Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj już na 10”% jestem pewny ze przyczyna nie uszczelniania się gmfelga są toczone ranty które nic mniejszego niż 245 nie pozwolą uszczelnić :-( Także niestety ale ten sezon będę zmuszony przelatac na tym walcu . Chyba ze Marek zdecyduje się szybciej sprzedać Mi swoje  :mrgreen: Ogólnie to nuda nie ma gdzie się spotkać każdy dzień taki sam tylko mycie zdj znowu mycie i znowu zdj :lol: i tak to się kręci a motywacji żeby zamówić to czy tamto brak :roll:

458E9AD7-6F91-4EC3-A582-F9F6FCAF0A0D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BartoszzG napisał:

ja tam nie wiem na co narzekasz, wg mnie naciągi idealne :) zresztą całokształt rewelacja. mam nadzieje, że będzie w tym roku jakaś okazja żeby pooglądać na żywo.

Na zdj wyglada fajnie ale na żywo nie robi takiej roboty ten tył jak dla mnie ;)  No miejmy taka nadziej . Czy ty czasem rok temu nie byłeś na raceism ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, feconi napisał:

Swoją drogą to wentyle w felgach sterczą jak w fadromie :mrgreen: po sezonie wymień na skręcane ale krótsze 

Chyba będzie okazja wcześniej. Szykuje się male co nieco z przyczyn nie zależnych odemnie ;( 

C07F76A9-D4BC-4AA5-B249-48DD7C13377B.jpeg

ACD801FE-BBD6-4F72-84D6-64497DE0F0D2.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj wrócił od Lakiernika w 124 coupe Taty i niestety kierowca na podwórku o wymiarach 20m na 15 m nie wyrobił przy manewrze cofania i za przeproszeniem pr***ebal sb w moja bmw :shock: Ale jak już przydarzyła się taka historia to zaraz z nowym błotnikiem pomaluje sb maskę i zderzak przedni  także z dwojga złego wyjdzie coś dobrego :-) Co do rantu to zastanawiam się czy już jak je oddam do prostowania czy nie zrobić polerki tylko ze chciałbym to zrobić przy 2 przednich bo tył i tak będę zmieniał. Ale znowu jak zrobię tylko przód to będzie to wyglądało conajmniej dziwnie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden zderzak, drugi błotnik, strach wyjeżdżać E46 z garażu tym bardziej pomalowanym:cry: . Na spokojnie przemyśl opcję i działaj. Polerka zawsze dużo daje rantom ale jak tył z przodem będzie się różnił to będzie cię to irytować. Też chciałem tylko przód polerować ale jak zobaczyłem różnice to musiały być wszystkie ranty zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymusowa operacja upiększająca już w pełni. 
Wczoraj za jednym transportem rozwiozlem

graty do Majstrów :mrgreen:  Maska błotnik zderzak i pare mniejszych pierdolkow już się przygotowują do malowania .  Koła zawiezione do prostowanie i wszystkie do wypolerowania + próba naprawienia tylnego rantu by nie puszczał  przy naciąg. Nie ukrywam ze bardzo liczę na to ze się uda i wkoncu będzie można spasować to tak jak trzeba :)  a niżej aktualny stan Ryczypipy :lol:

1CAB7382-EA7C-4777-A48A-6692CAFA8F10.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, feconi napisał:

Nie chce Cię straszyć ale u mnie malowanie błotnika skończyło się malowaniem całego boku bo widać było różnice w odcieniu. Choć na Twoim ciemnym może nie będzie aż tak widać.

Ja już miałem raz malowane błotniki w tamtym roku przed sezonem robiłem cały przód xd także nie boje się mam dobrych fachowców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bocian napisał:

Ja już miałem raz malowane błotniki w tamtym roku przed sezonem robiłem cały przód xd także nie boje się mam dobrych fachowców :mrgreen:

Fachowców ja też miałem ale dobrać lakier idealnie pasujący do tego oryginalnego, który już leży na karoserii 18 lat nie jest łatwe a wręcz niemożliwe . Lecz skoro masz temat pod kontrolą to miło słyszeć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nooo to oficjalnie przodek poskładany :mrgreen:   W końcu można się pochwalić chodź i tak nie ma czym bo wyglada tak samo jak przed :lol:  Ale jest jeden nowy nius, na którego wyczekiwałem od tamtego roku i polowałem a mianowicie na dniach powinny wlecieć na tył 235x35 :mrgreen: Co ja się z tymi oponami na trułem to moje o dolarach już nie wspomnę. No chyba ze znowu pójdzie coś nie tak. Ale jak narazie nie biorę wgl tego scenariusza pod uwagę ;)  

 

A niżej mała zapowiedź sesji która wydaje się być bardzo obiecująca ;) 

 

0A6B30BF-F6CD-4572-A6FB-E216E003FD8E.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...