Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy aucie dzieje się mało ale ciagle dązę do ideału( czyli nigdy hehe )

2mq01hw.jpg

zmieniłem srubki w dekielkach ze zwykłych na krzyżak , na te imbusowe

założyłem też blendę przednia europejską pod tablice rejestracyjną żeby na codzien z miskami się nie ciągać

sg33m0.jpg

317gthh.jpg

wiem wiem-bez podkładek Syndykatu ale po prostu z tyłu idealnie nie wchodzi w blende a nie lubie misz maszu wiec zostanie bez.

2drbcx2.jpg

Progi u lakiernika,a podsufitka tez już zamówiona :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.10.2018 o 21:16, Bobson napisał:

Widzie że auto ma się dobrze i cały czas jest progres...Gratki 

P.s.Szkoda że nie wspomniałeś od kogo to masz wszystko i bez jakiej osoby by nie było tego auta ale ok 

Niech się toczy bez awaryjnie..

A to mnie teraz zaciekawiłeś tą szpilą... Czyżby HT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lapka666 napisał:

A to mnie teraz zaciekawiłeś tą szpilą... Czyżby HT...

tak. Auto było robione u HT. Jego auto na jego częściach itp. Ale to chyba tez dzięki mojej kasie to auto powstało i to,ze się z nim dogadałem. Zresztą niepotrzebnie bita piana. Czy musze wszędzie o tym mowić kto robil itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krupek napisał:

tak. Auto było robione u HT. Jego auto na jego częściach itp. Ale to chyba tez dzięki mojej kasie to auto powstało i to,ze się z nim dogadałem. Zresztą niepotrzebnie bita piana. Czy musze wszędzie o tym mowić kto robil itp.?

Popieram i nie wiem jakie to ma znaczenie... A prywatne sprawy to wciąż prywatne sprawy. Ja tam kibicuje temu autu i czekam na rozwiązanie wizualne boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kto robił i dzięki komu skoro klient płaci więc wymaga i ma za co zapłacił 8-)  wiadome że nikt sam wszystkiego nie robi ale są też i wyjątki.Super e34 , które oglądałem na żywo i to dłuższą chwilę :roll: wszystko super tylko jednak jak dla mnie o cal za małe koła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoco loco krupek przecież  ja nie bije piany tylko zadałem pytanie a to Ty z ironią na nie odpowiadasz,nie musisz pisać wszędzie kto to robił ale szkoda że osoby bez których pewne auta nie powstałyby  nie są uwzględniane i to wszystko.Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy. Pozdro 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bobson napisał:

Spoco loco krupek przecież  ja nie bije piany tylko zadałem pytanie a to Ty z ironią na nie odpowiadasz,nie musisz pisać wszędzie kto to robił ale szkoda że osoby bez których pewne auta nie powstałyby  nie są uwzględniane i to wszystko.Zresztą nie mój cyrk nie moje małpy. Pozdro 

 

Bobik  :) ale gdzie ja z ironią napisalem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siema z rana :)

mały update w temacie-w końcu udało mi się założyć progi:) pare miesięcy czekania na zrobienie przez lakiernika a później znalezienie czasu żeby wpaść do garażu

2z7iiw5.jpg

166wrcm.jpg

zu89y.jpg

zu89y.jpg

następnie podjechałem do ASO po kilka nowych spinek

jkymw0.jpg

2ut6xkw.jpg

a teraz czekam na przesyłkę z:

2ihl56t.jpg

Pozdro germańskie świry :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam w 2019 roku :) moje auto w tym roku kończyć będzie 29 lat a prezentuje się tak :
290xv6q.jpg
2u6mbs7.jpg
xd6mag.jpg
op43g3.jpg
25kpz0w.jpg
z zewnątrz doszly pomarańczki na całe auto-podoba mi się ta klasyka :)
auto tez zostało dziś umyte i został założony dobry wosk na całość.
w8red3.jpg
1zcen2v.jpg
4i2e15.jpg
w srodku zawitała czarna podsufitka-oczywiście rączki i daszki będą czarne-nie weszly do pierwszej paczki :)a także została odnowiona kierownica. Wiec Krupek Panowie dalej działa :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...