Skocz do zawartości

Lukasz ///3 e92 m3 Individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Karramba V8 napisał:

No to inna liga w wydechach masz rację. Był już zaklepany eis do Łukasza Emy ale ktoś podkupił :-x

Rozmawialiśmy już na ten temat jak by był zaklepany nawet bym tematu nie podnosił kolo sam mi powiedział że byłem pierwszy z konkretną propozycją więc :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Americano napisał:

A po zlocie bedzie kurrwa na co mnie to bylo hahahahaha piwo

Ja już się qurła boję tego wyjazdu. Ostatnio do czwartku byłem nieobecny i były dziwne pytania w domu. Karramba zachorował czy jak? :roll::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

d778de74c4068635gen.jpg

d28caf96edcdd39bgen.jpg

d812a8cf10f1d97dgen.jpg

dc96dea9ee806f51gen.jpg

7816176dc63bb30agen.jpg

b9bbe631478f2058gen.jpg

9eaa60fa9cbc03c3gen.jpg

85fda2bc444bd7dagen.jpg

6512de1a140e4605gen.jpg

0a242d8adc8a0781gen.jpg

 

Była to naprawdę gruba impreza pomimo utrudnień jeśli chodzi o pożar hotelu.. Udało się i został zrobiony rozoie rdol.. Dziękuję za wyruznienie na gf 2020 emka będzie już perfekt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega sztos!!!  Mam pytanie. Na zdj. co widac kierownice i wnetrze, zauwazylem ze nie masz przycisku "M" na kierownicy po prawej stronie. Masz w zamian przycisk od navi. I tu pytanie? Nie kazda Mka posiada ten magiczny przycisk Mdrive??? U mnie on jest a po nizej jest przycisk od navi, inny wariant byl tez taki ze nie bylo navi tylko "gwiazdka" pod ktora mozna dopisac inne funkcje jak np. wyciszenie radia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował i odblokował ten temat
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...