Skocz do zawartości

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

juz pisałem na fb, dla mnie bomba, 
kozak kolor mega wnetrze
osobiście malowałbym rotory w lekki grafit - srebrne nie robią w ogóle , a ciemniejszy rotor zrobi dobrze
Włoskie BRG przewijały sie czesto na aukcjach, i to jest fenomenalna baza 

co do chrom w  srodku - jestem zdania chłopaków - schować i dawać czarny oem lub w połysku jak lubisz świecidełka
kibicuje mocno projektowi 
na tył koniecznie Mpak lampy 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wally my po prostu chorujemy na Britishracinggreenoze.. CHROM ZOSTAJE. KONIEC tematu. Znudzi mi się to zmienię xd, a co do rotoru to zrobie ciemny . Srebro mam na e30 więc zawsze mogę zrobić podmianke. Tylnie lampy też zostawię, obadamy wspólnie na żywo przy kieliszku to przedyskutujemy które lepsze.  Pozdro wariacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2018 o 20:23, ryyyan napisał:

@wally my po prostu chorujemy na Britishracinggreenoze.. CHROM ZOSTAJE. KONIEC tematu. Znudzi mi się to zmienię xd, a co do rotoru to zrobie ciemny . Srebro mam na e30 więc zawsze mogę zrobić podmianke. Tylnie lampy też zostawię, obadamy wspólnie na żywo przy kieliszku to przedyskutujemy które lepsze.  Pozdro wariacie

To mówisz ze rezygnujesz z zielonkowatego rotoru ? :D Ja bym się jeszcze zastanowił :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Na sezon 2k19 wszystko przygotowane . Wystarczy zamontować ,zrobić jej detaling i będzie miodzio. Auto będzie w 90% skończone. Pozostaje kwestia dawcy czyli pozostałe 10%  . Szukam m3 z silnikiem s50,całym osprzętem,manualną skrzynią.  Buda mnie nie interesuje. Ma być sprawna mechanicznie. Jakby ktoś coś wiedział to poproszę o info na pw.

3THAL4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor jest petarda!

Wnętrze też mi bardzo siedzi nawet z tymi chromami :P nawet te tylne lampy czarne mi się podobają ;)

Co do motoru to może jednak lepiej s54? skoro są takie problemy ze znalezieniem s50, a s54 przewija się kilka w ogłoszeniach?

Tak czy inaczej ciekawy jestem jak się to dalej potoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, asmo napisał:

 

Co do motoru to może jednak lepiej s54? skoro są takie problemy ze znalezieniem s50, a s54 przewija się kilka w ogłoszeniach?

 

S54 kompletnie nie wchodzi w grę. Tu chodzi o zbudowanie m3 e36! Może nie tyle ciężko ale ciężko za dobre pieniądze.  Trzeba będzie szukać rozbitego angola  chociaż ceny są dosc spore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiosno ach to ty

. W temacie coś w końcu ruszyło.  Koło się robi, wgniotki wyciągnięte i wygląda to teraz jak należy, detaling umówiony za miesiac(już nie mogę się doczekać)! Jakieś graty z Aso na dniach będę zamawiał.  Tapicer będzie szyl Mieszki lewarka i ręcznego w alkantare  oraz (chyba) tyl pleckow foteli. (Jeszcze sie waham) Wyjechałem na przegląd,  diagnosta powiedział, że stan wzorowy. Nie robie za duzo fotek, bo Czekal na kolo , zamawiam betony i bedziemy pasowac to na auto. 

Ps. Lampy dalej paruja, chyba trzeba będzie pisać do Grabola, zeby to ogarnal.

ECWDDqV.jpg

gkvYpRW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...