Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwny temat jest z Tobą chłopie. Nie jestem przekonany zbytnio co do tych czterech końcówek. Czasem w tym temacie idzie wszystko w dobrym kierunku i nagle coś odpindolisz, za chwilę znowu wracasz na dobrą drogę, a za chwilę znowu jakiś pomysł Ci strzeli do głowy jak z tymi ramkami na halogeny. Powodzenia, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 2 końcówkami to temat do przemyślenia. Zastanawiam się nad powrotem do 2 rurki ale jak narazie to tylko plany.Podoba mi się ten tyłek na podwójnym wydechu. Co do końcówek to tak pcham je dalej  nie przemyślałem tęgo kupiłem z gorąca głowa. A zamiast buch miał bym już polowe budżety na kolektor. Przyznaje się bez bicia ze czasem robię coś zbyt chaotycznie i z gorąca głowa i nie potrzebie trasę PLN ;)  Wracając do tych zakupów co myślicie o tych kolektorach ?

http://www.high-tech-tuning.pl/pl/p/SCHMIEDMANN-kolektor-BMW-e36-e30-e46-e39-m52m52TUm54/146

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas by podłubać troszkę w środku. Na pierwszy ogień poszły dekory i środkowa konsola. Dekory chce rzucić w kolor auta co myślicie o tym pomyśle ? Na drugie śniadanie do obszycia poszła kierownica i gałka zmiany biegów wszystko obszywane będzie na wzór orginałów. Lecą tez do mnie listwy m pakiet na progi oraz nowe mieszki ręcznego i drążka zmiany biegów. Teraz się skupiam na poszukiwaniu lusterka wewnętrznego od emki. 2yoq49g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Bocian napisał:

Kolejny elemencik wnętrza już u mnie. Długi czas chorowałem na radyjko na Androidzie i w końcu się doczekałem :D Teraz  tylko czekać  za dekorani, konsola kiera i składamy :D 33nuxpx.jpg

Podasz dane, link czy coś innego do tego radyjka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica wróciła :)  jestem wpełni zadowolony z jakości wykonania :) Szynko i sprawnie się uwineli. 

r20t3o.jpg

 

Teraz czekam za dekorami i konsola by moc to zacząć wszystko składać do kupy :D  

W miedzy czasie wpadł tez mały gadzecik by zrobiło się jakoś jaśniej :D 

16i7fol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2018 o 22:42, Sebolx napisał:

Gdzie obszywaleś i pogrubiałeś kiere jak można wiedzieć:roll:

Evo300

 

Panowie mam mamę pytanko otóż orginalnie mama u sb navi 4:3 . Dostałem się do tunera i moim oczom ukazało się pare przewodów ten zaznaczony strzałka jest wpięty w tuner reszta leżała sobie jie podłączona do niczego co to za wtyczki i od czego? 2n53qt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bocian napisał:

Evo300

 

Panowie mam mamę pytanko otóż orginalnie mama u sb navi 4:3 . Dostałem się do tunera i moim oczom ukazało się pare przewodów ten zaznaczony strzałka jest wpięty w tuner reszta leżała sobie jie podłączona do niczego co to za wtyczki i od czego? 2n53qt.jpg

Tak jak wyżej, to wygląda jak pin 17. Kostki do MK3 16/9

 Tę niebieskie to od czytnika navi jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

No to wkoncu udało mi się poskładać środek do kupy. Wróciły do mnie dekory i konsola także można było składać :)  Dekory pomalowane w kolor auta wyszły lepiej już się spodziewałem. Zamontowałem tez Radyjko na androidzie listwy progowe, kierownice no i lustereczko. Tak to wyglada na dzień dzisiejszy ;) 

 

 

25yvp1h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...