Skocz do zawartości

[E38] GREEN GERMAN by MICHU


#brodatycham

Rekomendowane odpowiedzi

@viviek dziękuje! 

Co do lamp to wiadomo zasługa @grabola więc robota jak zawsze profi;) 

co do tych speców to na prawde jakaś tragedia. Chyba należałoby nauczyć się fachu i otworzyć zakład z prawdziwego zdarzenia - ale to nie takie proste i tanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie kilka dni udało mi się zrobić nie małe zakupy. 

Mianowicie udało się dopaść dokładkę przedniego zderzaka ACS:

2uoriol.jpg

32zm734.jpg

 

A dzień wczorajszy przyniósł wycieczkę na mazury, dokładnie do Augustowa. Na grupie dotyczącej E38 na FB pojawił się post o oryginalnym Shadow Line i wielu fajnych częściach które akurat musiały się znaleźć w moim posiadaniu, szybki ogar, dogadanie cen i w drogę. Zabrałem Pawła - wielu z Was pewnie go zna, jego Twarz ukaże się poniżej na zdjęciu :) i pojechaliśmy na wycieczkę.

A na miejscu ukazało nam się czarne europejskie e38 z przeznaczeniem na części, więc zabraliśmy się do demontażu potrzebnych gratów:

2hmn8r5.jpg

 

co udało się kupić:

 - ori shadow line

- czarny sufit pod szyber dach w komplecie ze wszystkimi rączkami, lampkami, zaślepkami itd

- kierownica przedliftowa tzw Serducho z multifunkcją

- co najlepsze maska w ori lakierze, bez grama szpachli, w komplecie z nerkami, jeszcze ori znaczkiem, spryskiwaczami, zawiasami, wygłuszeniem w super stanie

- listwy progowe wewnętrze i zewnętrze  - w super stanie bez pęknięć i zarysowań

-uszczelki drzwi (te zamszowe) w super stanie

Oczywiście wszystko jest do odnowienia, wyczyszczenia, ale baza do pracy jest super.

2rqzme9.jpg

20g046w.jpg

resztę zdjęć dorzucę na dniach bo coś dzisiaj kiepsko to idzie.

I na koniec jeszcze parę gadżetów :

wmb7tt.jpg

A tymczasem idę dalej przygotowywać Grójecką cytrynówkę do Osiecka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dawno mnie tu nie było. Ale prace przy e38 idą cały czas do przodu.

Przez ostatnich kilka dni sporo czasu przy niej spędziliśmy i oto efekty :

2zscju9.jpg

2ilil3a.jpg

 

także już coraz bliżej niż dalej do wizytu u blacharza i lakiernika.

 

Ale mam jeszcze kilka rzeczy które nie dają mi spokoju i chciałbym poznać Waszą opinię.

Mianowicie kwestia wydechu, u mnie będzie robiony cały nowy układ od nowa customowy, i teraz wydechy końcowe, zdania są podzielone, aczkolwiek natrafiłem ostatnio w sieci na takie zdjęcie :

bfnfj7.jpg

średnica rurek jest chyba w sam raz i nie wygląda to źle, kwestia spasowania puszki aby nie było jej widać z pod zderzaka tak jak jest to w przypadku ori.

Co o tym myślicie, czy nie kombinować i nie ruszać tego zderzaka? :)

 

I jeszcze jedna sprawa, potrzebuje namiar na godnego polecenia tapicera. Mam w głowie już projekt wnętrza w mojej e38 i chciałbym z kimś to przedyskutować i dać do zrobienia dobremu fachowcowi aby potem nie było wstydu.

Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...