Skocz do zawartości

[E36] Wally Definition of Bandit Style


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na forum jak tylko nabyłem swoja pierwszą Coupe'tke.

 

Auto kupiłem jako sprowadzone,od pierwszej właścicielki z niemiec.

Stan auta w stanie ori,bezwypadkowy(potwierdzone przez lakiernika ze tylko jeden przedni błotnik był trafiony)...

 

Bunia ma 2.0 serducho na Vanosie, 154 tysia przebiegu (w 2007 ostatni wpis przy 126tysia)

Pełen ori M-Pakiet

Zawias M-technik

Środek pół-skóry 'sportsize'

Klimatronik

OBC (11klawiszy)

2xjaśki

itp....

 

Od momentu zakupu miałem pewne wyobrażenie na wygląd i koncepcje na auto po oględzinach syndykatu...

 

Jednak zacząć trzeba był nie od wizualizacji lecz od poprawienia 14 lat po kobiecie:

 

2xamorki przód M-Technik

2xkompletne wachacze przód

wachacz tył

cewka/łożysko kompresora klimy

kompletne paski i napinacze i rolki

kompletne hamulce ATE nacinane plus klocki

no i chciał nie chciał Instalka Stag300 Sekw.

 

tak wyglądało zaraz po zakupie

 

20h8103.jpg

 

 

 

lampy h7h7 i orange wszędzie

 

21eupu1.jpg

 

w czasie przerestrowywania przyszly tył lampki od M-ki

x4v9t.jpg

 

później kierunki(wiecie że do tej pory zapomniałem o bocznych małych:))

2mzkvuh.jpg

 

bardzo doceniam to co wyprawiacie w GS,poznałem High-Tech'a i widziałem jego e34,znam też Mira i jego e30ki,sam jednak chciałem doprowadzić bunie pod cos zupełnie innego, al'a "znikający punkt" tyle że w odcieniu 'Cosmo',tak żeby wyglądała na taką zlą,taką rodem z filmów o smutnych panach pod krawatem z Sycylii(do tego lepsza byłaby e39;),taką którą przeklinają na CB radiu, i zjeżdżaja jak pojawia sie we wstecznym lusterku...poprostu taką budzącą respect hehe

 

więc przedstawiam efekt dwu misięcznego posiadania przezemnie mojej niuni;P

 

zanim dodam fotki powiem że zmieniłem też lampy przód na soczewki ori BOSH + Xenon 6000kalw. i halogeny ponieważ miałem starcie w drodze nad morze z jednym z 6 młodych dzików które przechodziły prze ulicę w nocy(gdybym trafił w ich mame to byśmy mieli po wakacjach)

 

slqrmd.jpg

2nitgdv.jpg

2z6shht.jpg

11aj0yh.jpg

2lvmu7a.jpg

b7m7f4.jpg

kedj4p.jpg

1zps46v.jpg

 

nerki poszły w shadow:D

118kkn6.jpg

 

poznajecie te piękne e36 by -=Mały=-??:)

 

ndk5mo.jpg

 

teraz jest by Krupek hehe,najnowsza sztuka na naszym skromnym osiedly, w sumie 4:)

2yjy0pu.jpg

 

to dzisiaj w pracy

 

4j2ct1.jpg

 

mam nadzieje że sie spodoba i chodź troche uznania znajdzie....a nawet jeśli nie to wystarczy,że mi sie podoba i jest po mojemu...

 

wiem,że zaraz sie pojawią opisy "zejdź w dół bo z przodu za wysoko" na chwile obecną nic z tego,może na przyszły sezon jakieś springi...

 

cel na 2010,już niedużo:

amorki tył

drążki kier

końcówki stab.

może szpera

rozpórka

jakieś bardziej rozbudowane audio

 

pozdr.

 

b55hjc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie róbcie mi tego....zaszczepiacie pomysly hehe...w dol przod tyl?czy tylko przod?mam nowe amorki M technik wiec jak cos doradzcie o springach bo raczej ich na gwint narazie nie zmienie...bo na 18 cali kolkach ja mam pelen komfort jazdy....o dokladce juz myslalem,na allegro chyba jakies lewe tylko widzialem,...widzialem tez taka podzielona,jakby 2 na lewa i prawa strone zderzaka bodajrze od m3 gt ale niewiem ile w tym prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

taka mała sesyjka z eksponatami z mojego osiedla:

 

nr1.

bordowe e36 coupe kolegi Tomka (brata Krupka-który kupił od -=Małego=-323)

93r.seria ale jaka?ideał,lakier,środek,wszystko...jak ktoś mi mówi że e36 ma tyle i tyle lat i rdza wyjść musi to odrazu śmiać mi się chcę i mówie "...chodź pokaże ci tomka e36 i udowodnie szybko jak bardzo się mylisz", auto do tej pory wygląda jak z fabryki.

 

23k4008.jpg

24mdkz5.jpg

 

a obok wspomniane wyżej Krupka 323...

4v5ulk.jpg

2whmbcx.jpg

260d849.jpg

349fpt5.jpg

28buxyb.jpg

 

a tu e36 by Kosa...już w wersji na zime bo 18'' w przygotowaniu do renowacji i polerowania...Kosa ma stalówki z lekkim wiadrem hehe brakuje białych napisów na oponach bo z profilu wygląda jak bolid Nascar hehe

dodam jeszcze iż kosa powoli do przyszłego sezonu kolekcjonuje M-paka,dziś mu padł dyferek więc ciut wcześniej niż zamierzał pewnie szperunek zawita :twisted:

5cf71i.jpg

2h5vfc4.jpg

 

piękne kuferki :-P

25he1hu.jpg

 

jest też koleżka Hołek posiadający przez jeszcze chwilkę e34

 

wiecie jak sie u nas zmienia korek do odpowietrzania chłodnicy?

czeka się do wieczora,zbier się ekipa,lecimy do nocnego po pare zimnych,spotykamy się w wojskowym hangarze wojskowym w miejscu "gdzie diabeł mówi dobranoc",wymieniamy owy koreczek w 2 i pół minutki a później debata do końca chmielowego asortymentu hehe

 

rbn0ja.jpg

11u9h1h.jpg

"gdzie diabeł mówi dobranoc",

ea4aiq.jpg

 

no i od wczorajszego dnia u mnie już setup zimowy:

pojechałem do wulkanizatora ok 10rano,liczylem ze w godzine obróce a tu lipa w kolejce stać musiałem bo kilkanaście furek przedemna :-(

10p1pig.jpg

jednak że się z chłopakami znam to mi bunie po cichu na boku ogarnęli :mrgreen:

auv4w7.jpg

 

zgodnie z waszymi podpowiedziami odpuściłem sobie tanie zimówki czy chińskie podróbki,dołożyłem ze skarbonki i kupiłem komplet Kleber Snow coś tam :-P

5jxjlh.jpg

 

oczywiście nówki :wink:

15qyihl.jpg

 

z modów jakie zdążyłem zrobić od ostatniej wizyty to:

auto ma nowe spinki w drzwiach

centralny z pilota z domykaniem szybek

kierunki boczne -shadow :o

2mrxjza.jpg

słabo widaać bo cóż taka pogoda i breja na streecie

b7nyc0.jpg

 

z technicznych rzeczy to wymienione płyny eksploatacyjne na zimowe,plus olej i filtry łacznie z gazowymi po okresie 9tyś kilometrów

 

co do modów na przyszły sezon kompletuje powoli graty,w drodze spoiler od Calibry i diody led jak w ałdi :-P

 

żarcik,w drodze narazie wyrób od pana Nakrętki który zawita po maseczką dla poprawienia prowadzenia i sztywności karoserii...

 

2po30bn.jpg

pozdro

 

211tl44.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, elegancko, że wrzuciłes swoją.

 

Dawno nie widziałem tak ładnie utrzymanej e36 w coupe na M-Pakiecie.

 

Zdjęcia nie oddają faktycznego stanu, poza tym chłopak dba o auto i nie robi drutu, a to podstawa, w jakim kierunku stylingu by się nie szło.

 

Bazę masz idealną, a i mody z rozwagą robisz, więc nie ma co się obawiać.

 

Wpadaj do nas częściej :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli powoli,dla mnie najwazniejszy stan techniczny auta wiec w planach mam odnowe lakieru po zimie i wymiaane uszczelek...pozniej mechanicznie moze zabawa szperunek i dlubanie w zawiasie zeby szczeliny wyrównać....po kroczky i powolutku ale jak najbardziej w oryginalność,jak już mówiłem germana nie będzie al e napewno coś indyvidualnego :-)

high tech,wpadne napewno nie raz bo Bastka siostra ma mi pomagać z zakresu edukacji wiec powinienem witać częściej na twierdzunku hehe...a co do bastka to słyszałem że twój brat nową baze do modów ma :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

siema,postanowiłem o sobie wam troche przypomnieć :twisted:

 

a wiec jak napisałem wczesniej beda kolejne mody i tak przez miesiac udało mi sie zebrac nastepujace,delikatnie podkreslajace gadzety:

 

przydala by sie lekka gleba

 

no i od kolegi Breyton'a przywedrowaly do mnie springi -60/-40

 

2r2prvm.jpg

 

sa juz na aucie od tygodnia-wrazenia :?:

lepiej wybieraja nierówności,ciut sztywniejsze no i układają sie dopiero

najwazniejsze ze linia dachu(patrzac z profilu) nie idzie w lini prostej lecz wyraźnie biegnie z góry (od tyłu) w dół (do frontu)

no i niema mega odstepu miedzy szczytem opony a nadkolem

 

auto oczywiscie poszlo na geometrie cała (raz po pierwszej jezdzie i wczoraj po przejechaniu kilkuset kilometrów)

 

w tym samym czasie co springi została zarzucona zabawka (praktyczna) od góru Nakrętki :mrgreen:

 

 

14ya6fs.jpg

 

wrażenia :?:

wyraźne odczucie układu kierowniczego,super gadzet :mrgreen:

 

tak całkiem przy przęglądaniu Syndykata trafiłem na temat świeczek, więc i tu postanowiłem sie zakręcić i wynik taki:

 

paejt.jpg

 

po zmianie świec nie spodziewałem sie żadnego efektu (mimo ze świeczki do tanich nie należą-ok 230zł) i tu....tu się okazało że to był GEENIALNY pomysł :shock:

 

auto na podtlenku LPG zaczęło latać hehe, wiem wiem ze wyolbżymiam ale słowo daje że odczucie mocno wyczuwalne. motorownia kręci się od niższych obrotów,uzyskując pułap benzynki :twisted:

 

no i od paru dni dzieki KUJON'owi moja lala na tyłku ma nową markową metkę :wink:

 

2zz3fqa.jpg

 

odpuszczam rozbudowe audio na zime :cry:

 

czekam na dokładeczkę na front i w drodze są już krzyże w światla wiec może przed zima uda sie pomalować i total Black front zrobić

 

-wie ktoś jak zrobić takie kierunki z przodu jak ma Broder?bo pisałem do Carbon Boy'a ale nie odpisuje :evil:

 

no i szukam szperunku małej głowy jakby ktoś wiedział o czymś to prosze o kontakt. tylko konkretne ogłoszenia prosze bo ostatnio trafiam na samych przekrętów :evil:

 

pozdro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodera są troche za czarne jak dla mnie

 

czarnego i utasia coupetki to moje favorytki na forum, ale spojrz na Broder'a front na pierwszej stronie jego tematu, jak jeszcze suka czarna była-dla mnie obłęd, pierd...ony - bat - kur..a - mobil 8)

 

ja bym tylko wywalil jeszcze ringi i bylby mój ideal i do tego właśnie chce dązyć

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kolejny gadzecik pojawil sie...mam nadzieje do końca miesiąca zebrać się i zrobić black

front...chodzi głównie o świaatła. będzie mix najlepszych mistrzów tego forum w tym temacie hehe

 

j79o5y.jpg

 

 

niezle sie prezentuje w tlumie

 

chyba masz racje :wink:

 

2u7ucfl.jpg

 

jest jeszcze za ja jasno :?

 

nvprt3.jpg

 

ale zrobie z niej czarna sucz jescze :-P

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brodera są troche za czarne jak dla mnie

 

czarnego i utasia coupetki to moje favorytki na forum, ale spojrz na Broder'a front na pierwszej stronie jego tematu, jak jeszcze suka czarna była-dla mnie obłęd, pierd...ony - bat - kur..a - mobil 8) pozdr :twisted:

 

A ja widziałem auto wieloktotnie na żywo(czarne, białego nie widziałem jeszcze) i to był jeden z niewielu elementów które mi nie pasowały do tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasowały do tego auta

 

Jotek ja rozumiem do czego zmierzasz bo to sie mija z koncepcja NA KEBABA.

 

ja od samego poczatku mowiłem ze GS'a nie bedzie, i ze bedzie po mojemu. Omijam Drut jak moge, ale dopoki nie stworze pierwowzoru i tego co zalozylem na poczatku to nie przekonam sie tak?

 

no powiedz niemam racji? przeciez nie robie nieodwracalnego zabiegu :wink:

 

ale przod Brodera (bez ringów),czerń Utasia, prostota Czarnego (Czarny to nie tak jak myślisz hehe, twoja najlepsza :-P ) wskazówki Vmshera dały mi pomysł i bede do niego dążył jak wyjdźie jakaś lipa to się poprawie

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stare foto ktore mniej wiecej daje zarys jak stala bunia na serii zawiasie

 

ou130y.jpg

 

teraz na -60/-40 ktore juz sie jakos tam ulozyly :mrgreen:

 

200zlts.jpg

 

2qsqyh4.jpg

 

powiem tak, wyglada fajnie :) ale przyznam, to jakas poroniona choroba :evil:

malo mi juz powoli glebunku :twisted:

 

no i ostatnio przyszedl oto taki nowy gadzecik prosto z eMki :mrgreen:

 

2lo67pj.jpg

 

w sobote moze juz sie instal'a uda zrobic...bo priorytetem sa lampy ktore beda czerniec :twisted:

 

-jakby ktos mial linki lub foty jak dokladnie bosh'a soczewy malowac to wdzieczny bede-

 

chcialem pocwiczyc przyciemnianie kierunków na starych ory i co? i polamalem :-P

 

pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...