Skocz do zawartości

[E36] Montrealblau Coupe by Pioter


pioteresz

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin znajdź mi oprócz turbowroks(Co to wogole jest) tańsze od bc racing które można dostać za 3500 zł w tej samej konfiguracji czyli cambery, siły odbicia, dobicia..Nie neguje tych zawieszeń, mają swoje zalety, ale z tym co oferują to są to jedne z tańszych( nie mowie tutaj o jakiś egzotykach co nikt o nich nie slyszal bo takie też się znajda) na rynku i dlatego je nazwałem budżetowe. I nie ma sensu porównywania kw w najtańszej opcji do isc gdzie ceny są zbliżone bo to są zupełnie inne typy zawieszeń. Mam nadzieję że mnie zrozumiałeś. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Siemanko

Chwilowa cisza w temacie ale z autkiem coś tam się dzieje, powoli kompletuje jakieś pierdoły na przyszły sezon. 

Zjadło wszystkie zdjęcia :roll: kiedyś to ogarnę..

W końcu doczekałem się paczki prosto z Niemiec z cieplutkim jeszcze zestawem KW V2. Myślałem, że zdążę jeszcze w tym roku zmienić gwint na nowy i przetestować, ale czas oczekiwania przedłużał się z tygodnia na tydzień więc raczej zostawię to do wiosny.  Kupiłem brakujące wygłuszenie maski, naklejki od klimy i lakieru, skompletowałem wreszcie zestaw pod duże obc, zmieniłem tunel środkowy z podłokietnikiem na inny, ponieważ poprzedni właściciel dokładał podłokietnik i rozciął tunel na pół :neutral:. Kupiłem również soczewki Bosch w super stanie, ale najpierw przejdą małą renowację i najprawdopodobniej przemianę w bh. 

17 stopni w ostatnią niedzielę pokusiło by coś pojeździć i pofocić, możliwe że ostatni raz w tym roku :/

Pozdro!

DAHY0sM.jpg

h7G7T1Q.jpg

UqmTenR.jpg

oOSfPYM.jpg

opEhmMd.jpg

3S3A2099.jpg.92e816559765596e10a0aa21814be01d.jpg

WizUOde.jpg

EwWZ96L.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bartek.P napisał:

Te auto z s37 wygląda tak prosto ze aż zajebiście. 

Jestem tego samego zdania, więc to koło na 99% zostaje na przyszły sezon :-)  Zmiany z zewnątrz auta obejmą głównie przód, będzie ciemniej 8)

 

Z innej beczki.. jest jakiś sposób na przywrócenie zdjęć z tinypic? Albo chociaż sprawdzenie które gdzie było :roll:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
22 godziny temu, atos1987 napisał:

Cały czas nie mogę wyjść z podziwu jak ten styling pięknie tu siedzi. Doskonały przykład dla lamusów hejterów piszących tylko o tym że syndykat to stare bmw na feldze droższej od auta.  

Patrząc na obecny rynek etrzyśmieciów można kupić auto taniej niż komplet stylingów 37 :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2019 o 23:35, Wisnia135i napisał:

I co można  bez darków  można?

A można   jak najbardziej :)

Te koło  tu idealnie siedzi  i nie trzeba  wydawać 5 cyfrowej kwoty na  felgi..

Wiśnia, podpowiedz mi taki idealny wzór pod e39, pomijając 0058 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...