Skocz do zawartości

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję PD! Naprawdę piękny turas najpiękniejszy na gf auto zrobione bardzo przemyślane chyba z 3 raz chodziłem do okoła i nie miałem się czego przyczepić. Ale tak jak mówiłem nie podoba mi się kolor rotora i mhw z tyłu czy jak to tam się mówi na te lampy oczywiście to kwestia gustu i moje zdanie reszta perfekt 

 

 

Aaaaaa i dźwięk m20 jak pali laka coś takiego nie zdaza się często 

 

Dodam coś od siebie poziom e36 na syndykacie jest tak wysoki że robić projekt z e36 to nie lada wyzwanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ///3 dzięki stary . Wisdomo kolory rzecz gustu , mnie sie to podoba i jest spójne i raczej tak zostanie. Na Melo założę zwykle lampy z tylu to sobie porownasz . Za to upalania mojego m20 to Młody dostał zjebe , bo nie wolno !  Chociaż banan na twarzy się pojawił haha , co do ostatniego zdania zgadzam się w stu procentach , myślę że jak wpadnie upragniony swap, cały zawias będzie gotowy,hamulce itp ,wypiaskowane , pomalowane, podwozie zabezpieczone, silnik po remoncie że skrzynią i od spodu bedzie sie swiecic to auto bedzie skończone i w tedy nie bedzie sie do czego przyczepić .   I pozostanie może kiedyś  zrobić nowy lakier, chociaż tego szkoda ruszać bo ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Nie wspomniałem , że brytol był hamowany na gf, wypluł zdrowe 147 KM. Ja sie nie moge doczekac, az pokaze 321 KM na papierze8)

3zDF1qk.jpg

Nie planuje już żadnych zmian na ten sezon. ostatni wyjazd w tym roku będzie na Molo ,a pozniej zaczniemy zbroic się na 2020. Auto stoi w garażu i się kurzy ..

Y8Suviy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...