Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

pare nowych fotek :)
6zr3wy.jpg
30v0qpc.jpg
b3tpgw.jpg
1111nqu.jpg
1z3zewp.jpg
2dl6ukm.jpg
wre6q1.jpg
w tym czasie zmieniłem dyfer na dłuższy-w końcu pełnoprawne auto na drodze :) i zrobiłem modyfikacje sterownika. Założyłem też emblemat na tylna klapę ale jednak nie spełnia to moich oczekiwań, więc pewnie dziś wyleci.
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Pare nowych fotek na spontanie  ;) przy okazji- ogarnąłem temat silnika ktory denerwował mnie od dawna...po dluzszym postoju a takze i po kilku dniach przy pierwszym grała mi góra silnika i kontrolka gasla po 4s. Oczywiscie postawilem na zaworek zwrotny w podstawie filtra oleju. Zaworek oryginalnie nie jest dostępny,ale na allegro ktos sprzedawał takie zaworki z "lepszą" konstrukcją. Jakież bylo moje zdziwienie ze po wymianie nie było lepiej...zasugerowano mi ze to moze byc zawor w pompie oleju. I tu tez poszedłem w wymiane ale juz na ori czesci. Ściągnięcie misy,skladanie i....zero efektu. Nie dalem za wygraną- sprawdzilem po kilku dniach czy w filtrze jest olej i....nie bylo go-czyli allegrowy zaworek byl gówno wart. I wtedy zakupilem calą nową podstawe filtra oleju w ASO i od kilku dni cieszę się spokojną i cichą pracą silnika  :) . Pozdro 

20190812_122129.jpg

20190812_121941.jpg

20190812_121001.jpg

20190812_121019.jpg

20190807_104942.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...