Skocz do zawartości

[e60] ///M550i Performance


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki macie racje z tym ze kola moglyby byc troszke szerzej, od kilku dni walcze z tym myslami i dzisiaj pomodelowalem troche blotniki i udalo sie jeszcze upchac 12mm dystansu z tylu. Przod mysle ze tez przyjmie z 7mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że odpuściłeś ten custom, teraz jest jak trzeba!

Chociaż mogłeś iść mniej asekuracyjnie i dać te 10" i 11" z 0.5" wiekszymi rantami , było by idealnie i bez dystansu.

Ale przynajmniej jest co dalej dłubać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil tylko ja powiedziałem o szerokości... Reszta biła brawo i zacierała ręce że znowu się mogą łapki czepić haha choć wszyscy wiedzą że brakuje wisienki na torcie. Ale to jest nie istotne bo jest okazja zabłysnąć. Corvette widzę idzie po całości. Internetowy szczekacz...

Co do auta to wiśnia jako jedyny czyta uważnie.

Ciekawi jesteście mojego projektu PD? A proszę bardzo. Fakt że muszę to jeszcze popasować ale myślę że już wstydu nie ma :mrgreen:

201905021_qsxrwxp.jpg

PS.

Kamil sorry za bezsensowny Offtop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybralem szerokosc felg swiadomie bo tylko takie wchodza w blotniki orgi na glebie bez mocnych przycierek, ale w miare jedzenia apetyt rosnie i niestety nie skonczy sie bez dystansow i przerobek blotnikow, a wybierajac takie szerokosci zawsze moge zdjac dystanse i robic Chorwacje w pelnym zaladunku i o to mi chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lapka666 napisał:

Kamil tylko ja powiedziałem o szerokości... Reszta biła brawo i zacierała ręce że znowu się mogą łapki czepić haha choć wszyscy wiedzą że brakuje wisienki na torcie. Ale to jest nie istotne bo jest okazja zabłysnąć. Corvette widzę idzie po całości. Internetowy szczekacz...

 

 

no nie tylko Ty ,bo nawet na mój post o szerokości  przybiłeś like'a   :-D   ... generalnie Kamil nie jest z pierwszej łapanki ( co najwyżej z pierwszej edycji syndykatu :-D) i nie trzeba, a nawet grzechem jest  Go uczyć !!!... Panie Wisnia135i szanuje Pana wiedzę w temacie i Pana w realizacji  projekt ale przydałoby się mniej jadu w postach , ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, kamil napisał:

Autko sprzedane po 3 dniach ogloszenia. Z drugich dobrych informacji jest taka ze zakupil je forumowicz i bedzie kontynuowal wątek , wiec prosze o nie usuwanie tematu

Nie dziwię się, że tak szybko poszła jak za tyle to nawet e36 się nie kupi na syndykacie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...