Skocz do zawartości

[E36] Wally Definition of Bandit Style


wally

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra teraz JA :mrgreen:

 

Nię będę się rozpisywał bo niema takiej potrzeby...

 

Dużo osób pytało czemu, dlaczego skąd i po co?

 

No cóż - jak chciał tak miał :wink:

 

zrobiłem w aucie wszystko co chciałem i nie było już nic do roboty :-P

 

wyglądem i osiągami auto było dla mnie naprawdę spełnione.

 

cena? też pomyślałem że przesadzona ale o dziwo codziennie maile i kilka telefonów, W! powiedział przy sprzedaży "zobaczysz sprzedasz i będą dzwonić, zawsze tak jest" i bach od dwóch dni z 4 osoby chętne brać...bo nie widzieli wcześniej ogłoszenia.

 

Nieważne ja się cieszę bo drugim powodem była zmiana priorytetów...

smutek jest hehe

 

Ludzie pytają czy nie szkoda,że tyle kasy wsadzone, to mówie wprost, nawet nie patrze tego w ten sposób, to forum, integracja, poznane mordeczki nawet hejteczki :wink: tego nie można przeliczać na pieniądze...

 

pierwsze auto do którego się sam dotknąłem, 4 lata najlepszej przygody, zabawy, uzależnienia :wink:

 

Nowy właściciel "wariat" :lol: nawet się nie przejechał :-P

interesowało go tylko ile ma do setki :lol:

 

Dziękuje wszystkim co ogłoszenie rozpowszechnili ponad 6 tysięcy (z czego z 500 moje:P) wejść w ogłoszenie w 6 dni.

 

Następny projekt??? coż Wally idzie na wakacje - choć BRP spokoju nie daje...zobaczymy

 

 

Panie HT, Tobie pozostawiam zaszczyt (zacieranych już łapek :wink: ) zamknięcia tego spuszczania się nad każdą śrubką :mrgreen:

 

odjazd....pierwszy raz widziałem swoje auto w ruchu :wink:

 

 

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

 

 

Nowy właściciel "wariat" :lol: nawet się nie przejechał :-P

interesowało go tylko ile ma do setki :lol:

 

Czyżby kolejny zapaleniec do tego typu projektów i za kilak miesięcy zobaczymy rozjebunde z każdej strony pobijaną i jeszcze bardziej "dopieszczoną" :lol:

 

 

 

 

odjazd....pierwszy raz widziałem swoje auto w ruchu :wink:

 

No to teraz żałuj :-P

 

Szkoda francy oby miała dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro kończyć tak długą historię, tym bardziej, że widać było, że oddawałeś siebie całego, i traktowałeś tą całą zabawę jako zabawę, z dystansem co jest bardzo ważne.

Pewne jest to, że kupiec gotowego auta nigdy nie zrozumie, ile to człowiek musiał kasy, nerwów, czasu i interpunktorów w postaci "ku*wa" użyć, no ale takie niestety są koleje losu.

Czy kupił to ktoś "ze środowiska" :?: Co na dupowoza planujesz :?:

No i ilometrowe mieszkanie kupujesz :?: hahahahahaha

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze e36 w Polsce zmieniło właściciela, z całą pewnoscią na gorszego.

 

CZARNY, rozjebundy w tym akurat aucie na pewno nie będzie, bo tak jak Wally dbał to może jedynie Patryczken mu się równa, choć wiem że wolałbys nie czuć się osamotniony :P

 

Na ostatnim ostrowskim spocie dyskutowaliśmy, że w sumie za niską cenę Wally dałes za tak dopieszczone auto. Efektem jest szybka sprzedaż.

 

Szkoda, ale czekamy na więcej.

 

Choć chyba nieco zapadł opadł przez hejtowanie grupy modlińskiej. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sie pyta o osiągi 2,8 obawiam się że sprzęgło długo nie posłuży, ale to już nie Wallyego zmartwienie, auto znajac życie zobaczymy na jakimś zlocie za pewien czas i wtedy sie zobaczy co z tego wyszło, nie ma sensu gdybać i Rudolf Story Next Episode straszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze Binio ma,Kujon ma...nawet HT ma i Kuchcik ma...

 

Kuchcik grupa modlinska tylko utrwalala mnie w przekonaniu zeby robic po swojemu hehe...hejtywacja taka;)

 

Bigos...rok temu zapieralbym sie lapami razem z Toba ze zostana...bedzie okazja trzeba opic.

co do upalania...niech sluzy wlascicielowi.z dobrych rzeczy jest to ze rozmawialem z nim wczoraj bo prosil o podanie nazw produktow do pielegnacji.ze chce sobie poczyscic.

przeczytal temat w 4dni.wiec mam nadzieje uszanuje... wydane przez urocza mame pieniadze hehe.

 

nie zaluje niczego.bo to najlepsza przygoda motoryzacyjna jaka mialem.licze ze na tym nie koniec.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZARNY, rozjebundy w tym akurat aucie na pewno nie będzie, bo tak jak Wally dbał to może jedynie Patryczken mu się równa, choć wiem że wolałbys nie czuć się osamotniony :P

 

Luz przyzwyczaiłem się ze auto kupa bo dziura i du** heh... Pewnie myślisz o czymś innym niż ja mi chodzi o to by nowy właściciel nie założył szerszych zimówek od letniego koła i roztargał nadkoli :) lub np nie ogarniał jady na glebie nie krzywił felg i nie łamał zderzaków

 

Oby jej dobrze było bo szkoda włożonej pracy i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, w myśl 4 przykazania hateism'u, nadal będę upierał się przy swoim, że ten sfap był tu niepotrzebny. Ani się nim nie nacieszyłeś, ani nie odzyskałeś pieniędzy, bo wg mnie to auto było warte tej kasy bez tego b28. Samfing lajk te czarne słit blek łilsy łosiemnastki, co to je na przypale zakupiłeś zaraz po kupnie 320. Ale, chciałeś, to masz. Choć du** powinna szczypać :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...