Skocz do zawartości

[e60] ///M550i Performance


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

wiesz co piszesz? bo tak to czytam i czytam :roll:

 

twoj rotor nie jest taki sam jak w kazdej fabrycznej 3tlg tylko wyglada jak prawie fabryczny a dlaczego nie jest? bo jest wycięty z 1tlg która nie od dzis kazdy wie ze darki sa zrobione z uj nie aluminium i twój rotor zapewne wazy max 2kg co fabryczny czyli (tlg) bedzie ok 6kg bo jest oczywiście kłuty i moze to sie skończyć tak 

 

To jak się już czepiamy słówek, to tak dla sprostowania rotor może być kuty ;)

Co do felg, to chętnie je zobaczę spasowane na aucie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Wisnia135i napisał:

Panowie tak  jak przy temacie customów jesteśmy to jakie firmy polecacie? Mam do kupienia felgi do swojej ori bbs w cenie 8tys ale za  niewiele  więcej myśle  robią customy  i tqk się  nad  nimi zastanawiam... 

Sandał cutoms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, orzel napisał:

ile same ranty mają ?

Przod ma 3" a tyl 3,5" moze jeszcze o 0,5 by sie przydalo ale nie ma tragedii nic to nie zmieni a dzieki temu moge zalozyc prosta reacingowa opone jak bedzie taka potrzeba i kolo chowa sie w blotniki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kwestia jeszcze czy zdecyduje sie na rolowanie tylnych blotnikow czy nie.  Bez rolowania za duzo sie nie zmiesci opony na tym setupie zawieszenia i kola . Wychodzi mi z obliczen ET30 ok. przy 10" . Musze sprawdzic w porównywarce opon co sie zmiesci przy orgi blotniku, bo z kalkulatora max 265/30 , 275/30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamil napisał:

nie wiem kwestia jeszcze czy zdecyduje sie na rolowanie tylnych blotnikow czy nie.  Bez rolowania za duzo sie nie zmiesci opony na tym setupie zawieszenia i kola . Wychodzi mi z obliczen ET30 ok. przy 10" . Musze sprawdzic w porównywarce opon co sie zmiesci przy orgi blotniku, bo z kalkulatora max 265/30 , 275/30

coprawda w 19" a nie w 20", ale na tyle mam 10,5 ET25  + dystans 15mm z opona 265 i mieści się bez jakichkolwiek problemów, nic nie obciera, nawet jak kombi jest załadowane po dach .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
8 godzin temu, brwiako napisał:

Kamil czemu ta Twoja e60 taka brudna smiga po moich Niedrzwickich rejonach:) Pozdro z Czarnej e90:) 

 

siema . Nie moglem oderwac zwroku od twojego auta . Robi niesamowity rozpier dol na ulicy.  Mialem zajechac za toba na stacje i spytac czy na sprzedaz sadzac po szwajcarskich rejkach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

powiedział że nie będzie ich zakładać naDAREmno :-D

Swieta prawda. Zrobilem z nich sofy ale nikt nie chce siadac jak sie dowiedzieli ze z dariuszy. Zostaje na zimowkach ;(

 

Jezeli nic mi nie wypadnie w terminie to obejrzymy auto na zywo w Chotowej i ocenimy co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Felgi Customowe niestety nie zostały na aucie , a wybór padł na bardzo podobny wzór.

Kupiłem nowe felgi 3 tlg 20"

producent: WORK
model : ZISTANCE W10M
parametry: 20"  9,5 i 10,5  et 17
rant polerowany alu + anoda
felga 3 częściowa kuta 
kolor rotora: Calm Silver

opony wybrałem 235/35/20 i 265/30/20
2ykfas9.jpg

Felgi konfigurowalem tak , żeby mieściły sie w orgi blotniki bez przycierek i dystansów na styk.

po rozpakowaniu:
2wdu8u9.jpg

Odświeżyłem zaciski :
2mcwroy.jpg

Pierwsze przymiarki:
30x7dpk.jpg
bfffqe.jpg
op7bqs.jpg


Kolo miesci sie w blotniki , ale wedlug mnie zgineło i bede kombinowal z dystansami . 

przód z dystansem 12 mm :
1zpjor7.jpg

tył z dystansem 15 mm :
2w3yexd.jpg

Pojdziemy na kompromis i 8mm i 10mm bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica w konfiguracji:

Dawcą została kierownica Sport z łopatkami, ktora zostala pogrubiona i obszyta w gładką czarna skore czarnymi nićmi. Dodatkowo wleciały łopatki od m5 e60 z podswietlanymi w kolor zegarów  indeksami + , - . Fajnie to razem zagrało, odswieżyło auto i dodalo wnetrzu sportowego pazura.
Na tygodniu dokladamy kabelki kodujemy i bedą testy. Mysle ze w wersji SPORT bedzie to fajna zabawa

r8bebr.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...