Skocz do zawartości

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukasz ///3 ty trollu internetowy opłacony przez PiS xd s62 wygląda za***iscie pod maską, dużo lepiej niż s54 czy s50, uwielbiam dźwięk V8, nie będę tego upalal, to ma jeździć dobrze, jeszcze lepiej wyglądać i co najważniejsze ma brzmieć, a z r6 takiego dźwięku nie osiągnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ryyyan napisał:

@Łukasz ///3 ty trollu internetowy opłacony przez PiS xd s62 wygląda za***iscie pod maską, dużo lepiej niż s54 czy s50, uwielbiam dźwięk V8, nie będę tego upalal, to ma jeździć dobrze, jeszcze lepiej wyglądać i co najważniejsze ma brzmieć, a z r6 takiego dźwięku nie osiągnę. 

 

s65 460koni przy 8700 obr. to będzie darło morde 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ryyyan napisał:

@Łukasz ///3 ty trollu internetowy opłacony przez PiS xd s62 wygląda za***iscie pod maską, dużo lepiej niż s54 czy s50, uwielbiam dźwięk V8, nie będę tego upalal, to ma jeździć dobrze, jeszcze lepiej wyglądać i co najważniejsze ma brzmieć, a z r6 takiego dźwięku nie osiągnę. 

sam duda kazał mi to napisac bo wspomniał ze bedziesz mial problem z przegladem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2020 o 14:47, dawid82 napisał:

 

s65 460koni przy 8700 obr. to będzie darło morde 

Litr więcej w s62 myślę że też :-P

A ja wyciągiem w końcu zielona po 5 miesiącach stania i odwiedziłem Utasia

 

3qpUO8a.jpg

OfMVuVD.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Rok. Tyle auto stało w garażu w związku z moją przeprowadzka do WWA. Zielona została w Krakowie i tam czekala na swój moment. Co prawda wyjechałem nią na krótką przejażdżkę do @Utaś_e36 wiosna Ale to było raptem 5km. W zeszłym tygodniu przejezdzilem nią około 100KM i nawet nie sądziłem jak bardzo tęskniłem.. E36 to jednak samochód,a w połączeniu z KW1 frajda z jazdy jest niesamowita. nadchodzący swap rozbudza coraz bardziej moje emocje. Kwestia swapa..No właśnie..  sądziłem, że uda się wystartować w tym roku, żeby pod koniec przyszłego sezonu auto mogło wyjechać i pojawić się chociaż na jednym evencie z tym mocnym pierdolnieciem. Niestety..nic nie idzie zgodnie z planem( jak chyba u każdego) i bardzo bym chciał zacząć działać w 2k21(wiosna-lato), żeby na sezon 2k22 auto było już skończone w 100%. Taki jest plan,a jak będzie czas pokaże.  

na osłodę kilka zdjęć zrobionych na szybko. Krecilismy z Panda krótki film na yt o aucie który pojawi się niebawem. 

pozdro.

RSjUjgR.jpg

O6fREdj.jpg

QJmEwHM.jpg

pzscYgS.jpg

OQDdJci.jpg

QkIs4hS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ryyyan napisał:

W zeszłym tygodniu przejezdzilem nią około 100KM i nawet nie sądziłem jak bardzo tęskniłem.. E36 to jednak samochód, a w połączeniu z KW1 frajda z jazdy jest niesamowita.

Takie e36 wzbudziłoby emocje nawet u upośledzonego to nie ma się co dziwić :mrgreen:

KOT!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpieknieszy Touring :grin: no i brak relingow :grin: sledze auto od samego poczatku i kiedys myślalem ze dorównam BRG ale jak wleci v8 pod maske to juz pozamiatane ;-)

Przyleć chociaż jeszcze raz na jakis zlot przed swapem bo dawno go chyba nigdzie nie było :-P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ryyyan ryyyan...

moje zdanie odnosnie serca znasz dobrze... V8 to V8 i coprawda trochę sie zmienilo to nadal ten setap bedzie mega... Nie przejmuj sie czasem oczekiwania... Wiadomo ze chcialo by sie na juz ale  wiadomo... Nie wazne ile sie czeka wazne jaki efekt koncowy... 8)

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czerwone pasy siądą fajnie, nie ma co świrować w custom zielony. 

P.S.

Następnym razem wrzucajcie takie filmy o tej porze jak je nagrywacie a nie ku*** w zimę widze zachodzik słońca i góry w tle gdzie u mnie za oknem pizga :lol: Pozdro!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...