Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Kuuurde... tyle gadania a fotograf nie ma czasu.....i pare fotek zrobilem dzis ja  :) przod zlozylem bez debilnego wklejania nerek, wymieniłem część grilla na nowy ori oraz nerki oklejone na czarny blyszczacy. Ok....to teraz fotki....

20191024_191447.jpg

20191024_191442.jpg

20191024_191618.jpg

20191024_191509.jpg

20191024_191642.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupek niestety nie są. Nie trzeba być fotografem żeby zdawać sobie sprawę z podstaw.

Robisz foty w zaciemnionych miejscach, często w nocy gdzie obiektyw telefonu nie ma takiej jasności i długiego czasu naświetlania. Co skutkuje dużą ziarnistością zdjęcia i brakiem odwzorowania kolorów.

Znajdź ładny widok, patrz co jest w tle (a nie fota z klimatyzatorami na ścianie, auta wieśniackie w tle, itd.) i najważniejsze... zrób zdjęcia w dzień gdzie jest jasno, gdzie niebo i otoczenie mają ładne kolor.

Pamiętaj żeby przed zrobieniem zdjęcia kliknąć na LCD na auto, wtedy ten punkt złapie ostrość i zdjęcie będzie wyraźne.

A pomysły na zdjęcia bierz z netu. Dobre foty wychodzą w zniszczonych miejscach, nad wodą, w lesie (masz teraz piękne kolory liści). Ustaw dobrze też auto i działaj.

Powodzenia.

Nie musisz być fotografem, żeby zobaczyć trochę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lapka666 napisał:

Krupek niestety nie są. Nie trzeba być fotografem żeby zdawać sobie sprawę z podstaw.

Robisz foty w zaciemnionych miejscach, często w nocy gdzie obiektyw telefonu nie ma takiej jasności i długiego czasu naświetlania. Co skutkuje dużą ziarnistością zdjęcia i brakiem odwzorowania kolorów.

Znajdź ładny widok, patrz co jest w tle (a nie fota z klimatyzatorami na ścianie, auta wieśniackie w tle, itd.) i najważniejsze... zrób zdjęcia w dzień gdzie jest jasno, gdzie niebo i otoczenie mają ładne kolor.

Pamiętaj żeby przed zrobieniem zdjęcia kliknąć na LCD na auto, wtedy ten punkt złapie ostrość i zdjęcie będzie wyraźne.

A pomysły na zdjęcia bierz z netu. Dobre foty wychodzą w zniszczonych miejscach, nad wodą, w lesie (masz teraz piękne kolory liści). Ustaw dobrze też auto i działaj.

Powodzenia.

Nie musisz być fotografem, żeby zobaczyć trochę więcej.

Ok,ale jako zwykły śmiertelnik pracuję w dzień a wieczorem mam inne obowiązki niż robienie i szukanie miejscówek :) uwierz mi,ze pare lat temu to bym stawał na glowie,zeby ogarnąć je w dzień bądź w innym miejscu. Jednak mimo auta rodzina jest na pierwszym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Pare nowych fotek. Jak widać, dolozylem kierunki US na przód :) zrobilem tez szybką akcje z tapicerką w środku.  Pomyslalem ze poki nie mam kasy na caly srodek to ogarne Recaro ktore mam. I tak wewnętrzny material został wynieniony na podobny jak reszty auta( stsry materiał mial powypalane dziury od papierosów. Jako ze czarne boczki sa w super stanie to ich nie wymieniłem.....mi się podoba  :)

20191116_134028.jpg

20191116_133945(0).jpg

20191116_134053.jpg

20191116_134002.jpg

20191116_132726.jpg

20191116_132739.jpg

20191116_132801.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam

Pewnie wszyscy zastanawiacie się co u mnie i mojej bmki..A wiec odpowiadam-wszystko ok :)

stoi w ciepłym garażu,chociaż ostatnio wyjechałem na mechaniczne poprawki-2 nowe drążki kierownicze, czujnik wstecznego bo się sączył spod niego olej. No i co jakiś czas myslę o sprzedaży...

 

20200113_191903.jpg

20200120_135245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...