Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lukaszk napisał:

od kogo brałeś betony tył ? wrzuciłbyś zdjecia tyłu ? jak to wygląda ? 

Znalazłem ziomeczka na olx który zrobił mi betony o takiej wysokości jak chciałem bodajże 12cm jak dobrze pamietam. Jeśli chodzi Ci o foty, to konkretnie co Cię interesuje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lukaszk napisał:

Rant, opona.. ;)

Mówisz o tym facecie? 

 

jak wrażenia twardo czy znośnie? Pamiętasz ile kg masz? 


https://www.olx.pl/oferta/sprezyny-betony-beton-tyl-pod-gwint-10cm-audi-vw-bmw-e30-e36-e46-CID5-IDrw7RJ.html#e9fb1dfe63

Dokładnie o tego pana mi chodziło ;) co do Kg Ci nie powiem. Pamietam tylko ze 12cm ;) Co do twardości jest twardo ale tył pracuje także naprawdę bardzo dobry kompromis pomiędzy totalnym betonem a zwykła sprężyna sportowa ;) co do foty na chwile obecna mam tylko takie coś 

2hgqyb5.jpg

 

jutro mogę podesłać Ci coś konkretniejszego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dotarły do mnie kołeczka :wink:  Chyba nie muszę nikomu mówić co to za fela dość kontrowersyjna do tego auta ;) 

 

Jakos to papasowalem i stworzyło to spójna całość ;)  Ale na 18” żeby zrobić dobre spasy to trzeba zejść naprawdę nisko <_< Gleba jest sroga ;0  Ogółem nie jest to finalne koło ale s132 mi się znudziły i chciałem coś innego finanse pozwoliły jak narazie tylko Rh zw3 ale co się odwlecze to nie uciecze ;) 

28j9kyo.jpg2r5722e.jpg300y9mt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rudy Hiszpan' napisał:

Dla mnie na plus, śrubki to śrubki, grafitowym przycmiles ten paskudny rotor, za co gratulacje. Dla mnie teraz jest GS, a nie stensy naklejki i inne. 

Wcześniej byl rotor czarny, później zmieniłem na ten odcień. Robi robotę, do następnych kół rotor też będę walił w ten kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Łapka przypierdalasz się. Nie kłuje to tak jak 18'' w E39, a większość się na takich toczy i nikt nie komentuje. Tu chodzi pewnie o to, że opona jest mocnym naleśnikiem i jest mocny spas i mega gleba, wtedy braki w calach się uwidaczniają, jakby było więcej gumy, to by się to tak nie rzucało w oczy. Poza tym wiadomo, że ciemny rotor pomniejsza felgę. Podbiję Twoje ostatnie zdanie - bez spiny, ale według mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lapka666 napisał:

 

Bez spiny ale to jest serio dobrze? :?

...tak, jest dobrze  :)  ...  

1 godzinę temu, Rudy Hiszpan' napisał:

. Nie kłuje to tak jak 18'' w E39, a większość się na takich toczy i nikt nie komentuje.

...bo 18 stka w e39 jest bardzo ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, goryl napisał:

...tak, jest dobrze  :)  ...  

...bo 18 stka w e39 jest bardzo ok :)

Goryl, bo zaraz się zacznie rozmowa, jak w temacie pewnej czerwonej E36 hehe. Powiem tak: niejedno E39 na 18'' wygląda lepiej niż na 19'', ale to wszystko kwestia tego co napisałem wyżej. Twoja Alpina czy dare alpina Kumora, to dwa najlepsze tego przykłady. I tu jakby było trochę opony, to według mnie też by wyglądało dobrze, choć aktualnie nie mam żadnych zastrzeżeń i wygląda to lepiej niż monoblok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując 18 spodziewałem się tego ze będę musiał zejść nisko żeby to koło nie wydawało się za małe. Druga sprawa była chęć przerzucenia się na koło skręcane coś z rantem, montobloki nadzwyczajnej w świecie mi się znudziły. A pieniążkach które mogłem przeznaczyć teraz na koła nie pozwalały mi na żadne 19 dlatego wybór padł na takie jakie są. Nie jest to finalne koło jak wcześniej wspominałem ale przejściowe. Nie zmienia to jednak faktu Że robi mi to koło teraz i chce nacieszyć się nim ;) 

 

Co do modow to tak pięknie się złożyło ze wszystkie 3 paczuszki które zamówiłem zjechały w jednym dniu :D jutro montaz i prezentacja :) 

 

2079kkx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...