Skocz do zawartości

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra , człowiek wstał,  wyspał się w końcu to może skleić dwa zdania podziękowań. Ostatnio moje posty to tylko podziękowania . Na początku ekipie która organizowała molo . Szapo ba. Kolejny raz udowodniliscie , że wszystko co mówią o was w Internecie to stek bzdur. Atmosfera , ludzie, sam event.  Brak słów. Kolejny raz bawiłem się niesamowicie Ale to tylko dzięki wam. Dziękuję wszystkim uczestnikom. To co się działo na tych baletach zostaje na baletach. Nie będę dziękował każdemu z osobna , bo braknie strony . Każdemu dziękuję z kim udało się chociaż zbić piątkę. Trochę się człowiek nawyglupial,  posmial podczas prezentacji, nawet parę udało się poprowadzić Ale to świadczy tylko o tym jaka wspaniała atmosfera tam panowała i dlatego ze czułem się jak w domu. Na koniec Elite. No tutaj nie powiem , że się nie spodziewałem,  bo od każdego z was słyszę że auto kot i się podoba, powtórzę to raz jeszcze i podziękuj mojej ekipie , bo to że auto wygląda jak wygląda to lrzedewszystkim ich zasługą. Dziękuję!  Ale tutaj nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa i największe pierdolniecie będzie na koniec...Tak wam się spodobało auto , że ktoś urządził sobie na nim fajna imprezę w piatek, rano w sobotę zastalem dach w rysach do podkladu , rozlany alkohol na dachu , mega wgniote na przednim blotniku, caly porysowany itp. Ktos nusial sie na tenm blotnik zaatoczyc i stało sie  jak się stało. Nie mam do nikogo żalu,  po prostu uważajcie Na przyszłość,  bo później człowiek się tylko niepotrzebnie wk***ia. Auto nigdzie już nie wyjedzie dopóki nie ogarnę swapa i tego co się stało więc na kolejnym zlocie nie pojawi się zbyt szybko. 

Koniec końców najlepszy event na jakim byłem do tej pory.  Możecie być pewni że będziemy się widywać na każdym zlocie syndykatu. Pozdrawiam Was.  A na koniec zdj szkód. co prawda gowno widać,  bo ciemno w garażu A na polu leje więc nie chciało ni się wyjeżdżać Ale  może coś tam bd widać. Pozdro. 

S0J5SPH.jpg

2wn1O5O.jpg

zpgqR9y.jpg

eN9QJ9a.jpg

cEMntOg.jpg

Be48oCd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michaś 523i napisał:

 

co do wgniot to co zlot to min jedna przybywa jak na parkingu po lydlem a to dla tego że te auta są jak magnes przyciągają a to łokcia a to kolanko :)

Dlatego nie mam żalu do nikogo , następnym razem auto ogrodze żeby nikt nie dotykal xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre słowa w sprawie organizacji MOLO. Co do zniszczeń to powiem tak, robie te imprezy już kilkanaście lat, zawsze szkody były i raczej będą. Nie jest to związane z czyimś zamierzonym działaniem, lecz z ogólnie panującą na Syndykacie najebundą. Ale taki już mamy styl i nie zamierzamy tego zmieniać. Uszkodzenia zapewne nieświadomie zrobiła/ły osoby,  pod dużym wpływem które tego nawet nie pamiętają dziś, opierając się, stawiając piwo czy drina na aucie itp akcje.  Staram się skupiać ludzi wieczorem na imprezie i zostawić już samochody ale  nie wszyscy to rozumieją i za 5 min wracają do auta pałując 6 cylindrów do odcinki do 5 rano... 

Gratulacje zasłużonej Elity ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KUJON  dziękuję raz jeszcze! Co do zniszczeń nie mam do nikogo pretensji , wiem jakie są zloty i jak dobrze bawią się ludzie . Szkody się naprawi , auto bedzie jeszcze lepsze , teraz wracam ze zdwojona siła bo swap incoming xd pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Elity!!! :)

A jeśli chodzi o auto to widziałem je 2 raz na żywca 1-wszy w Chotowej 2- na MOLO i nic temu auto nie brakuje wszystko współgra że sobą i nie ma co kombinować:D A jeśli chodzi o swap to ciekawe co tam kobinujesz z motorem i będzie premiera na GF2020 czy tak jak pisałeś prędko auta nie zobaczymy na zlocie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thepiekarz napisał:

:D A jeśli chodzi o swap to ciekawe co tam kobinujesz z motorem i będzie premiera na GF2020 czy tak jak pisałeś prędko auta nie zobaczymy na zlocie?? 

Przecież pisałem i mówiłem już sto razy że będzie s50 xd A na zlocie pojawi się jak będzie swap , czyli nieprędko xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ryyyan napisał:

Przecież pisałem i mówiłem już sto razy że będzie s50 xd A na zlocie pojawi się jak będzie swap , czyli nieprędko xd

Ja wiem że było pisane ale myślałem że może plany się zmieniły i w takim razie będzie dobry rozp..rdol!! I czekam na jakomś relacje w tym temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Nalezalo sie jak najbardziej! :D

A wgnioty... Tragedia. Ale niestety takie to sporty. Nigdy nie wiadomo. Znam nawet takich co u siebie w garazu potrafili z nie wiadomo jakich powodow wyjechac po zimowaniu z wgniecianiami :mrgreen: A co dopiero wyjechac miedzy ludzi. Ogarniesz! I moze w koncu wyciagniesz te lampy z pudelka. Powodzenia i wytrwalosci zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...