Skocz do zawartości

[e60] ///M550i Performance


kamil

Rekomendowane odpowiedzi

powrót od lakiernika :

Zderzak przod i tyl  M5 i zmienione wydechy 

23lcl68.jpg

1reueu.jpg

n6oky9.jpg

2mfn395.jpg

 

Już w domu ( mega zadowolony z pracy lakiernika ;) kolor dobrany  na "6" i struktura lakieru również zadowalajaca. Jeszcze tylko Detailing , ale to za chwile , po serwisach mechanicznych. Na ten tydzien mechatronika i olej w skrzyni biegów , olej silnika wszystkie filtry i przeglad startowy )

Chwilowo autko musi postac na stylingach 135 przygotowanych na zime , ponieważ szykuję ciekawego customa, a styling 172 zostały sprzedane ;(

Wydechy Customowe przygotowane przez firme FWmotorsport -koncówki 4x120mm -  bardzo głośne o reacingowym brzmieniu. 

1hb4v8.jpg

rt3whs.jpg

b8qve1.jpg

5pelfp.jpg

 

Film nakrecony przy pomocy Łubianki do zbierania malin ;)

Wydech Custom FWmotorsport plus pozbycie sie seryjnych koncowych i zastapienie srodkowego, katy na miejscu, koncowki Buzzer 4 x 120mm

 

 

 

Zmiana zegarów z mil na km , czcionka pożyczona z M5 . Pozostalo mi jeszcze zmienić wskazówki i podświetlenie na biało

k50j0l.jpg

Do modyfikacji potrzebowałem front z daszkami M5, a spodnia tarcza zostala przemalowana na jasny kolor żeby mocniej odbijała podswietlenie. Mysle ze jak dojda czerwone wskazowki i biale ledy bedzie ok.

2hnclkj.jpg

Wleciala nakładka Mpakiet na kaierownice . W planach kierownica M5 z manetkami . Prawdopodobnie zloże z dwóch jedna , poniewaz mam opcje grzania kierownicy i bede chcial to przerzucic do kieronicy m5.

2mzcexl.jpg

 

Drewno z wnetrza OUT. Zastąpilem jedynym slusznym orgi kompletem według mnie PIANO

iw3apw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygladalo na parkingowke jakas bo nawet poduszka zadna nie odpalila. Reflektory cale . Rozebrana do wyceny . Okazalo sie ze wszystko bylo w bagazniku , wiec niespodzianka niesamowita. Auto jest w stanie zadowalajacym , wiec zostaje ze mna na dluzszy czas.

Jak przystalo na Pre Germana musze pomyslec tez nad kompromisowa zmiana zawieszenia. Podstawowe spasy z felga 3tlg i codzienna komfortowa jazda to nie takie proste.

Mam nadzieje, ze uda mi sie pogodzic wyglad z komfortem , wiec wleca :

Springi EIBACH  SportLine 50/30 zagoscily w garazu i czekaja na swoja kolejke


iwk68j.jpg
rc7gjt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię kolego :) .... 550: to brzmi dobrze !!!...ciekawy jestem jakie koło szykujesz ?,wydech drze się zaje ! jak go zobaczyłem to myślałem ,ze to eisenmann race :),zobaczymy czy wytrzymasz z planowanym kompromisem zawieszenia i spasów kół czy jednak samochód wyląduje na gwincie i glebie :) powodzenia w realizacji planów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goryl napisał:

Witam Cię kolego :) .... 550: to brzmi dobrze !!!...ciekawy jestem jakie koło szykujesz ?,wydech drze się zaje ! jak go zobaczyłem to myślałem ,ze to eisenmann race :),zobaczymy czy wytrzymasz z planowanym kompromisem zawieszenia i spasów kół czy jednak samochód wyląduje na gwincie i glebie :) powodzenia w realizacji planów

mam nadzieje ze wytrzymam bez gwintu bo bede musial . Bedzie to moje jedyne auto sluzbowe ;)

Wydech w rzeczywistosci brzmi duzo lepiej. Jestem zawiedziony dzwiekiem z nagrania byc moze w sluchawkach jest inaczej ?

Jezeli chodzi o kolo to mialem juz zakupione 2 komplety min. Brock B9 3 tlg radinox 19" ( za male ) , Breyton magic sport 20" radinox ( cos nie gralo )

Teraz kompletuje Customa 20" na rantach 3tlg radinox prawdopodobnie 3" i 3,5" . Kola beda skladane pod blotniki i offset auta. Narazie nie chce zapeszac czekam na jedna odpowiedz z rotorem i zabieram sie za dzialanie . Mam nadzieje ze jeszcze w tym sezonie wyjade na nowym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj autko pojechalo na duzy serwis min.   olej silnika , wszystkie filtry , mahatronika, olej skrzyni, zmiana zawieszenia , wgranie najnowszych softow , przestrojenie radia i reszty na europe. Juz nie moge sie doczekac powrotu i pierwszej przejazdzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamek z wydechow cieszę się jak małe dziecko, aż nie mogę uwierzyć że poprzednia jeździłem tak cicho. Jeżeli chodzi o projekt to jest już pewna wizja i mam nadzieję że chociaż po części uzupełnię szeregi e60 na scenie w 2018 r . Kompromisem będzie jedynie to że autko ma tyrać na siebie na codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 8.08.2018 o 13:41, orzel napisał:

Widziałem ją chyba swojego czasu na allegro jak stała ( albo było to identyczne 550i z uderzeniem w przód ) była w dobrej monecie nawet i dumałem czy nie łyknąć jej.

Dźwięk petarda !

raczej podobna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...