Skocz do zawartości

[e36] w kolorze mchu i paproci by ryyyan


ryyyan

Rekomendowane odpowiedzi

----------> https://www.facebook.com/GARAGETEAMBMW/ <---------- Zapraszam

No Witam. Przemek z tej strony,a przed wami mój najnowszy zakup tj. e36 w nadwoziu Touring w kolorze mchu i paproci. No może przesadziłem z tym najnowszy,bo auto jest ze Mna od wrzesnia czyli liczac od momentu pisania tych wypocin 10miesiecy ,wiec zdarzylismy sie juz troche blizej poznac jak i auto zdarzyło się troche zmienić to moze troche wam naszej historii opisze.

Po krotce : Samochód zakupiony w Polsce,sprowadzony z Włoch, gdzie miał tylko jednego właściciela,a właściwie właścicielke i tam spędził 20 lat żywota . Jak to na włoszke, auto kompletnie bez rdzy, nie ma jej nigdzie,bo obejrzeniu jej z chlopakami bylismy w szoku jak takie auto moglo zachowac sie w takim stanie, co lepsze, samochod ma przejechane TYLKO 100 tys kilometrow. Nie jeden z was na pewno zasmial sie teraz pod nosem, ja rowniez czytajac ogloszenie, jednakze po obejrzeniu samochodu jestem niemal w 99 procentach przekonany, ze jest to przebieg autentyczny. Niestety nie mam na niego dowodu w postaci dokumentacji. Sprawdzalem nr VIN w firmie BIMMER Check jednak i to nie przynioslo zadnych rezultatow. Na deser powiem, ze zaden element nie byl nigdy malowany auto jest (znaczy sie bylo po dolozeniu mpakietu) w calosci w oryginale. Zeby nie bylo zbyt dlugo lapcie kilka zdjec zaraz po zakupie:

ZMk2brn.jpg
jVb4tnI.jpg
zSrsD0s.jpg 
lsDWQKL.jpg
tMqXAav.jpg


Samochodu szukalem jako daily Car. Mam juz e39 ktora szkoda mi ruszac z garazu dlatego szukalem e36 zeby przedewszystkim moc poruszac sie w zimie ale wpakowalem sie w kolejnego rodzynka ktorego zal ruszac nawet jak pada wiec decyzja po obejrzeniu samochodu bylo : "Chlopaki robimy projekta!" No i zaczelo sie :

Na pierwszy ogien poszlo kompletowanie czesci  tj, mpakiet,obc nowe wnetrze, gwint itd. wszystko wam wytlumacze. Trwalo to cala zime,kiedy ona sie skonczyla zabralismy sie do skladania.

Najpierw gwint, jak to na germana przystalo (Chociaz do germana to jej jeszcze brakuje)
Gwint firmy KV wariant 1.

3Rrpn5I.jpg

Pozniej wpadło nowe koło czyt. Styling 21 . Felgi z e34 M5 w dwoch szerokosciach 8j przod 9j tyl w 17 calach .Przeszly full renowacje w firmie Authentic Cars. Sa jak nowe

oyuewLW.jpg

Więc jak to sie mowi pierwsze mody za ploty czy jakos tak. Auto wygladalo nastepujaco:

a2IuU74.jpg

W miedzy Czasie wyslalem zgloszenie na 3er fest. Zgloszenie, ze zdjeciami zaraz po zakupie i obietnica modyfikacji. Zgloszenie zostalo zaakceptowane i w tym momencie wiedzialem, ze nie moge zawiesc zaufania organizatorow i auto musi wygladac tak jak to przedstawilem w opisie , a w planach w tedy bylo:

-Gwint
-Kolo
-Mpakiet 
-Obc
- Cupholder Cdbox w schowku.

Obietnice spelnilem,mysle w 15o% ale sami zaraz zobaczycie.

Kolejnym etapem prac był mpakiet. Ten takze został zakupiony, pomalowany i zalozony. Jest nawet PDC :) Wpadły rownież Yellow Hella halogeny oraz wydech koncowy Eissman:D oraz mnostwo, mnostwo nowych czesci z aso. Szerokie listwy mpakietowe , nowe listwy na zderzak , uszczelki kamek, listwy progowe carbonowe "M",podszybie,spinki dywanikow, dekle na kielichy "M", nowa gałka zmiany biegow, znaczek na maske, nowe nerki i wiele innych o ktorych przypomne sobie kiedy bede wam odpisywal na pytania.

Auto po zlozeniu wygladalo tak:

WBj4SP0.jpg

I tak mialo wygladac w zamysle piszac zgloszenie na zlot 3er. Jednakze zaszla jeszcze jedna subtelna zmiana, a w zasadzie dwie. Zakupilem kompletnie nowe wnetrze (Padlo oczywiscie na Vadery :) jak i oryginalna nawigacje BMW e36 oraz cupholder w tunel i radio bussines cd43 :)

1n6Qn1b.jpg
QfWZonI.jpg
17dTUJ9.jpg

No i zdj CDBOXA , cupholdera nie mam ale zrobie jak bedzie okazja :)


N3AhC8E.jpg

Po tych modyfikacjach przyszedl czas na tegoroczny zlot 3erfest na ktorym bylem z moja ekipa BMW GARAGE TEAM  . Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestnikow i organizatorow swietna impreza i wracamy za rok! . Brytol wrocil z wyroznieniem TOP 10 czego kompletnie sie nie spodziewalem, Dziekuje! Mala fotorelacja . 

We4qKd0.jpg[/img] 
hIMiFFM.jpg
DKqs29n.jpg
kZIufwJ.jpg
pT45vpV.jpg
bmuS2Im.jpg
3THAL4c.jpg

Kolejny zlot był w Bieszczadach, organizowany przez BMW KLUB PODKARPACIE . Kolejna niesamowita impreza .. takze z odwiedzona z moja ekipa  i z kolejnej wrocilem z wyroznieniem :)

VvIAckg.jpg
7zScMaW.jpg W3c61MR.jpg
NbVpSHA.jpg

Na ten moment w planach pozostaje :
-Ogarniecie wgniotek
-Pelen detaling samochodu, nalozenie jakiejs powloki ceramicznej
-Obszycie wnetrza w stylu wersji GT
-Zamontowanie dokladki na zderzak, ktora czeka na montaz od kilku miesiecy
-Zmiana kloszy lamp 
-Naprawienie podsufitki

-SWAP s50b32


Niespodziewanie, wpadly mi nowe rolki w rece..mianowicie Hartge Typ C w 17" przod 9j tyl 10j 
Przymiarki jak wroce do polski! 

CivxPbL.jpg

Z kolejnych gadzetow postanowilem sprobowac pojsc jeszcze bardziej w kolor zolty na przodzie. Zamowione nowe zolte klosze BOSH z ASO i zakupilem na miejscu w Danii ciemne kierunki schmiedmann. Jakosc tych kierunow to 3+ ale moze uda sie je podratowac. 

wqLV4Gv.jpg

 

Na koniec chciałbym podziekować mojej ekipie z BMW GARAGE TEAM za pomoc w stworzeniu tego projektu, serdecznie zaprosic was na nasz fanpage , gdzie mozecie sledzic budowe nie tylko mojego samochodu ale kilku innych, a na deser zdjecie przed i po. Jesli komus chcialo sie to wszystko czytac to rowniez dziekuje . Bede na bierzaco staral sie uzupelniac temat z kolejnymi modyfikacjami. Pozdro swiry!
SIHaWEQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Americano napisał:

Baza na Germana jest za***ista plus Hartge i nowy motor zrobi tutaj gruby rozp*erdol :D Ps.daj jakas fotke tego e39 co trzymasz pod kocem

To je to ktore sprzedaje z rudymi skorami komentowales zs na ch** galeria jak nic w aucie nie zrobione xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie : kolor zaje !!! , vadery super ,że nie w skórze i są w takiej fakturze ,dołożyłbym hokej pod przedni zderzak , relingi, czarne nerki , z kierunkami jest coś nie teges , przy tym kole  które będzie pozostanie już tylko spasować ( nie doczytałem czy gwint jest czy będzie ? ) i "moc jest z Tobą"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2018 o 17:56, goryl napisał:

wg mnie : kolor zaje !!! , vadery super ,że nie w skórze i są w takiej fakturze ,dołożyłbym hokej pod przedni zderzak , relingi, czarne nerki , z kierunkami jest coś nie teges , przy tym kole  które będzie pozostanie już tylko spasować ( nie doczytałem czy gwint jest czy będzie ? ) i "moc jest z Tobą"  :)

Jakby gwintu nie bylo to nawet bym nie myślał o takim kole. Jest gwint jest, kw v1 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Hej! Coś tam się dzieje w temacie. Powoli odhaczam kolejne mody jako "Zakończone", tym razem chodzi o wnętrze. Obszyte na wzór wersji M3 GT e36 . Co więcej postanowiłem zrobić z tego auta M3 GT w wersji Touring. Do pełni szczęscia brakuje SWAPA i Carbonów. Nie będzie to strickte kopia kropka w kropke ale czerpie pełnymi garsciami z wersji GT. Mozemy umówić się , że to będzie po prostu Touring M3 e36 (Który konsekwetnie bedzie budowany na wersje GT) . Na przyszły sezon bedzie wspomniane Hartge i spas. Jednak kiedy wjedzie SWAP kolo wylatuje i wpadnie jakies mocne kute 18". Zmiany zewnetrzne : Żółte lampy , ciemne kierunki i ciemne tylnie lampy MHW. To tyle.   Do nastepnego !M8dTHUY.jpg

jrwh5X1.jpg

1njolzs.jpg

7xvfpen.jpg

88pxW7A.jpg

QomheZW.jpg

ylOnYFh.jpgrRxpXfU.jpg

ZsNdBMX.jpg

Photo : Carrismo 

 

4bUodlC.jpg

 

0VGMQm9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dav napisał:

Świetna robota z wnętrzem, zarzuć jakiś wosk na lakier bo aż się prosi :) Jakbyś nie wiedział co kupić to wal na PW w temacie autodetailingu siedzę od jakis 7 lat.

Dzięki za ciepłe słowo. Auto na wiosnę dostanie konkretne spa, polerka, ceramika, oklejanie folia frontu , więc będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ryyyan zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...