. Fotele powinny być odwrotnie obszyte- oparcie i siedzisko powinno być czarne a lędźwie beż. Niesamowity kolor lakieru- raz czarny, raz szary, raz fiolet, nie mam pytań. No i jeszcze by ją opuścił nieco... :mrgreen:

Pzdr,

B.

Fotele zrobilem tak bo akurat zasób portfela był taki  :) zresztą, w formie testu. Na żywo naprawde jest ok. Ale i tak cale wnetrze czeka na zrobienie.  Obniżyć nie obnize bo do jazdy i do wjazdu do garazu jest na milimetry. 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Fatandre napisał:

jednak nie na sprzedaz?

Powiem tak,jesli ktos ogarniety sie odezwie i da cenę mimo wszystko poniżej tego co wlozylem to mogę sprzedać. Jednak w Polsce to chyba trudny temat. Ktos kto widzi 30 letnią bmke myśli że to auto stare a czesci leżą na każdym rogu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2020 o 22:54, Krupek napisał:

Powiem tak,jesli ktos ogarniety sie odezwie i da cenę mimo wszystko poniżej tego co wlozylem to mogę sprzedać. Jednak w Polsce to chyba trudny temat. Ktos kto widzi 30 letnią bmke myśli że to auto stare a czesci leżą na każdym rogu...

Ile za taką przyjemność trzeba by wyłożyć jeśli nie tajemnica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, witboy napisał:

jednak black hella musi być i to bez 2 zdań na tyle...niby zderzak niby czarny lakier niby 2 rurka z tyłu i klops :d

I tak i  nie.. z jednej strony na  black hella  bardziej bandycko ale na aktualnym setupie  auto wygląda dobre  parę lat młodziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Bartek.P napisał:

Tak sobie myślałem , dlaczego on chce wywalić te halogeny? Teraz już wiem:smile:. Dobrze to wygląda , czysto , schludnie i najważniejsze ciemno. Dobry ruch!!!

taki był plan ,żeby było ciemno. i Tak nie używam halogenów,a jak mnie przyciśnie to 20 minut i założone znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...