Skocz do zawartości

[e60] ///M550i Performance


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Tak patrzę na te fotki i chyba są One słabe bo jakoś te koło mi tutaj nie leży ale może to kwestia dobrych ujęć 

 

Pozdro

Ale chodzi ci o wzor rotora czy poprostu spasy, bo faktycznie kolo wpadlo troche nie po syndykatowemu, ale na to jest juz rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Spasy i rotor ale tak jak pisze może poprostu to wina zdjęć , u mnie w X3 też jest "jakieś koło 20" ale na zdjęciach nie widać jak to fajnie leży 

 

 

Przegladalem setki zdjec e60 w necie i musze powiedzieć że ciężko dogodzić dobrym kołem tej budzie. E60 sedan to naprawdę ciężkie auto do tuningu. Chciałem cos w 3tlg zbliżonego wzorem do Bbs Lm i wpadla w rece wlasnie ta rolka. Myślę ze 10mm na zewnatrz zalatwi sprawe, bo teraz wpadły troche opony w nadkola,  a e60 ma grube ranty blotnikow tylnych i dlatego jest jeszcze taka japa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Wisnia135i napisał:

Dla mnie koło fajne tylko ta klapa US jak dla mnie tragedia... Ta mała tablica przytym "wielkim" aucie psuje cały efekt.... 

Klapa ok. Tablica jest zj***na, a czcionka uklad liter i cyfr jeszcze bardziej pobrzydza, ale co zrobic jak klape USA zawsze chcialem miec. Juz nawet myslalem zamowic blache podrobe w rozmiarach USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lapka666 napisał:

Jest bardzo ładnie ale coś nie do końca po syndykatowemu :cool: Wzór świetnie pasuje ale przydałoby się je wypchnąć dystansem na zewnątrz.

Łapka-wrzuć swoje auto po syndykatowemu-prosze :) tyle o tym piszesz wiec myślę,że Twoje auto i Piekarza będą  w Syndykat elite na pierwszym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie siadlo to koło, idealnie pod auto wzywane codziennie :wink:

 

Też jestem ciekawy Łapki kolekcji? Tych german stailow a jak ich nie masz to ciekaw jestem gdzie zdobyłem  taka wiedzę na ten temat i jak takim autami się jezdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krupek napisał:

Łapka-wrzuć swoje auto po syndykatowemu-prosze :) tyle o tym piszesz wiec myślę,że Twoje auto i Piekarza będą  w Syndykat elite na pierwszym miejscu :)

Jak się zrobi to może i będzie ale na pewno nie na 1 miejscu ale jeszcze trochę roboty mam :) :D Tyle w temacie pozdro!!! :)

SAM-0119.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...