Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam
Kolejna mała aktualizacja
Udało mi się zdobyć od wcześniejszego właściciela kpl kluczyków zapasowych po moim dociekliwym szukaniu hehe-znalazlem ich zdjęcie na pewniej fotce z 2013r.
I tym oto sposobem po raz pierwszy mam wszystkie kluczyki do auta :)
30kpziq.jpg
kolejny up dotyczy przodu-założyłem blendę us z napisem BMW-oczywiście wszystko nowe bo wcześniej miałem stare i porysowane. tablica za szybą-jest widoczna a po drugie w miesiącu robię z 20-30km wiec...
11iokyx.jpg
2v3r9uh.jpg
nwx2d3.jpg
i tu mam pytanie odnośnie małych tablic US....wiadomo jak wyglądają itp...ale wtedy miałbym łatwiejszy montaż-zdejmuje tylko blendę z napisem bmw i mam małą wnękę...
zostawiać duże tablice czy brać małe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób jakąś sesję jej a nie foty z wypadu po bułki cykane nokią 3210.

Po drugie to popasuj wreszcie to auto jak należy :-P Tu masz jak powinno wyglądać e34 na spasie.

6bQJEq2.jpg

sT2nCRL.jpg?1

Wygląd z boku jak powinno wyglądać e34

8PdColP.jpg?1

a jak jest u Ciebie.

2m0102.jpg

U Ciebie opony wyglądają jak balony i nie są ładnie zgrane z nadkolami. Masz nietuzinkowe e34 a tego nie wykorzystujesz. Byłoby PD a jest doopa. Jesteś tak blisko a stoisz w miejscu i jesteś uparty hehe.

PS.

Chciałeś komentarze to masz. Teraz się posypią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lapka666 napisał:

Będziesz drugim fatandre ale w e34 :razz: same foty bez zrobienia auta na pre... I w obu tych przypadkach jest ogromny ból przez niedosyt. Tak blisko a jednak daleko przez niemy krzyk. 

Masz rache Lapka. Jak widac poszedlem na totalnego Germana :)

Czekam na PRE

33811806648_5cdf82bdca_c.jpgUntitled by andres petur, on Flickr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 Wracając do tematu auta-znowu poczyniłem trochę zakupów
33lcao1.jpg
4 nowe nakładki na klamki z gumkami-oczywiście ori bo tydzień wcześniej kupiłem zamiennik za 100zł i okazała się lipa...
co ciekawe-nakładki są przedliftowe  - za z jakiegoś żeliwa a nie jak w polifcie plastikowe .
2eoia85.jpg
wymieniłem też listwę błotnika przedniego prawego(tej nie wymieniałem jeszcze :) )
35n5x6r.jpg
i ostatnia rzecz-osłona pod silnik-kupiłem bo każdorazowo przy odpalaniu sprzęgło wiskotyczne robiło młyn pod maską i wciągało cały kurz na silnik. Oczywiście zamiennik bo oryginał i tak musiałbym podciąć pod nowy silnik. ale co się namordowałem ,żeby to zamontować to wiem tylko ja hehe
aeb7fc.jpg
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Wczoraj popełniłem pierwszy przegląd olejowy zrobiony przeze mnie :)
x5qy5z.jpg
Olej Millers,wczesniej zrobiona płukanka Millersa bo swaper zalał 10w40 do silnika....
i filr paliwa-stary był założony w odwrotną strone :)
ams4dk.jpg
a następnie zrobiłem parę fotek pod blokiem
2nk6g42.jpg
153w49j.jpg
dqst5g.jpg
14t3e4l.jpg
2qtiwbr.jpg
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było tak kolorowo....jak wiecie-fela z tylu jest szeroka,żeby weszła z tylu trzeba było zrolować ranty. Oczywiście u mnie było to zrobione jakies 5-6 lat temu jak auto jeszcze nie było moje. Lakier był popękany i zrobione zaprawki z pędzla
2qd0fhz.jpg
koła zdjęte aby lakiernikowi było lżej grzebać :)
aoki1c.jpg
1491e92.jpg
i już w garażu
 16hlwzq.jpg
za jakiś tydzień odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

auto już po lakierowaniu-wyszło mega ,czyli jak należy.
Oczywiście przy lakierowaniu wymieniłem też króciutkie listewki na błotnikach oczywiście na nowe ori
2moe6i8.jpg
15nu59g.jpg
9h14p0.jpg
2pob37s.jpg
i wywaliłem tez zbiorniczek spryskiwacza- i tak nie używam sprysków bo jeżdżę tylko jak jest ładna pogoda a pod maską jest czysto :)
30tmcn9.jpg
11bm1jp.jpg
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...