Skocz do zawartości

Lukasz ///3 e92 m3 Individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

Dolot zamontowany, bez dyskusji średnicę przepływu powietrza są dużo większe w porównaniu do seri, ale jakichś odczuwalnych zmian poza dźwiękiem pewnie nie będzie a jak będzie to minimalne. Nawet nie odpalałem aby posłuchać jak gada, pogoda jest straszna. Bez tej pokrywy na filtr wygląda to dużo lepiej. Jeśli będzie tylko dostępny kolektor z kevlaru odrazu zamawiam 

IMG_20201017_105644.jpg

IMG_20201017_111017.jpg

IMG_20201017_111006.jpg

IMG_20201017_111743.jpg

IMG_20201017_111758.jpg

IMG_20201017_111815.jpg

IMG_20201017_112808.jpg

IMG_20201017_112834.jpg

IMG_20201017_120714.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lapka666 napisał:

Niestety nie moja bajka :sad: silnik ma być czarny a nie łaciaty. Ale co kto lubi. Ważne że nikogo... :mrgreen:

Liczyłem na to od początku, co nie zmienia faktu że jakoś mnie to nie robi czy się podoba czy nie ważne, najniższe że mi się podoba :mrgreen: szkoda że nie było różowych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Americano napisał:

Lapka nie chce z toba zaczynac gownoburzy ale gdzie ty tam widzisz cos laciatego ? :lol:

No ten czerwony mi nie leży w ogóle. Myślałem że Łukasz w swojej twardej wizji pójdzie jednak bez "udziwnień". Po prostu mnie zaskoczył takim pomysłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Blaniu napisał:

Jak dla mnie to ten czerwony carbon to taki juz tuning na sile, zwykly czarny wygladal by duzo lepiej :)

Żeby było mało zapytałem o kolektor z UK tzn napisałem czy mają bo w ich ofercie jest kevlar. Jeśli będzie to wpada równieżScreenshot_20201019_192543_com.android.chrome.jpg.703bbf1bcc63299869bc4b1f49155c63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Piorun napisał:

A szkoda, bo czarny by siadł ładnie i  przy spliterze wyszłoby jednolicie.

Na żywo jest inaczej, co nie zmienia tego że komuś może nie odpowiadać. Tego wlotu nawet nie widać, ale ktoś kumaty z daleka może coś zauważyć bo z bliska to trzeba klękać aby coś tam oblukac. 

 

Wiśnia nic więcej nie będzie tylko kolektor, potem strojenie w tc i soft skrzyni od gtsa i będzie tych tjuningów na siłę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz ///3 napisał:

Na żywo jest inaczej, co nie zmienia tego że komuś może nie odpowiadać. Tego wlotu nawet nie widać, ale ktoś kumaty z daleka może coś zauważyć bo z bliska to trzeba klękać aby coś tam oblukac. 

 

Wiśnia nic więcej nie będzie tylko kolektor, potem strojenie w tc i soft skrzyni od gtsa i będzie tych tjuningów na siłę 

To jak ty wrzucisz tu jeszcze kolektor carbonowy to pucha aż, się będzie prosiła o wersje  carbon  do kompletu ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczyszczone.
Kolejny prowokator też dostanie pół roku kwarantanny od forum.
Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi ;)

Bartas.

P.S.
Mi się Eventuri podoba. Pomysł z pokrywą Carbonową świetny! Jeszcze jakby podobną czerwień trafić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lapka666 napisał:

A ja nie wierzę że stare wyjadacze są za tym czerwonym dolotem. No nie pasuje to w ogóle. Szkoda. Tyle. Więcej nie drążę hehe. 

Łapka przeczytaj post wyzej lepiej  hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował i odblokował ten temat
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...