Skocz do zawartości

Lukasz ///3 e92 m3 Individual


Łukasz ///3

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, szyha napisał:

co Cię skłoniło do wyboru tego gwintu ? STx jest chyba produkcji KW ?

tak dokładnie jest to produkcji kw pisałem  o tym wczesniej ten gwint jest lepszy od kw v1 a gorszy od kw v2 tylko dlatego ze jest ocynkowany , ja nie uzywam auta zima wiec nie ma to dla mnie znaczenia 

 

miałem do wyboru BC Racing, ISC, D2, KW V1 no i ten  jesli chodzi o przedział cenowy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2019 o 13:48, Łukasz ///3 napisał:

tak dokładnie jest to produkcji kw pisałem  o tym wczesniej ten gwint jest lepszy od kw v1 a gorszy od kw v2 tylko dlatego ze jest ocynkowany , ja nie uzywam auta zima wiec nie ma to dla mnie znaczenia 

 

miałem do wyboru BC Racing, ISC, D2, KW V1 no i ten  jesli chodzi o przedział cenowy 

czyli ma regulacje siły dobicia amora ? tak jak v2?

nie wiem czy wziąć v1 czy ST x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
3 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Z tymi rantami myślę że będzie już wyglądać ja u siebie mam 2.75 i 3.25 i jest ok

 

Pozdro

nie chciałem bardzo przesadzać bo w sumie po co ;) tył tez bedzie tak wystawał maksymalnie chyba ze bedzie gdzies tarło to schowam ile bedzie trzeba felgi do wewnątrz 

7d780739491bce2cgen.jpg

 

a tu troche koloru auta do środka 

b8750cf33cae2597gen.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciu manetek przypomniała mi się piosenka:"

"plus i minus to jedyne co widzę" - pewnie ty także będziesz często tylko to widział ;)

Fajny akcent czerwieni w środku który będzie współgrać z kolorem auta. 

Wszyscy czekają na koła na aucie!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

4bb903ee1074212dgen.jpg

Nareszcie mogę z przyjemnością popatrzeć i stwierdzić że już mnie nie dręczy japa która była :-o jutro wylatuje styling i wpada 20 wraz z dokładnym pasowaniem gwintu, dziś już nie zdążyłem założyć opon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dawid82 zablokował i odblokował ten temat
  • ryyyan zablokował ten temat
  • dawid82 odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...