Skocz do zawartości

[E30] V8


Enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Autko jest do sportu i z wygladu w sumie seryjne.

Jest oryginalny mtech jakies tam felgi 15, poobijane z kazdej strony.

 

Tej zimy postanowilem wziasc sie za wyglad.

Lubie bardzo German style i w tym kierunku raczej bede szedl, dlatego i ja wpadlem na to forum - mam nadzieje, ze pomozecie :wink:

 

Kolor zmieniam na bialy, wiekszosc elementow bedzie z laminatu (waga :mrgreen: ), ostatnio zakupilem felgi RH ZW1 17x8.5cala i tu pierwsze pytanie jaki kolor srodka (chcialbym zeby autko sie wyroznialo i bylo zrobione ze smakiem)

67570858.jpg

 

Modyfikacji mechanicznych raczej nie bede tu opisywal, bo ty chyba forum stricle poswiecone wygladowi :wink:

 

a tak mnei jwiecej teraz wyglada moja wysluzona e30 :-P

91216574.jpg

31878167.jpg

94392139.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

i tu zawiało enza ;)

 

auto fajne, ale jedno mnie męczy - german i sport? nie sądzisz że szkoda budować fajną bude na 3tlg kołach tylko po to, żeby męczyć to na torze? albo zrobić fajną bude do driftu i obawiać się na każdym zakrręcie że "a jak mnie wyrzuci to bedzie szkoda fajnego auta?".

 

kibicuje Twojemu autu bo fajnie że cos sie dzieje w temacie i ciagle idziesz do przodu, ale nie wiem czy uda sie pogodzić to, o czym mówisz z tym co robisz tym autem ;)

 

ps. w te blotniku 8,5" na germana bedzie chyba kapke mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Enzo ogarnia fure bardzo dobrze,teraz jak wejda zmiany stylistyczne i potem wiekszy piec to juz bedzie masakra,ja trzymam kciuki i wiem ze kolega nie spocznie na laurach i bedzie zaj... e30 do driftu :) ,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele doszly i jestem zdeczka dziwiony raczje pozytywnie jesli to prawda, bo bedzie hardcore :shock::twisted:

Ranty wszytskie nie sa identyczne, dwa sa mneijsze, dwa sa wieksze :)

Zalozylem je na fele i zmierzylem szerkosc te z wikeszymi rantami maja 25cm te z mneijszymi 23,5cm

 

Nie wiem moze cos zle licze ale 1 cal = 25,4 mm - czyli 2,54cm, prawda?

 

wiec:

 

25cm / 2,54cm = 10,2 czyli wychodzi 10 cali :shock:

23,5cm / 2,54cm = 9,2 czyli wychodzi 9 cali :shock:

 

Oczywiscie felgi daje do malowania proszkowego, a ranty do polerki :D

 

oto fotki

68323770.jpg

41882000.jpg

12932187.jpg

15594962.jpg

 

Jesli to prawda to bedzie typowy german, nisko i szeroko :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...