Skocz do zawartości
ryyyan

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan

Polecane posty

1 minutę temu, Bartas napisał:

Wnętrze RE-WE-LA-CJA !! Jaram się jak proboszcz nowym ministrantem !!

Zostaw tylko z tyłu lampy M-pakietowe i te chromy ze środka wywal- to nie opel :lol:

Pzdr,

B.

Haha Bartas . Chrom pakiet jest  vinu więc taki zostaje. Jeszcze dodam parę dodatków chromowanych! Lampy zrobiłem przymiarki i chyba takie zostawię, Bo Bardziej mi się podobają :mrgreen:

4 minuty temu, Sebolx napisał:

Kolejna tłusta e36, czyli to co lubimy oglądać najbardziej:grin: a środek poprostu ryje banie. Masz w planach zakładać relingi? 

Jak na razie nie planuje 8)

1 minutę temu, marszal napisał:

ładnie to wyszło ale brak zaślepek razi w oczy, kombinuj jak najszybciej! :) 

Uczepiliscie się tych zaślepek! Przecież normalne, ze będą.  W zasadzie już są :-P:-P

Dwa słowa ode mnie . Dzieki za wszystkie mile slowa i te na priv i w temacie w stosunku do Mnie jak i Brytola. Prace ida pelna para i caly czas cos sie dzieje, licze zawsze na konstruktywna krytyke. Mam jeszcze kilka zdj zoltego frontu  i tutaj nie smiejcie sie z zaparowanych lamp..nowe uszczelki a i tak paruje, juz mi rece opadaja, slyszalem,ze musza sie ulozyc. Zobaczymy. No i ten srodek..robi mnie niesamowicie, podjecie decyzji o obszyciu go w ten sposob to byla sluszna decyzja. Pozdrawiam .

d9g1ub9.jpg

3mUW1cL.jpg

mWUhhiO.jpg

ndBhhHA.jpg

KjpOiV1.jpg

FFvhn5L.jpg

W przyszłym sezonie bedzie nisko i szeroko, obiecuje .. ,a pozniej.. kto to wie :)

Tylne lampy są nawet spoko do tego koloru choć ori biało-czerwone osobiście bym wolał :P wnętrze ma super kolor tapicerki i zgrywa się idealnie z karoserią :twisted: chromy to rzecz gustu , ja bym je wywalił (głośniki , gałka i obwódki wokół przełączników) klamki i przycisk ręcznego mogły by zostać bo lubię je w chromie :)

1 minutę temu, KUJON napisał:

ja również podpisuje się pod chromem - że musi zniknąć bo pasuje jak vadery w E30 ;) 

A ja przekonam was do chromow tak jak wy Mnie do germanizowania e36 :razz:

Łocpanie a czemu tu z tyłu nie jest mpałer tylko 320 xd prawdziwy pasjonata ma wszędzie mpałer ^^  Moim zdaniem robi robote z tymi żółtymi dodatkami xd tylko  relingów mi tu brakuje :)