Skocz do zawartości
kamil

[e60] ///M550i Performance

Polecane posty

34 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Tak patrzę na te fotki i chyba są One słabe bo jakoś te koło mi tutaj nie leży ale może to kwestia dobrych ujęć 

Pozdro

Ale chodzi ci o wzor rotora czy poprostu spasy, bo faktycznie kolo wpadlo troche nie po syndykatowemu, ale na to jest juz rada.

Spasy i rotor ale tak jak pisze może poprostu to wina zdjęć , u mnie w X3 też jest "jakieś koło 20" ale na zdjęciach nie widać jak to fajnie leży 

Pozdro

2 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Spasy i rotor ale tak jak pisze może poprostu to wina zdjęć , u mnie w X3 też jest "jakieś koło 20" ale na zdjęciach nie widać jak to fajnie leży 

Przegladalem setki zdjec e60 w necie i musze powiedzieć że ciężko dogodzić dobrym kołem tej budzie. E60 sedan to naprawdę ciężkie auto do tuningu. Chciałem cos w 3tlg zbliżonego wzorem do Bbs Lm i wpadla w rece wlasnie ta rolka. Myślę ze 10mm na zewnatrz zalatwi sprawe, bo teraz wpadły troche opony w nadkola,  a e60 ma grube ranty blotnikow tylnych i dlatego jest jeszcze taka japa

25 minut temu, Wisnia135i napisał:

Dla mnie koło fajne tylko ta klapa US jak dla mnie tragedia... Ta mała tablica przytym "wielkim" aucie psuje cały efekt.... 

Klapa ok. Tablica jest zj***na, a czcionka uklad liter i cyfr jeszcze bardziej pobrzydza, ale co zrobic jak klape USA zawsze chcialem miec. Juz nawet myslalem zamowic blache podrobe w rozmiarach USA

4 godziny temu, goryl napisał:

Baaardzo ten wzór koła pasuje do e60! Tylko ta wieczna w e60tkach walka o szerokość :???:

No siadło , a szerokość wywalcze bo nie moge przebolec  ;)

Jest bardzo ładnie ale coś nie do końca po syndykatowemu :cool: Wzór świetnie pasuje ale przydałoby się je wypchnąć dystansem na zewnątrz.

19 minut temu, lapka666 napisał:

Jest bardzo ładnie ale coś nie do końca po syndykatowemu :cool: Wzór świetnie pasuje ale przydałoby się je wypchnąć dystansem na zewnątrz.

Łapka-wrzuć swoje auto po syndykatowemu-prosze :) tyle o tym piszesz wiec myślę,że Twoje auto i Piekarza będą  w Syndykat elite na pierwszym miejscu :)

Masz rację Krupek jest petarda i nie trzeba tu dystansu.

Kami

gtviz9x1pt2z.jpg

Jotek

50d4d964d04940a1.jpg

64f6a140e3808542.jpg

Zapomniałem tylko, że aby wystawić komentarz do auta muszę zbudować projekt i trafić d PD. Przepraszam :mrgreen:

Za to dystans trzeba mieć do siebie :lol:

Ślicznie siadlo to koło, idealnie pod auto wzywane codziennie :wink:

Też jestem ciekawy Łapki kolekcji? Tych german stailow a jak ich nie masz to ciekaw jestem gdzie zdobyłem  taka wiedzę na ten temat i jak takim autami się jezdzi

7 minut temu, C0rvette napisał:

Ja juz pisalem nie raz ze Lapka pewnie nigdy w rekach gwintu nie trzymal a co mowic auto budowac.

A ja Ci powiem, że nie jestem ciekaw wcale co Ty w ręku trzymałeś :lol:

7 godzin temu, Krupek napisał:

Łapka-wrzuć swoje auto po syndykatowemu-prosze :) tyle o tym piszesz wiec myślę,że Twoje auto i Piekarza będą  w Syndykat elite na pierwszym miejscu :)

Jak się zrobi to może i będzie ale na pewno nie na 1 miejscu ale jeszcze trochę roboty mam :) :D Tyle w temacie pozdro!!! :)

SAM-0119.jpg