Skocz do zawartości

Lukasz ///3 e92 m3 Individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/0475e18f842cc96a]0475e18f842cc96agen.jpg[/URL]

Czystą przyjemnością było montowanie gwintu w tym aucie, skręcanie felg itd by ujrzeć efekt finalny. Jest to co jej brakowało i siadło pięknie tak więc dziś piwo. Teraz parę kilometrów i końcowe spasowanie. Odjebane kawał dobrej roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Karramba V8 napisał:

URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/0475e18f842cc96a]0475e18f842cc96agen.jpg[/URL]

Czystą przyjemnością było montowanie gwintu w tym aucie, skręcanie felg itd by ujrzeć efekt finalny. Jest to co jej brakowało i siadło pięknie tak więc dziś piwo. Teraz parę kilometrów i końcowe spasowanie. Odjebane kawał dobrej roboty :D

Na tym zdjeciu dopiero widac jak to kolo mega tutaj siadlo :D Jest kocur w hoyyy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gwint pisałem wcześniej jest lepszy od kw v1 a gorszy od kw v2 tym tylko że v2 to inox a st to ocynk, jeśli chodzi o twardość to jest coś pomiędzy porównywalne jak na edc 1 poziom ale gwint jest ustawiony na minimum twardości i tak zostanie przód musiałem delikatnie przemodzic bo felga wadzila o sprężyny teraz jest ok bez dystansu, fotki zrobię już  po korekcie lakieru za który się powoli zabieram, nie mam nawet czasu aby zrobić fajne foto.. Wstydu na gf nie będzie to jest pewnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu jeszcze parę fot, po korekcie lakieru kolor robi robotę ale zderzak przedni wygląda niesmaczne jest dość mocno wypiaskowany od kamieni tego się spodziewałem od początku ale osłony lusterek, maska delikatnie też oberwaly co wcześniej nie było takie widoczne, nie wyrobię się aby to polakierowac może uda mi się jakoś to ogarnąć jestem umówiony na wizytę jak wrócę w sobotę i jeśli da się zrobić zostawiam auto w poniedziałek na cały dzień 

 

4372340fba75fa35gen.jpg

761985e286f7cca3gen.jpg

2c70cc4651309122gen.jpg

d0aed6d0347d7830gen.jpg

9ab753d475a1517cgen.jpg

52b587bae9b43e36gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 minut temu, ryyyan napisał:

Auto mega. Nie chodzi mi o kola,spasy itp . Ale kolor, wyposażenie.. mój top1 m3 e92 w Polsce. Ale trafiłeś rodzyna. Zazdro maks .. pozdro wariacie. 

Miło słyszeć takie opinie ale taki prawdziwy rodzyneczek będzie na następny sezon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował i odblokował ten temat
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...