Skocz do zawartości

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bartas napisał:

Wnętrze RE-WE-LA-CJA !! Jaram się jak proboszcz nowym ministrantem !!

Zostaw tylko z tyłu lampy M-pakietowe i te chromy ze środka wywal- to nie opel :lol:

Pzdr,

B.

Haha Bartas . Chrom pakiet jest  vinu więc taki zostaje. Jeszcze dodam parę dodatków chromowanych! Lampy zrobiłem przymiarki i chyba takie zostawię, Bo Bardziej mi się podobają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa ode mnie . Dzieki za wszystkie mile slowa i te na priv i w temacie w stosunku do Mnie jak i Brytola. Prace ida pelna para i caly czas cos sie dzieje, licze zawsze na konstruktywna krytyke. Mam jeszcze kilka zdj zoltego frontu  i tutaj nie smiejcie sie z zaparowanych lamp..nowe uszczelki a i tak paruje, juz mi rece opadaja, slyszalem,ze musza sie ulozyc. Zobaczymy. No i ten srodek..robi mnie niesamowicie, podjecie decyzji o obszyciu go w ten sposob to byla sluszna decyzja. Pozdrawiam .

d9g1ub9.jpg

3mUW1cL.jpg

mWUhhiO.jpg

 

ndBhhHA.jpg

KjpOiV1.jpg

FFvhn5L.jpg

 

W przyszłym sezonie bedzie nisko i szeroko, obiecuje .. ,a pozniej.. kto to wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylne lampy są nawet spoko do tego koloru choć ori biało-czerwone osobiście bym wolał :P wnętrze ma super kolor tapicerki i zgrywa się idealnie z karoserią :twisted: chromy to rzecz gustu , ja bym je wywalił (głośniki , gałka i obwódki wokół przełączników) klamki i przycisk ręcznego mogły by zostać bo lubię je w chromie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...