Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra po wielu nerwach, dziesiątek opon przerzuconych przez te koła nie wspomnę już o dolarach bo pewnie przepuściłem już 2 kerschery :lol: w końcu mi się udało :D  235x35 siedzą na tyle i dopiero teraz te auto stoi tak jak powinno. W końcu mogę spać spokojnie :wub:

8F5DBD3C-3194-4E8C-BEB3-B4A0913594AC.jpeg

9BBB4E53-D6B8-480B-9472-CEDBF6992FCE.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zdjęcie przypomina mi jedno zdanie: "droga tak rozjebana że kute felgi pękają, ale po co naprawiać, lepiej ograniczenie prędkości dać" kto pamięta?

wracając do auta podziwiam samozaparcie do jazdy na takiej glebie, ja mam na 19, spasy gorsze a wczoraj ledwo wjechałem na detajlingi :D wiadomo, że kwestie wizualne rekompensują wszystkie wyrzeczenia bo wygląda zajebiście. dla mnie chyba najlepsze E46 na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2020 o 21:17, Bocian napisał:

Nooo to oficjalnie przodek poskładany :mrgreen:   W końcu można się pochwalić chodź i tak nie ma czym bo wyglada tak samo jak przed :lol:  Ale jest jeden nowy nius, na którego wyczekiwałem od tamtego roku i polowałem a mianowicie na dniach powinny wlecieć na tył 235x35 :mrgreen: Co ja się z tymi oponami na trułem to moje o dolarach już nie wspomnę. No chyba ze znowu pójdzie coś nie tak. Ale jak narazie nie biorę wgl tego scenariusza pod uwagę ;)  

 

A niżej mała zapowiedź sesji która wydaje się być bardzo obiecująca ;) 

 

0A6B30BF-F6CD-4572-A6FB-E216E003FD8E.png

weź poproś o setup aparatu do tego zdjęcia, ustawienia przesłon itp, bo ryje banie konkretnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, feconi napisał:

A tak gadacie.. chłopaki rok temu na molo żeby wjechać na parking dla aut to musieli podklady z drewna układać :mrgreen:

To akurat nic wporównaniu z drogą dojazdową do ośrodka to dopiero dramat że bałem się szybciej jechać swoim daily w dzień otwarty dla widzów a co mówić o projektach które tam były już od piątku:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Mili państwo zastanawiam się nad ruszeniem

srodka bo nie ukrywam ze już swoje lata świetność ma za sobą. I bije się z myślami czy zrobić ori fotele i resztę na nowo jak w oryginale czy może pójść w kubły i moZe jakiś rollbar. Jak wy byście to widzieli z pozycji obserwatora ? 
 

 

 

4BB0433B-8C54-4C6B-BB8E-37320A205D30.png

AAE9C91F-9DE2-4748-A1A3-D71A7705B571.png

E0DF7F38-625B-4A2B-80FA-3F5E980B34BA.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, feconi napisał:

Rusztowanie to na budowę a nie do germana. Takie moje zdanie. 

 

 

3 godziny temu, atos1987 napisał:

Ja też uważam że klatka tutaj nie będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko i wyłącznie ori wnętrze.

+1 

Jestem za ori wnetrzem german to german bez udziwnień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...