Skocz do zawartości

[e46]Bocian 328i


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, M3DYK napisał:

Oj bocian nie przesadzaj  :D jeszcze kupa czasu do wesela można działać hehe,  ja z nudów dwa dni przed polerowałem ranty z futur wtedy jeszcze 1.5 calowe bo nie było co robić hah ;d 

Haha :D pewnie u mnie tez tak będzie bo jak to tak do wesela z uswinionymi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pierwsze paczki już w drodze jak narazie tylko sprawy mechaniczne na pierwszy ogień poda łożyska tył . Amortyzatory tył , wahacze przód , stabilizatory , końcówki drążków kierowniczych. No i olej filtry. Jak wróci z tego zabiegu to ściągamy koła i pchamy na reanimacje ;) 

D45178EB-0703-4D06-B9F3-960708555E41.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Już bliżej niż dalej końca auto w najbliższym tyg wraca od mechanika od strony technicznej sprawa będzie ogarnięta . (Łożyska piasty stabilizatory oleje filtry ) po powrocie zakładam koło i polecimy na  Zbieznosc no i na sam koniec jakies małe odświeżenie lakieru i zaczniemy sezon :D 

49FD7341-5A09-4A98-9EAD-A5E0147F2D47.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to można powiedzieć ze w 90% poskładana ;) zostało założyć nowa dokładkę na zderzak i całość zamontować na auto. W miedzy czasie udało się odświeżyć lakier :D jestem zadowolony w 100%. Gdyby nie ten lis z zeszłego tygodnia to byłby koniec a tak to trzeba było ściągać zderzak i nowa dokładkę zamawiać <_<  Co do opon to 225x35 na 10,5” to chyba jak dla mnie już za duży naciąg w sumie to nie dociąg + jedno z kół nie chce się uszczelnić także padła decyzja o zmianie na 235x35. Ale ten profil  z tylu wyglada tera o niebo lepiej :mrgreen:  Jak złoże to pokaże finalny efekt ;) 

CEEC7F8B-BE83-4B42-B7A8-C3FA6CF9A70C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto przesadzać z naciągami. Ja przerabiałem już to przy 205/40 na 9.5... ciągle strach że coś spadnie i zero frajdy z jazdy. 

Dobra decyzja o zmianie na szerszy profil. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie warto przez takie gówno dzwona zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to można powiedzieć ze na ten sezon mamy koniec. Podsumowując mały serwis olej filtry Łoyska piasty czyli to co musiało być. Felgi delikatnie odświeżone niestety na następny sezon będzie trzeba pomyśleć o nowych rantach bo te są już od samego kupna jakby pofalowane :(  Jedno etapowa korekta lakieru i to chyba na tyle. Zostało wymienić jeszcze podszybie i uszczelki tylnych szyb. Po tej operacji będę już poniekąt Zadowolony chodź jeszcze masa do zrobienia przedemna ;) 

 

A dziś pierwszy wyjazd :mrgreen:

 

5C95CE43-9BF5-4E3F-8665-0FF6CC410E00.jpeg

E9EFE91B-5442-49DB-9949-0F3488695D80.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przygodzie jaka napotkała mnie na trasie definitywnie skończyłem przygodę z 225x35  

Do póki nie zmienię rantów z tylu nie ma co marzyć o tym rozmiarze. Dopiero przy ostatniej zmianie opon zauważyłem ze te ranty były przetoczene i dlatego trudno mi uszczelnić taki naciąg :/ Także plan na następny sezon to w pierwszej kolejności ranty. 
 

Finalnie wpadły 245x35 jest trochę szeroko ale mysle ze ten sezon uda mi się przelatac na tym, a nie chciałbym toczyć dystansu pod oponę. ;( 

 

Co do najbliższych planów to chce wymienić podszybie i uszczelki tylnych szyb. Mam nadzieje ze uda  sie to ogarnąć w najbliższym czasie . Drażni mnie tez stan szyby czołowej i bocznych i nie wiem czy tez nie zdecyduje się na wymianę . 
 

A na koniec życzę  sb i wam by ten sezon wgl się rozpoczął :) 

F744DF86-C37B-4C1A-8AEB-78A1223EDD34.jpeg

E2C507F2-61A1-46E3-BB3D-87736CE754FC.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda mega dobrze i nie ma zjebanych kątów, ja będę sprzedawał ranty na przyszły sezon , bo w tym plany są na środek, ale przez to co się dzieje to nie wiem czy coś wogole wypali ... A miałem w tym roku zamawiać ranty 

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bocian napisał:

Po przygodzie jaka napotkała mnie na trasie definitywnie skończyłem przygodę z 225x35  

Do póki nie zmienię rantów z tylu nie ma co marzyć o tym rozmiarze. Dopiero przy ostatniej zmianie opon zauważyłem ze te ranty były przetoczene i dlatego trudno mi uszczelnić taki naciąg :/ Także plan na następny sezon to w pierwszej kolejności ranty. 
 

Finalnie wpadły 245x35 jest trochę szeroko ale mysle ze ten sezon uda mi się przelatac na tym, a nie chciałbym toczyć dystansu pod oponę. ;( 

 

Co do najbliższych planów to chce wymienić podszybie i uszczelki tylnych szyb. Mam nadzieje ze uda  sie to ogarnąć w najbliższym czasie . Drażni mnie tez stan szyby czołowej i bocznych i nie wiem czy tez nie zdecyduje się na wymianę . 
 

A na koniec życzę  sb i wam by ten sezon wgl się rozpoczął :) 

F744DF86-C37B-4C1A-8AEB-78A1223EDD34.jpeg

E2C507F2-61A1-46E3-BB3D-87736CE754FC.jpeg

Takim e46 moglbym latać  :) jest naprawdę konkretnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bartek.P napisał:

Czerwone światła przeciwmgłowe doskonale współgrają z hakiem holowniczym. Reasumując dobrze że poznełeś syndykat;-):razz:

Bartek tak to miało być nawiązywało do czerwonego środka :lol:

 

6 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Ale darków  nie było ^^ I to się ceni ^^

Nie no darasow to nie miałem w żadnym aucie ale jak widać wspaniałych pomysłów miałem wiele :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...