Skocz do zawartości

e34 by Krupek German Milf


Krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zaczynam temat od nowa
VIN WBAHB51030BD16862
Type Code HB51
E Series E34 ()
Series 5
Type LIM
Model 520I (EUR)
Steering LL
Doors 4
Engine M50
Displacement 2.00
Power 110
Drive HECK
Transmission MECH
Colour DIAMANTSCHWARZ METALLIC (181)
Upholstery (0273)
Prod. Date 1990-07-18
Vehicle options
L814A National version italy
S199A without catalytic converter
S210A Dynamic stability control
S226A Sports suspension settings
S270A Wider tyres
S411A Window lifts,electric,front/rear
S465A Through-loading system
S510A Headlight aim control
S534A Automatic air conditioning
S556A Outdoor temperature indicator
S562A Reading light
S571A Reinforced power supply
S855A Language version Italian
S868A Radio, factory prep. for ZF/ZI
Powered by

W skrócie:
Ma być czarno nisko i szeroko
2wf5z5k.jpg
se9c7m.jpg
28r01fd.jpg
Auto jest w trakcie prac.
Krótka lista części które już są:
M54 z całym pakietem startowym (ekspoatacyjnym)
BC Racing
Recaro na ori szynach do e34
black hella przód (nowe)
biało-czerwone hella tył (nowe)
kierunki przód -nowe ori
akumulator przeniesiony do bagażnika
oz futura 9 i 11 cali szerokości plus nowe opony Pirelli
wydech G-power
barany schmiedmann
Przód zrobiony na polift
Silnik siedzi,odpala jeździ, pakiet Schnitzera założony(progi też są),wydech praktycznie założony.
Pare fotek z prac
2gvneia.jpg
11sf4hd.jpg
2dv4hkw.jpg
v83f2x.jpg
5chad.jpg
x1am9i.jpg
2j316qs.jpg
a tutaj fotki z przymiarek felg
przód 9,5 cala a tył 11,5
2djqngg.jpg
2djqngg.jpg
2vnlypx.jpg
oraz dziś odebrałem listwy na drzwi -ponad 1000zł :/
v2vh9v.jpg
w zanadrzu jeszcze pare fantów z ASO ale to później będę wrzucać jak auto będę składać.


29yqecg.jpg
2iixshw.jpg
2he991d.jpg
tu już u mnie garażu :)
przód nie wygląda już tak okazale hehe
29xgj2h.jpg
black hella czekają na montaż i inne graty. poki co będzie polakierowana maska i nosek,kiedys się całą pomaluje.
4ue2ip.jpg
244uuc8.jpg
koła są w trakcie malowania i robienia się na błysk :)
35lye83.jpg
nowe lampy tył,nowa blenda,nowe lampki oświetlenia tablicy rejestracyjnej-wszystko ori
2s9t3jd.jpg
przód na nowych black hella,nowych ori kierunkach, spinkach itp:)
2empudd.jpg
przerobiliśmy też dolot-z kawałka rury od przepływki zrobiliśmy rure do filtra
1z4ijix.jpg
a także mam już info ze koła złożone
dy6k8z.jpg
20ateop.jpg
koła złożone-niedługo montaż na auto z ustawieniem gwintu
naciągi są...spore :)
55m7gj.jpg
wpadła blenda na przymiarki
2wq75ag.jpg

której pięknej nocy pierwszy wyjazd z garazu
28a14w2.jpg
20g84.jpg
ogolnie fajna jazda-BC Racing naprawdę jest swietnym zawieszeniem-a parę gwintów już w swoim zyciu miałem.
to tyle na dziś :)
Włacznik zamontowany od halogenów-oczywiście nie obylo się bez niespodzianek bo jak się okazuje w błotniku z prawej strony są ukryte wolne 3 kostki (kazda taka sama) i przez chwilę do halogenów było podłączone intensywne mycie :)
sytuacja opanowana
n6yl4k.jpg

caly czas jest cos działane-w końcu auto ma jeden kolor.Przez pare dni stało w garażu bez maski wiec moglem sobie poogarniac to i owo w komorze silnikowej.
f1axih.jpg
mal05f.jpg
i efekt finalny oraz stan na dzień dzisiejszy
2epsjyd.jpg
214ct54.jpg
2rf9cn8.jpg
2aabotd.jpg
16i5hl.jpg
pracy spooorooo ale już nie jest zle.

ok to tyle na dziś :)

Pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że to trzeba popasować. Jedyny i głowny problem to taki,że wjazd po posesji i do garażu mam zrypany...ale będę działać w tym temacie. Jeśli chodzi o progi to miały być ori ACS ale...nie da się ich zdjać bez łamania....wleca progi mtech które już czekają w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎08‎-‎14 o 13:53, Dav napisał:

Od razu z grubej rury, świetny kolor do e34 w zestawieniu z białymi kierunkami jest bardzo dobrze :) Tylko boczne i przednie kierunki też bym załatwił białe bo jakoś się gryzie przód z tyłem.

Pomysł na lampy i kierunki jest taki bo chciałem tylko ori-zadnych chinczyków-no chyba ,że In Pro ale są już baaardzo niedostępne więc poki co są takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kierunki spoko, lubie połącznie pomarańczy z czarnym, a tyły robią robotę tylko białe. Wiadomo możnaby to na biało ujednolicić, ale ten przód dla mnie jest kosa. Szeroki ryj, silnik, no i futura :) dla mnie możnaby spasować, jak już sam wspomniałeś, ale E34 nie musi leżeć, bo na 17 to ciężko by było tym jeździć, fajna jest ta buda gabarytowo, że mieści za***iste walce i do tego 17'' wygląda tu bardzo dobrze. W ogóle dla mnie dużo jej do ideału nie brakuje. Sam od pewnego czasu patrzę na E34 i E28, ale chyba na patrzeniu się skończy, choć motywuje mnie mocno Twoja fura. Na pewno dałbym shadow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎08‎-‎16 o 15:28, Rudy Hiszpan' napisał:

dla mnie kierunki spoko, lubie połącznie pomarańczy z czarnym, a tyły robią robotę tylko białe. Wiadomo możnaby to na biało ujednolicić, ale ten przód dla mnie jest kosa. Szeroki ryj, silnik, no i futura :) dla mnie możnaby spasować, jak już sam wspomniałeś, ale E34 nie musi leżeć, bo na 17 to ciężko by było tym jeździć, fajna jest ta buda gabarytowo, że mieści za***iste walce i do tego 17'' wygląda tu bardzo dobrze. W ogóle dla mnie dużo jej do ideału nie brakuje. Sam od pewnego czasu patrzę na E34 i E28, ale chyba na patrzeniu się skończy, choć motywuje mnie mocno Twoja fura. Na pewno dałbym shadow,

z lampami masz rację-pomarańcz fajnie z przodem współgra. Co do spasowania to obniżyłem tył trochę i lepiej to wygląda. Shadow....niby powinien spoko wyglądać ale felgi mają świecą-nerka tez zostaje chromowana to i listwy poki co zostawię. Shadow lezy w garażu. Może w długie zimowe wieczory wezme się za jego regenerację i wymianę.

34rxbwj.jpg

progi czekają,tylna połka u tapicera.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi zostają 17stki -miało być szeroko i nisko i tak jest :)

a tu mały przedsmak jak auto będzie wyglądało za parę dni

Auto trafiło do zaprzyjaźnionej firmy Caroseria w Białystoku gdzie przejdzie porządne spa po 28 latach :)

30tnmsn.jpg

s62a2r.jpg

35jvu4l.jpg

ratujemy ile się da,zeby auto pozostało w fabrycznym lakierze jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krupek napisał:

felgi zostają 17stki -miało być szeroko i nisko i tak jest :)

 

Masz racje jest nisko, ale przez pakiet ACS na 17" jest słaby spas z przodu. A jak opuścisz bardziej to zderzak dotknie ziemi, więc tak jak wyżej chłopaki piszą u ciebie 18" by dużo lepiej siadła. Co do lamp jak chcesz koniecznie ori z przodu to tył bym też dał pomarańcz bo gryzie się strasznie.

Reszta cacy, podejście też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu dodam, że fura piękna ale Richi ma rację. Syndykatowego spasu to tu nie ma w ogóle. A przy 17" i przednim zderzaku ACS nawet nie ma mowy o dobrym spasie. Może warto się zatrzymać i zastanowić bo to Twoje auto i Ty będziesz tym jeździł. Jesteś blisko zrobienia tłustej e34... ale też to "blisko" może być Twoim przekleństwem bo przez to będą gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ jestem zdania ,że e34 w germanie musi być na 17 calach , myślę ,że na Twoim miejscu zrezygnowałbym z tego schnitzera (który oczywiście wg mnie nie jest jakoś specjalnie piękny, co innego w e38 :)) dla polepszenia spasu , bo przy szerokościach Twoich kół aż się o to prosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, goryl napisał:

ponieważ jestem zdania ,że e34 w germanie musi być na 17 calach , myślę ,że na Twoim miejscu zrezygnowałbym z tego schnitzera (który oczywiście wg mnie nie jest jakoś specjalnie piękny, co innego w e38 :)) dla polepszenia spasu , bo przy szerokościach Twoich kół aż się o to prosi :)

A w zyciu :) ACS jest najlepszym pakietem do E34 i zostanie ze mną do końca (jeszcze nie wiem czy jej czy mojego ) :) zobaczę co dam rade jeszcze zrobić ze spasem-ale na pewno nie będzie to priorytet. Auto ma fajny silnik i naprawdę się odpycha-nie ma sensu szurać uszami do wahaczy żeby auto tylko wyglądało :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2018 o 13:51, Krupek napisał:

A w zyciu :) ACS jest najlepszym pakietem do E34 i zostanie ze mną do końca (jeszcze nie wiem czy jej czy mojego ) :) zobaczę co dam rade jeszcze zrobić ze spasem-ale na pewno nie będzie to priorytet. Auto ma fajny silnik i naprawdę się odpycha-nie ma sensu szurać uszami do wahaczy żeby auto tylko wyglądało :)

Pozdro

... szanuje Twoje zdanie , ale na prawdę uważasz ,że taki front jest gorszy :):)  ??

 

image.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, lapka666 napisał:

Tylko frontów krupka jest mało i ja bym go ratował kosztem koła. Może nie do końca kosztem bo 18" lepiej siądzie przy nim. Ale co z progami wtedy i tylnym zderzakiem bo są dużo wyżej niż przedni ACS.

niech kombinuje ,zobaczymy co wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M technik jest ok ale mimo wszystko nie umywa się do ACS-a. 17stki tez zostają. Może w dalekiej przyszłości uda mi się zmienić rozmiar. Na tą chwilę budżet tego nie przewiduje :)
a teraz foty po odświeżeniu lakieru :
118m9ev.jpg
black or white?
2wq5unm.jpg
mm9d8y.jpg
10h65nq.jpg
i parę artystycznych fotek :)
2cdwzgm.jpg
nxw03a.jpg
14sm6up.jpg
Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...