Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.01.2019 o 00:22, Krupek napisał:

a także została odnowiona kierownica

Kierownicę też u Kuby robiłeś?

 

Dnia 5.01.2019 o 01:01, Thepiekarz napisał:

Ja to cały czas czekam aż ten przód będzie spasowany.

Ja to bym mógł tu auto pasować na rycerza :-D

Dla mnie jest rozsądnie do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Krupek napisał:

cały czas nie wiem o jakim spasowaniu przodu mówisz....

Chodzi o to że przód powinien zejść niżej bo nie ma dobrej lini jak się patrzy z boku auta tył siedzi niżej od przodu.

Ale dobra jak uważasz że jest super spasowanie to ja naprawdę nie mam więcej pytań i nie będę już drążył więcej tego tematu. Pozdro!!! :)

I mimo to to czekam na kolejną aktualizację :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Thepiekarz napisał:

Chodzi o to że przód powinien zejść niżej bo nie ma dobrej lini jak się patrzy z boku auta tył siedzi niżej od przodu.

Ale dobra jak uważasz że jest super spasowanie to ja naprawdę nie mam więcej pytań i nie będę już drążył więcej tego tematu. Pozdro!!! :)

I mimo to to czekam na kolejną aktualizację :) :D

Przypatrz sie dobrze...popatrz na linie blotnikow i na linie progu. Auto nie jest nizej tylem. Wszystko jest jak nalezy. Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

to kolejny update:
95v8qr.jpg
nl51c9.jpg
auto regularnie odwiedzane w garażu ,ciagle czekam na wiosnę żeby polatać w końcu :)
podsufitka skończona
v43zn6.jpg
161j435.jpg
5f3ifa.jpg
doszły 2 fabrycznie nowe lampki na tył oraz nowe szkło przedniej lampki.
2zi0msm.jpg
wpadła też nowa gałka-od e46-mi osobiście się bardziej podoba bo jest cięższa i niższa od standardowej.
9h2iqd.jpg
i "nowa" uzywana osłona silnika bo moja była peknieta.
mjwpw.jpg
to tyle :)
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem- auto w ciaglej przebudowie-srodek chciałbym jakoś obszyć. Wiadomo,ze jednym i jedynym problemem jest kasa:)
a poki co kilka przedwiosennych fotek
2wfl6bk.jpg
2zgw9ar.jpg
2ajdugz.jpg
rsx6yf.jpg
i na koniec fota z nazwą firmy która robiła podsufitkę. Znajdziecie ją na FB
29azipg.jpg
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto super ale spasowanie jest nie po syndykatowemu. Na codzień może spoko ale przez wypaczony umysł forum nie wygląda to dobrze. Szpary i naciąg rażą w oczy. Opony źle dobrane? Nie wiem. Nie znam się. Ale mając HT gdzieś obok można to lepiej zgrać na bank. No i ten błotnik tylny... Bez spiny tylko znowu hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lapka666 napisał:

Auto super ale spasowanie jest nie po syndykatowemu. Na codzień może spoko ale przez wypaczony umysł forum nie wygląda to dobrze. Szpary i naciąg rażą w oczy. Opony źle dobrane? Nie wiem. Nie znam się. Ale mając HT gdzieś obok można to lepiej zgrać na bank. No i ten błotnik tylny... Bez spiny tylko znowu hehe.

Z pewnością gdyby wrzucił 18stki auto wyglądałoby inaczej i dałoby się zrobić lepsze spasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lapka666 napisał:

Auto super ale spasowanie jest nie po syndykatowemu. Na codzień może spoko ale przez wypaczony umysł forum nie wygląda to dobrze. Szpary i naciąg rażą w oczy. Opony źle dobrane? Nie wiem. Nie znam się. Ale mając HT gdzieś obok można to lepiej zgrać na bank. No i ten błotnik tylny... Bez spiny tylko znowu hehe.

tu się nie ma co obrażać :) tu się trzeba brac do roboty :) cos podziałam z tymi spasami jeszcze chociaż najgorszy jest wjazd do garażu i na posesje....wszystko na milimetry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Krupek napisał:

tu się nie ma co obrażać :) tu się trzeba brac do roboty :) cos podziałam z tymi spasami jeszcze chociaż najgorszy jest wjazd do garażu i na posesje....wszystko na milimetry....

Krupek nie ma co się wykręcać, czas najwyższy kupić dom w lepszej lokalizacji z dobrym podjazdem i kręcić w dół :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia ‎2019‎-‎03‎-‎18 o 13:40, DAMIANe34 napisał:

Swietna jest8)

 

Zderzaki robia robotę. Kanciata buda i klasyczne futury. Nic wiecej nie trzeba

dzięki:) a ja się napatrzyłem na Twoje felgi i tez musiałem sobie zamówić ori pierścienie w dekielki do Futur :) Wiec pewnie miedziane niedługo poleca na półkę :) Ogólnie w Polsce jest problem z ich dostaniem. Jest jedna osoba która robi to w USA i znalazłem sklep w DE. Zamowiłem i czekam :)

fon63c.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmuła w temacie hehe

a tu pare nowych fotek:)
co się zmieniło? Dotarły z Niemiec carbonowe pierścienie w felgi,dzis zostały zmienione świece i...sobie po prostu pojeździłem hehe oczywiście więcej roboty było zrobione ale szkoda zaśmiecać tym forum...
no dobra-foty :)
34fmvb5.jpg
ebd0lk.jpg
zn20rn.jpg
2m0102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...